Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasidi

Przemyślana decyzja. Wrócić do dawnej wagi, zdrowo i powoli bez głodzenia się.

Polecane posty

Gość kasidi
Czerwona porzeczka- ja sama byłam w sklepie :) ... naprzeciwko domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u was?? ja na dzisiaj skończylam juz z jedzeniem zjadlam 1700 kcal (elglam kawalkowi karpatjki:() ale ogolenie jestem zadowolona aha zrobilam jeszcze troche brzuszkow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wanna be perfect - to zanim wyjedziesz (albo jak wrocisz) , mala prosba :) - jakie masz cwiczenia na pupe ? Moglabys zdradzic ? ja skacze na skakance, robie przysiady , nozyce, rowerek w powietrzu i szukam wlasnie jakichs fajnych cwiczen na 4 litery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski moge sie dołaczyc? waze około 79 przy 179 cm.. chcialabym na wiosne miec 6 z przodu.. kluiseczka jestem zachwycona twoimi efektami, udzielisz rad?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasidi
Dzień dobry! Ja właśnie się obudziłam i strasznie bolą mnie nerki i brzuch. :(((( W dodatku nie mam pojęcia, co zjeść na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 - im nas wiecej tym weselej :) ja dopiero wstalam i zastanawiam sie na razie nad sniadaniem i wanna be perfect - zazdroscze - nie dosc ze swietna rozrywka to jeszcze zawsze troche kcal można spalic musze jutro sukienke na sylwestra kupic , a jeszcze w ogole nie wiem, co bym kokretnie chciala, eh............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajsa - no to się cieszę;) Ja już po śniadaniu, 2 kromki białego chleba + masło+ szynka sopocka+ ser żółty i herbata czarna z cukrem (nieco kalorycznie i nie zdrowo ze wzgledu na biały chleb, ale ja odkad pamietam jem ciemny i stwierdzilam ze od czasu do czasu na śniadanie warto zjeść biały- nie wiem czy dobrze no ale..) . Wydaje mi się, że jednak kaloryczne śniadania to doskonały pomysł, energia na cały dzien a i tak śniadanie spalę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle podobnie, tez jem spore sniadania dopiero później wieczorem staram sie ograniczac, ale , szczerze mowiac, bardzo różnie z tym bywa ;) i wogole mysle, że lepiej jesc wszystko , ale w mniejszych ilosciach - w innym przypadku wczesniej czy poxniej każdy rzucie sie na jkedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasidi
Napiszcie mi dziewczyny, co jecie na obiad (jakiś przykładowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce wazyc 52 kg.. troszke zle dobrałas składniki, nie chodzi o biały chleb ale o całą reszte, masło + wedlinka.. zołądkowi trudno bedzie to spalić, czytałam o tym i nawet wkleje \"Weźmy na przykład ulubiony posiłek – kanapkę (chleb posmarowany masłem z wędliną) popijaną herbatą lub kawą. Chleb należy do węglowodanów, masło do tłuszczy, a wędlina do grupy białkowej. Połączenie tych produktów tworzy w żołądku ciężko strawną mieszankę. Zgodnie z fizjologią pracy układu pokarmowego węglowodany są trawione w ja- mie ustnej i częściowo w dwunastnicy, białka w żołądku i dwunastnicy, przy czym w żo- łądku i dwunastnicy dla strawienia białka wytwarzane są różne soki trawienne, które do trawienia potrzebują różną ilość czasu. Masło, dostając się do żołądka, hamuje działanie tych soków. Proces trawienia pokarmu jest zahamowany i pożywienie w żołądku leży „kamieniem”. Popijając to wszystko płynem (herbatą, kawą itp.) zmywamy niestrawiony pokarm i kwaśny sok żołądkowy z żołądka do dwunastnicy.