Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mananana

Nie chce być jak wszyscy!

Polecane posty

Gość mananana

Kurcze ... nie wiem co mi jest ale strasznie się buntuje i nie chce mieć takiego życia jak większość ludzi dookoła. Chciałabym być kimś sławnym , ważnym . Kimś kogo wszyscy znają inni i myślą sobie - "Chciałabym być taka jak ona . Ona jest świetna! " . Może jestem głupia i pusta ale nie chce mieć zwykłego , obleśnego męża który prędzej czy później mnie zdradzi ... Gdybym była sławna pewnie miałabym szansę mieć męża takiego jakiego bym chciała mieć - przystojnego , znanego , dobrze ustawionego ... Większość ludzi mówi mi że jestem bardzo ładna więc pewnie miałabym szansę ale... czeka mnie tylko szara rzeczywistość , życie jest okrutne... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Antonio
materialistka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etyutiy
Masz racje jesteś pusta, i na dodatek jestes ja k wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mananana
nie , nie jestem materialistką... tak myślałam że mnie nie zrozumiecie... ja poprostu chciałabym przeżyć to życie na maxa bo ma sie tylko jedno a nigdy nie wiadomo co czeka nas po śmierci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz w ogóle coś do zaoferowania światu oprócz swego wyglądu ?? A ty wiesz, że ładny, bogaty, dobrze sytuowany mąż cię zdradzi, prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robisz coś w tym kierunku by być sławną i bogatą czy tylko marzysz..... i marzysz..... i marzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'nie chce mieć zwykłego , obleśnego męża który prędzej czy później mnie zdradzi \'\' - ja też nie chce :P oj oj! bardzo nie chce \'czegos\' takiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą ciekawe, że są tylko dwa typy facetów - bogaci i obleśni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, marzenia każdy może mieć. A chcieć być sławnym i bogatym to nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla blaaaaaaaaaaaaaa
hahah jesli myslisz ze zdrada zalezy od twojego statusu materialnego, to.. masz racje - im bardziej bedziesz slawna czy biogata, tym wieksze szanse, ze bedziesz miala meza dla szmalu, ktory bedzie cie zdradzal; z pierwsza lepsza, brzydsza od ciebie byc moze az w koncu odejdzie do takiej, ktora pokocha, zabierajac ci pol majatku tak, jestes nie tylko pusta ale i bezdennie glupia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, babka nie chce zagłady ludzkości, ani głodu na świecie. To są w sumie całkiem normalne marzenia. Źle brzmi: "chciałabym być taka jak ona. Ona jest świetna", ale większość kobiet....eee tam wszystkie jaki znam, chcą być podziwiane, chcą by im zazdroszczono... wiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- mananana - jak ty chcesz żyć w błyskach fleszów skoro nie masz nawet odwagi na konfrontacje z nami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mananana
brałam prysznic , sorki... Kurcze ,wy naprawde nie rozumiecie.. Ok. może źle to ujęłam , chodziło mi o to że mam marzenie być sławną i podziwianą...i nie wynika to z tego że jestem jak to kilka osób napisało głupia , pusta , materialistka...Czy wy nie macie marzeń?? Naprawde niegdy nie marzyliście o sławie i o tym żeby przerzyć życie tak jak byście chcieli?? Naprawde chcecie powielać ten sam wzór : rodzina , przeciętny mąż i gromadka dzieci??Ja nie i może jestem głupia , pusta itp. itd. ale przynajmniej mam MARZENIA...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mananana
jest tu jakaś osoba która szczerze mi odpowie: czy naprawde jestem pusta , a moje marzenia nierealne i głupie?? czy to że chce być inna niż wszyscy źle o mnie świadczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi phi lalalala
my też mamy marzenia ale nie koniecznie takie jak Twoje. Ja mam marzenia nawet spore i nie jest to jakaś wielka sława, wystarczyło by mi tylko to by być szczęśliwą, mieć fajnego męża, dziecko (góra dwoje), być naprawdę dobrym fachowcem w swoim zawodzie, mieć jakieś drobne osiągnięcia naukowe i w sumie tyle. więc jakieś tam marzenia mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mananana
i naprawde wy wszyscy którzy sie tu wypowiadacie nie macie takich marzeń jak ja?? Albo ja jestem głupia albo wy nienormalni...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasasd
Jesteś głupia i do tego pusta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elefanty
przypuszczam ze wiekszosc ludzi ma takie pragnienia wiec nawet w sprawie marzen nie jestes kims wyjatkowym🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też bym chciała być podziwiana, wożona w supersamochodami, chodzić w drogich kieckach, uśmiechać się do paparazzi i generalnie żyć w blasku fleszy, pływac jachtem po oceanach, i jeszcze wiele innych :) nie jesteś głupia i pusta, nie przejmuj się że twoje marzenia sięgają dalej niż tylko mąż, dziecko i ciepła posadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mananana
dziekuje wam ... rozmowa z wami wiele mi dała do myślenie... Okazało się że jednak jestem "wyjątkowa" ... W przeciwieństwie do was chce do czegoś dojść w życiu mam marzenia, jestem mądra i mam ambicje... A wy potraficie tylko powiedzieć: "Jesteś głupia i pusta" ... Dzięki wam naprawde się przekonałam że nie jestem jak wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasasd
poza tym to, że facet będzie sławny, przystojny itd nie oznacza, że Ciebie nie zdradzi. Jeżeli oprócz kasy i urody nie będziesz miała nic do zaofiarowania (a na to się zanosi) to nic Ci nie pomoże... poza tym będzie się kręcić konkurencja..i znowu..klapa. ale co się przejmować. Nie martw się pustaki zawsze trafiają na pustaki. Będzie wam przynajmniej wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza**rosa
Rozumiem Cię, choć jak słusznie zauważono zabrzmiało to na egocentryzm i materializm... Każdy ma jakieś wartości, bądź inne rzeczy, którymi się kieruje w życiu. Rozumiem, że nudzi Cię typowy schemat: rodzina, mąż, gromada dzieciaków, szorowanie garów, czyli po prostu bycie gospodynią domową, itp. Oczywiscie nie ma w tym nic złego, że chcesz sie wyróżniać, jednak jest takei pwoeidzenie, że: "Wystający gwóźdź zawsze zostanie wbity". Teraz kimś sławnym (przynjamniej w Polsce) łątwo zostać, np. jak łatwo być taką Jolą Rutowicz:P, nieprawdaż? (Przepraszam, jesli uraziłam fanów tejzę hmm..gwiazdy, ale nie chciałam byc niedelikatna). Dla mnie prawdziwymi słynnymi ludźmi zawsze bedzie: Bruce Lee i Marlin Monroe. Marzyć zawsze mozna. Jednka lepiej żeby nikt nei wiedział o czym ja marzę, bo wszyscy uznaliby mnie za wariatkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mananana
leffe - dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mananana
Chce zeby mi ktos wsadzil , tak mocno zebym czula to przez 2 tydodnie ! Dajcie mi juz spokoj , ide sie zmasturbowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mananana
no tak , i oczywiście ktoś musi się pode mnie podszyć..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co wam chodzi ludzie
z tym materializmem dziewczyna napisała że chce być kimś wyjątkowym i ważnym to raczej nie jest nic materialnego a niektórzy czytają co chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to figa
ja tez uwazam ze wiekszosc ludzi ma takie marzenia o extra zyciu:o tylko wiekiem schodza na ziemie. Chociaz marzenia odzywaja od czasu do czasu np w momencie wysylania kuponu totolotka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×