Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mananana

Nie chce być jak wszyscy!

Polecane posty

Gość Inna od was wszystkich D
A to już znasz mnie na tyle żeby ocenic mój stan wiedzy :D? A o życiu wiem napewno więcej niż ty.;> Na tyle by wiedziec że należy pomagac innym ludziom a nie zachwycac się sobą i by rozumiec że aby coś naprawdę zyskac należy dożyc do celu a nie siedziec i zarywac nocki szukając taniego poklasku na forum.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manananana
Wiesz co?? Łyknij sobie Persen weź kilka głębszych i idz spać bo to raczej ty z tej zawziętości i zazdrości nerwicy dostaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Czego miałabym ci zazdrościc powiedz?;> Co już osiągnęłaś?Masz jakieś medale?Płyte jakąś nagrałaś?W serialu grasz?Film jakiś?Byłaś przynajmniej na warsztatach teatralnych?No powiedz mi co takiego osiągnęłaś że mam ci tego wielce zazdrościc?Słowa mam ci zazdrości?Bo to jedyne co tu masz i bynajmniej nie przedstawiasz tym intelegtu godnego podziwu czy chocby poważnego traktowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Nie potrzebuje persenu bo nie jestem nawet w najmniejszym stopniu zdenerwowana.Żal mi jedynie tego że jesteś w moim wieku a z tego co tu pokazujesz nie masz zbyt wiele w głowie,tego że mamy przed sobą wiele możliwości a ty jedyne czego wymagasz od życia to poklasku bydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manananana
A jednak istnieją jeszcze ludzie którzy nie zazdroszczą wszystkiego wszystkim i nie obrażają kogoś tylko dlatego że ma jakieś cele w życiu... Inna od wszystkich D - ja zostane gwiazdą spełnie swoje marzenia i osiągne coś o czym od dawna marzyłam a ty będziesz sobie żyła ze swoim mężusiem i gromadką dzieci w 2 pokojowym mieszkaniu i każdego dnia będziesz pichcić dla niego te swoje obiadki bo przecież to jest szczyt twoich marzeń... Powodzenia w życiu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Dodam jeszcze żę zazwyczaj ludzie którzy faktycznie mają jakieś zdolności nie potrzebują się nimi słownie chwalic.Co potrafisz?Konkretnie jakie są niby te twoje talenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Zostaniesz gwiazdą?Gwiazdą czego pytam?Gwiazdą środowiska cpunów alkoholików i dzieciaków uzależnionych od seksu ?Tego pragniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Niczego ci nie zazdroszczę ;) A pokaże ci zaraz co ja umiem czekaj chwilunie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manana nie rozniny sie od ludzi ale od ich marzen Mnie wszyscy znaja w miescie Czesto dzwonia ludzie w sumie nie wiem skad znbaaja numer i prosza ... Nie sposob odmowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manananana
Wiesz , szkoda mojego cennego czasu żeby ci tłumaczyć... I tak nie zrozumiesz , i tak z zazdrości zmieszasz mnie z błotem więc sory ale ... spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
jeśli faktycznie coś potrafisz to nie zmieszam cię z błotem...jeśli ci niby tak wielce zazdroszcze to najpierw pokaż czego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manananana
Brzydula30 - o co proszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubić tylko szczeredziewczyny
Niby wszyscy nie chcą być jak .. wszyscy ;) Ale przez to właśnie jesteś jak ... wszyscy :P{ A wystarczy spotkać szczerądziewczynę, aby naprawdę nie być ja wszyscy. Szacunek dla SD 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
No dawaj ;> Skoro faktycznie masz talent to czego się boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Ja nie uważam bym miała talent ale zaraz wkleje linka i sobie zobaczysz co ja potrafię ;P mam gdzieś czy mnie zmieszasz bo ja nie uważam się za bóg wie kogo.;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manananana
Dobranoc wszystkim zawistnym i niezawistnym , szczerym i nieszczerym... Inna od wszystkich D - ja wiem co potrafisz - obrażać i zazdrościć więc niczym mnie nie zaskoczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manana to jest przyziemne prosza o znalezienie topielca,bo nie moga pochpowac,bo dzieci renty nie dostana zycie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Proszę ;] Masz tutaj co ja potrafię.jeśli chcesz nagram to samo ze specjalnymi pozdrowieniami ;) Teraz twoja kolej.Pokaż co ty potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
No mananana. :) Ja pokazałam moje zdolności,teraz twoja kolej.Pokaż co ty takiego potrafisz oprócz siedzienia i biadolenia na forum jaka to jesteś wspaniała.Jeśli tego nie zrobisz udowodnisz tylko mnie i wszystkim tu zgromadzonym że jestem pustą płytką niedojrzałą emocjonalnie nastolatą która jest zakochana w sobie i marzą jej się złote góry mimo że nic sobą nie reprezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
No na co czekasz dziecino :D Nie masz się czym pochwalic to zwiałaś ?No dawaj dawaj nie ociągaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mananana
ludzie, czy wy naprawde nie macie marzen? Zadnych aspiracji? Przeciez bez tych co marzą swiat by stanąl w miejscu. A dziewczyna jest jeszcze bardzo mloda mloda, jesli zechce , moze osiagnac bardzo wiele - wazne, zeby chciala i pracowala nad tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Brzydula30-Tak oczywiście że się spełniają,jeśli są choc w najmniejszym stopniu możliwe do zrealizowania.Marzenia takie jak bycie gwiazdą dla bandy zapatrzonych w tv 13 latków i szukanie taniego poklasku to bardzo płytkie marzenia.Ja mam wielkie marzenia,większośc nie do zrealizowania,ale nie jestem zakochaną w sobie egoistką bez krzty samokrytyki.Ja marze np. o otworzeniu darmowej szkoły artystycznej,lub ośrodka pomocy,a nie o tym by zaśmiecali moimi zdjęciami i wycinkami z życia prywatnego szmatławe gazetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Tak ...bardzo pracuje :] siedząc i zachwycają się swoimi rzekomymi talentami na forum czekając aż ktoś jej przyklaśnie tak jak właśnie to robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
Nie zastanawia cię to że zwiała kiedy zaproponowałam żeby pokazała te swoje niby talenty?Ja to zrobiłam pokazałam jedną z rzeczy w której jestem dobra-zdaniem innych.A ona?Wpadła na forum leczyc kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
No nie zgodze się że każdy ma inne marzenia.:] Ona akurat powiela marzenia wielu amerykańskich nowobogackich dzieciaków mających się za divy i gangsterów.:] Tyle że im o wiele bliżej hollywood nie tylko na mapie.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna od was wszystkich D
do mananana--> tia...ja jestem w jej wieku jakoś mam więcej rozumu w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×