Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mananana

Nie chce być jak wszyscy!

Polecane posty

Gość lubić tylko szczeredziewczyny
"inna od was wszystkich D" - chyba to dla reszty komplement :) Skąd taka nerwowość w twoich postach ? Czujesz się inna od wszystkich, a odbierają cię jako taką samą ? Z czym ci jest źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Gwiazdo ja nadal czekam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Nieee...nick to odniesienie do piosenki kaliber44 ;) Lubie ten zespół,a wczoraj była rocznica śmierci magika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogle tego nie czytam mozna byc wielkim nie tylko ze wzledu na bogactwo,zarobki,kaase jestem przeyziemna wiem,bo stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Nerwowośc?heh.Nie skądże.Nie jestem zdenerwowana.To autorka skakała wielce zdenerwowana i mnie wyzywała od wariatek :]Do tej pory podchodziłam do tej rozmowy z przymkniętym okiem ale teraz naprawdę chce mi się z niej śmiac.wielka gwiazda zwiała kiedy przyszło jej zaświecic :] Ja pokazałam co potrafie a wcale się sobą nie zachwycam a ona zwykła pusta płytka żałośnica zwiała w popłochu :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
A drażni mnie kiedy ktoś kto niewiele sobą prezentuje poza ordynarnością i brakiem samokrytyki zarzuca mi zazdrośc ;> Dalej czekam aż autorka pokaże czego niby jej zazdroszcze.;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja autorke topicu jak najbardziej rozumiem. Takze nie widzi mi sie stereotypowe zycie u boku meza z gromadka dzieci i jeszcze przy garach najlepiej... gdy ktos chce robic cos inaczej niz wiekszosc spoleczenstwa od razu jest nazywany \"pusta\" \"materialistka\" \"glupia\" no ludzie wiecej otwartosci. ps:jak ktos chcialaby sie do mnie rzucac i wyklucac to niech sobie daruje bo najprawdopodobniej w najblizszym czasie tu nie wejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Nie potępiam oryginalności,bawi mnie jedynie płytkośc i głupota.To co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Nikt nie mówił że chce byc kurą domową mającą 3 dzieci,ale nie będę kogoś kto tak żyje obrażac i sugerowac że jego życie jest nic nie warte i mieszac z błotem ludzi którym tak dobrze.Autorka bezczelnie obraża ludzi tego typu tzn. zwykłe kury domowe z obleśnym mężem .:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
A ...Spoko Alice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mananana
przeciez dziewczyna pisze" Nie zależy mi na tym żeby ludzie podziwiali mój wygląd i kase ale talent i osobowość " To źle? To swietnie. Niech rozwija talent i osobowosc. Ani to plytkie, ani głupie. To dobrze, ze ludzie chca wyjsc ponad przęcietnosc. Chcemy byc inni - przynajmniej ciut od tych co nas otaczaja - to naturalne. I tak na przyklad rodzice chca ciekawszej przyszlosci czy lepszego wyksztalcenia dla swoich dzieci. Swiat jest nakręcany przez postep. Kto stoi w miejscu, ten się cofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
No dobrze...talent i osobowośc...ale gdzie ona ma ten talent i tą osobowośc?Poprosiłam by zaprezentowała wszystkim ten swój talent wielki który zapewni jej szybko skok do hollywood -no bo jak to ona pisała ona zostanie wielką gwiazdą :]-a ona zwiała :]Osobowośc...no właśnie pokazała osobowośc,skacze do wszystkich pokoleji wychwala się że jest wszechstronnie utalentowana -o proszę,człowiek który faktycznie coś potrafi z reguły nie wychwala się aż tak,bo wystarczy że pokaże,nie ma co pokazac to gada :]-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Rozumiem jeszcze samą intencje,byc oryginalnym wyróżniac się i ZASŁUŻYC na szacunek może nawet podziw ludzi...ale to co ona wypisuje "będę wielką gwiazdą w hollywood" to zwykłe biadolenie zakochanej w sobie nastolaty.liczyłam że pokaże te swoje wielkie umiejętności i udowodni że mam mylne wrażenie ale uciekła :]Ja nie mam się za bóg wie kogo a wkleiłam linka na którym można ściągnąc nagranie tego jak śpiewam proszę bardzo nie uważam się za gwiazde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
W sumie było by mi bardzo miło gdyby ktoś naprawdę to wysłuchał i obiektywnie ocenił.-naklęłam xD ale to pominiemy-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
cóż...autorka jednak tu nie wróci czym oficjalnie udowodniła to co przypuszczałam.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budyń
Inna od was wszystkich D ty chyba jesteś jakaś upośledzona,to że dziewczyna ma talenty nie znaczy że musi to udowadniac w kłótni z jakąś prostaczką,żałosna jesteś idź się leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubić tylko szczeredziewczyny
temat przez mnie z lekka zapomniany ... >To autorka skakała wielce zdenerwowana i mnie wyzywała od wariatek :] Sorki, nie doczytałem (zakładam, że tak było). Na autorkę (przeczytałem temat - też) nie ma co zwracać uwagi :O Na ciebie, fakt, zwróciłem uwagę - i ciągle widzę nie tylko nerwowość ... Co poszło nie tak ? Wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mananana
