Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mananana

Nie chce być jak wszyscy!

Polecane posty

Gość lola dupola
ejj manana idz już spać bo wiesz jutro na 11 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"iesz, babka nie chce zagłady ludzkości, ani głodu na świecie. To są w sumie całkiem normalne marzenia.\" może :O ale ona chce tylko adoracji i podziwu :O zero konstruktywności.. marzenia o karierze ok... sukcesie ok..... wejściu na Mont Everest ok.... ale podziwiajcie i zazdroście mi fujjjjjjjj :O \"bka nie chce zagłady ludzkości, ani głodu na świecie\" a to to jak z konkursu miss czegoś... :O płytkie i infantylne pod juri i pokazanie wrażliwości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy jesteś pusta
Ale to bzdura że jak ty to napisałaś sława jest przepustką do szczęścia w miłości. Wystarczy poczytać jak układa się zycie uczuciowe sławnych gwiazd. Praktycznie kazdy się rozwodzi, kazdy zdradza lub jest zdradzany. Kazdy jest tam prędzej czy później nieszczęśliwy. Nie widzisz tego ? Twoje przekonanie jest złudne. Oczywiscie że każda marzy o czyms takim aby być piękna, wyjątkowa, uwielbiana. Ja też o tym marzę. Mam nawet pewne wyobrażenie o tym jakbym chciała wyglądać gdybym miała możliwość wyboru co do swej urody. Jednakże są to tak abstrakcyje fantazje że traktuje je wyłacznie jako miłą ucieczke od szarej rzeczywistości i nic poza tym. Nic takiego nie czuję ażeby być z tego powodu sfrustrowaną że to nie jest rzeczywistość. Nie traktuję tego do tego stopnia poważnie. Nic nie napisałaś ile masz lat ale myślę że upływ czasu otrzeźwi twoje myślenie. A mianowicie ani się obejrzysz jak pojawią się pierwsze zmarszczki i uswiadomisz sobie że ta cała pogoń za nie wiadomo czym jest kompletnie bezsensowna, że wszystko przemija bardzo bardzo szybko, że człowiek jest a za chwile go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola dupola
a ja wygrałem nie pierd*l - każdemu i tak chodzi o podziw i zazdrość znajomych - tobie też tyle że jesteś głupi i brzydki i nikt się tobą nie interesuje więc nawet o tym nie śnisz a manana może ma warunki przynajmniej i odwagę aby pisac to o czym wszyscy marzą ale nikt nie powie bo się wstydzi, bo nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola dupola
mananana a ile masz lat?? Hę?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola dupola
pewnie jakieś16 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mananana
a ja wygrałem życie - nie potrafisz zrozumiec sensu mojej wypowiedzi i rozumiesz tylko to co chcesz rozumieć... nie marze o tym żeby podziwiano moją urodę , bogactwo itp. chciałabym żeby podziwiano mój talent , osobowość, wrażliwość i wszystko to co we mnie dobre... "Chcę być taka jak ona. Ona jest świetna!" - ludzie którzy tak mówią chcą być podobni do osoby którą podziwiają a jeżeli ta osoba nie ma poprzewracane w głowie to chyba to jest dobre prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola dupola
ej wiesz co ?Mój sim się zestarzał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co wam chodzi ludzie
Tak mało informacji a tyle osób patrzy na to w tak prosty sposób. Ktoś pisze "chciałabym aby ludzie mi zazdrościli i podziwiali, chcę być wyjątkowa" a większość widzi tu scenariusz chce mieć kasę i być gwiazdą . Dziwne to trochę i śmieszne bo można wymyślić wiele innych opcji które by pasowały pod te marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola dupola
i simka też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llll.lll.lll
Tez mam marzenia ale innego rodzaju. nie gwiazda aktorka czy piosenkarka lecz chcialabym bym miec mega talent i styl np.byc rozpoznawalna niczym Andy Warhol cos stworzyc byc jakims desingerem aby moja sztuka przetrwala wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasasd
A dla mnie ona jest pusta...dlaczego? Bo marzy nie o tym, żeby mieć cokolwiek w głowie, żeby los jej sprzyjał tylko zeby być ładna, ważna i mieć przystojnego męża...sorry... Idź spać kobietko wierząc,ze jesteś wyjątkowa a jutro...hmmm solaria zamknięte, tipsownie też...hmmm... poleż w łóżku i przygotuj się do szkoły:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola dupola
a jacek mnie nie kocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola dupola
:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ty nie łapiesz, że podziw to rzecz wtórna co do naszej osoby :O \"ona świetnie śpiewa więc ją podziwiam\" \"on zrobił karierę..\" itd... a ona tylko \"zazdroście mi bo większość ludzi mówi żem ładna\" tylko co roku mamy nową miss world i pełno kandydatek a innych z talentem podziwiają przez lata :P \"chciałabym żeby podziwiano mój talent , osobowość, wrażliwość i wszystko to co we mnie dobre.\" to czemu dorazu nie piszesz \"chcę mieć wielki talent w xxxxxx\" tylko wyłącznie o tym jak to cię mają podziwiać? "freudowska pomyłka" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mananana
Czyżbyście w końcu zrozumieli o co mi chodzi?? Bo jakoś nikt nie pisze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre to
Najpierw piszesz, że i tak czeka cię szara rzeczywistość, później, że jednak jesteś wyjątkowa, bo chcesz do czegoś dojść, ale nie precyzujesz do czego. Nawijasz o blasku fleszy i podziwianiu twojego talentu, choć nie wyjawiasz jaki posiadasz, masz jakiś??? Póki co skojarzyłaś mi się z Jolą Rutowicz. Nie ma niczego czym można by się było pochwalić, ale "błyszczy". Zdaniem niektórych pewno do czegoś doszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mananana
Jestem kims kto kocha zycie , nie boi sie wyzwan ,ma gdzies stereotypy ! Mam male cycki ale duze suty i ogromne Wary sromowe! Co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola dupola
i do spania już bo jutro wiesz - nie wyśpisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mananana
Ja tem mam was w dupie ! SWINIE DO CHLEWA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiesz kim byc
Wiec badz soba. nie rysiem ochodzkim nie kuba wojewodzkim. i nie majdanem i nie doda..tylko soba poprostu soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mananana
Po co mam wam cokolwiek pisać skoro potraficie tylko krytykować ... Mam wiele talentów ale mniejsza z tym... I nie , nie jestem i nie chce być Jolą Rutowicz bo ona właśnie jest osobą która nic nie osiągnęła w życiu poza tym że jest rozpoznawalana na ulicy i śmieszy ludzi swoją głupotą.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiesz kim byc
Przejsc do historii jak Marylin Monroe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co robisz w tym kierunku
?? samo "chcenie" może nie wystarczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroda mija szybko bezpowrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre to
Więc skoro masz te talenty to je rozwijaj, a sukces przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mananana
no i właśnie w tym problem że nie bardzo wiem co mam robić w tym kierunku... Chciałabym być Hollywoodzką aktorką ale to raczej nierealne co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre to
No myślę, że to raczej nierealne :D Wiesz może najpierw skończ szkołę aktorską, wypróbuj sił na własnym podwórku, a potem zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole gruszki
A ile masz lat?moze zapisz sie do kolka teatralnego....i szlifuj talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mananana
Mam 17... Kurcze już sama nie wiem... Wydaje mi sie że aby osiągnąć sukces w branży aktorskiej trzeba mieć znajomości i pasować do tej całej "bandy" ... Mam taką cichą nadzieję że jednak mimo wszystko los się do mnie uśmiechnie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×