\" dlatego ja nawet zrezygnowalam z masła, bo nie umiem dobrze dobierac, a o masełko zawsze mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Czerwona Porzeczko 🌼 Więc mam zrezygnować z masła tak? Ja sie za bardzo na tym nie znam.. staram się mniej jeść, ale jak łączyć składniki to szczerze mówiąc nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha starucha - to proste (przynajmniej w moim wykonaniu ;) ) -mniej jesc , wiecej sie ruszac (duzo wiecej ;) ) -odstawic slodycze, gazowane napoje itp- ja pije soki , glownie grejfrutowy , herbate/kawe slodze jedna plaska lyzeczka cukru (chyba ze jest to herbata smakowa, wtedy nie slodze) -ograniczyc biale pieczywo do minimum (zazwyczaj jak gdzies jestem w \" gosciach \" i nie ma ciemnego ;) ) , w ogole starac sie nie jesc za duzo pieczywa - nawet ciemnego , na temat Wasy sie nie wypowiadam - nie lubie \"tektury\" :P -baaaaaaaaaaaaardzo ograniczyc smazone potrawy - jesli juz to na lyzeczce oliwy , a najlepiej piec miesa/ryby lub gotowac -ograniczyc do minimum (czyli jesc tylko w swieta ;) i na imprezach) tlustsze potrawy , pasztety , majonez itp. -duuuuuuuuuuuuzo warzyw, owocow -ograniczyc makaron,ryz bialy - jesli juz to razowy makaron, ryz - brazowy lub kasza itp. - ale tez nie caly talerz, tylko lyzka, dwie - wiecej warzyw !!! od czasu do czasu pozwalam sobie na pizze (kawalek, czy dwa) , placki ziemniaczane z boczkiem czy wielka porcje lazanii, poprawiajac jakims tiramisu i popijajacym szampanem ;) i co ? i efekty mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tu tak pusto od wczoraj ?? u mnie z dietą średnio - strasznie boli mnie gradlo - więc rozpieszczam sie wodą z miodem albo herbatką z sokiem malinowym macie jakies szybkie sposoby na przeziębienie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasidi
Hej! Jak tam dietka? U mnie ok, jestem silna. Mam pyt do Was, czy np po tygodniu niejedzenia po godz.18 nie burczy już tak w żołądku i nie odczuwa się takiego głodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ciągle burczy mi wieczorkiem w brzuchu mimo że odchudzam się od 2 m-cy. Zamierzam kupić wafle ryżowe, żeby przegryźć po kolacji w razie czego. Wczoraj wypiłam 2 szklanki maślanki i byłam syta po kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sceri - jestem pod wrażeniem, pozbyłas sie już 7 kg... ehh tez bym tak chciała jak z moją dietą? :) zjadlam bułke z szynką, 5 mandarynek - a poza tym żyję fervexami, witamina C, herbatkami malinowymi, itd. i wiecie co - ogolnie to lepiej sie czuje, gardło właściwie przestało mnie bolec (płukanie wodą z solą) musze dojsc do siebie do srody, w koncy Sylwester...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajsa może spróbowałabyś zamienić bułki na chlebek razowy ze słonecznikiem? Ma on dwie zalety jest mniej kaloryczany i ma dużo błonnika, który reguluje trawienie. Ja nie jem białego pieczywa tylko takie właśnie i smaruję je masłem roślinnym, które ma tylko 270 kcal na 100g. Zanim zaczęlam odchudzanie kupowaliśmy Delmę, która miała jeszcze raz tyle kcal. Moim problemem jest niestety burczenie w brzuchu po kolacji tzn . ok 20 i później. Może ktoś ma radę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purchaweczka
Witam, chciałam się przyłączyć :) otóż mnie wykończyły fast foody i jedzenie na noc ! trzeba to zmienic! waże 70 kg, a jeszcze 2 lata temu było 10 mniej :( zapisałam się na aerobic itp. ruszam za nie długo, do tego czasu, chcę trochę oczyścić organizm! wiem i widziałam, że bardzoooo dużo daje rezygnacja z grzeszków, tłuste jedzenie, fast foody, słodycze, napojde gazowane, OUT! nie jeść po 18:00 i dbać o regularność posiłków... mnie tylko martwi moją słaba wytrwałość , ale ...hmmm, wyobrażam sobie siebie sexy ... przed moim lubym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasidi
za dużo zjadłam dzisiaj... i mam wyrzuty sumienia, ale... nie zamierzam się poddawać i przerywać diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasidi
co tak cichutko dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×