ona ma dopiero 17 lat, to własnie najlepszy wiek, zeby sie rozwijac. Tez w jej wieku mialam takie marzenia - potem staralam sie dzialac, jak moglam, sporo sie udalo. A ze nie chce oblesnego meza? A kto chce?! Sama bedziesz dobra - to i facet lepszy sie znajdzie. Chocby dzieki elitarnym studiom moglam poznac naprawde swietnych facetow i wybrac wsrod nich takiego z klasa, co nie siedzi niedzielami w brudnych gaciach z piwem przy tv, zwiedzic z nim swiat, zyc ciekawie. Ale moje dzieci idą z marzeniami dalej - i widzę, jak wspaniale , gdy realizują marzenia, ktore za tzw moich czasów były kompletnie niemozliwe. I wierzę, ze chciec - to móc - czego wszystkim zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Hę?Napisałam przecież,nie jestem zdenerwowana ;) jedynie naprawdę rozbawiona tym że autorka mnie oskarża o zazdrośc co więcej o ograniczenie kiedy sama obraża ludzi żyjących tradycyjnie mających rodziny i dzieci,oraz tych którzy mają inne zdanie i nie przyklaskują jej.Nie zbyt przepadam za ludźmi którzy są zadufani w sobie i nie potrafią racjonalnie ocenic swoich umiejętności.Ona ma wielki talent ona zostanie gwiazdą co więcej ja sczezne przy garach w dwu pokojowym mieszkaniu z obrzydliwym zdradzającym na prawo i lewo mężem.:]Nie jestem zdenerwowana bo nie uważam autorki tematu za żaden autorytet którego opinią miałabym się przejąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Też mam 17 lat :] I pisałam,tak też mam wielkie marzenia ale nie tak płytkie i powierzchowne nie ani również nie obrażam z powodu swoich marzeń innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
do mananana- Posłuchaj,co innego marzyc o tym żeby spotkac dobrego mężczyzne który zapewni ci szczęśliwe życie,co innego osiągac sukcesy w danej dziedzinie...ale ona maży o PODZIWIE,nie o osiągnięciach np. w śpiewaniu,graniu...ona marzy o Podziwie o Byciu gwiazdą,o westchnieniach tysięcy ludzi nad jej wspaniałością.Ona chce byc wielbiona,nie chce się uczyc,nie chce poznac świata,ona chce miec ładnego faceta i fanów,chce byc wielką gwiazdą...wielką gwiazdą nie wielkim człowiekiem.Nie mówię że chce miec "obleśnego męża" ale ona jednoznacznie okresla że życie gwiazdy jest wspaniałe pełne blasku a życie zwykłego człowieka utożsamia z obleśnym zdradzającym mężem który co najwyżej da ci po ryju-dokładnie tak to opisała :]-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
marzy*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubić tylko szczeredziewczyny
Szczęście tkwi w duszy ... Nie wszyscy ją mają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Na tą chwile autorkę oceniam z uwzględnieniem zachowania na kogoś bardzo niedojrzałego,niezdolnego do spokojniejszej dyskusji,nerwowego cechującego się hipokryzmem i narcystyczną formą postrzegania swojej osoby :] I moje zdanie nie wygląda tak dlatego że komukolwiek czegoś zazdroszcze,bo nie sądze bym miała czego zazdrościc owej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manananana
Inna od wszystkich D - nie denerwuj sie tak to tylko forum internetowe , każdy może tu wyrazić swoja opinię i nie możesz zmuszać nikogo żeby myślał takl jak ty. Poza tym nie odczuwam takiej potrzeby żeby wklejać tu jakieś linki i pokazywać co to ja nie potrafie bo nie zależy mi na tym żeby na siłe pokazać że ja jestem lepsza, mam większy talent itp. Założyłam ten topic nie po to żeby sie kłócić z jakąś żałosną małolatą , tylko po to żeby podyskutować o marzeniach itp. a niestety spotkałam się tu z ogromną krytyką i obraźliwymi słowami na temat mojej osoby : że jestem pusta , bezdennie głupia itp. Jeżeli chcecie mnie obrażać to dajcie sobie spokój bo spływa to po mnie jak woda po kaczce. P.S. Fajnie że są osoby które mnie rozumieją i nie krytykują ;) Inna od wszystkich D - od teraz każdy twój post bede ignorować bo nie chce już się powtarzać więc daruj sobie dalsze komentarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Nieee...Skoro masz talent to go pokaż a jak go nie masz to nie biadol dziecino że zostaniesz wielką gwiazdą amerykańskiego światka :]Ja nie jestem tutaj żałosna moja droga.To ty otwierasz temat i zachwycasz się sobą i swoimi jakże płytkimi marzeniami by byc podziwianą i wielbioną a jak ktoś się z tobą nie zgadza to zaczynasz ujadac i wyzywac np. mnie od wariatów,oskarżasz o ograniczenie choc sama się nim wykazujesz obrażając chocby tą "kure domową z obleśnym mężem" tak jakby istniały tylko dwa typy życia...gwiazdorski i ten w którym masz obleśnego męża-no a jak przecież to musi byc bogaty sławny przystojniak :]-oskarżasz mnie o zazdrośc mimo że nie masz tu nic prócz słów :] czym jeszcze bardziej potwierdzasz i wykazujesz to jak bardzo się uwielbiasz skoro uważasz że wszyscy ci zazdroszczą bo jesteś taka wspaniała i utalentowana.Spływa po tobie jak po kaczce?Właśnie widac,wyzywasz każdego kto się z tobą nie zgodzi.No pokaż ten swój talent i udowodnij że go masz.Skoro jesteś taka utalentowana to pokażesz że nie kłamiesz,ludzie którzy tu wchodzą ocenią jakie masz zdolności i ile ci jeszcze potrzeba do "osięgnięcia statusu gwiazdy" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Czyżbyś wstydziła się swojego talentu :].Przesłuchaj moje nagranie i zastanow się czy naprawdę mam ci czego zazdrościc.Ja coś umiem,może nie jestem bóg wie jak dobra ale potrafię.:] Pokażswój talent inaczej nikt ci tu nie uwierzy że go w ogóle masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×