Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Hej jestem nowa na forum..fajne z was grono tutaj.. ja sie staram od pazdziernika..narazie nic.. wiem wiem juz o co chodzi..moze za bardzo chce?|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj biedna:* wracaj do zdrowia ( przez te antybiotyki i chorobe niestety moze Ci sie znacznie rozchwiac cykl) :/ Nie mierze temperatury wiec nie wiem. Bola mnie sutki a jesli chodzi o brzuch to tak jak Ciebie co jakis czas. Raz mocniej raz slabiej ale ja juz panikuje ze to jednak zblizajaca sie @;( nusienka84 witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka,ja wiem niestety caly cykl szlak trafi:(trudno,musze dojsc do siebie.juz mam dosc tej choroby.a w poniedzialek powinnam isc do pracy.nie wiem czy dam rade. mowilas ze masz przeczucie ze sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez te bole brzucha to przeczucie gasnie. Pozatym zauwazam inne symptomy ktore mam zawsze przed @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka,ale pamietasz co dziewczyny pisaly???ze wlasnie brzuch boli jak na @ tyle ze jej ciagle nie ma;) tak ja mysle ze te antybiotyki i choroba beda mialy ogromny wplyw na cykl niestety.o mierzeniu tempki teraz moge zapomniec.jest i tak podwyzszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to jest jakies pocieszenie. Ale ja jednak mysle ze @ przyjdzie i to nawet szybciej niz 30 dnia cyklu ... p.s korci mnie zeby jutro zrobic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie mow kochana,najchetniej to zrobilabym teraz ten test co obok mnie lezy hahaha:D powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to widze ze jestes przygotowana. Ja nie mam go w domu i nie chce miec bo wiem ze nawet pewnie nie czekalabym do rana. Zazdroszcze cierpliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie kusi.:D:D:D mialam dzis isc z Radkiem do kina ale nici z wyjscia w takiej sytuacji. Milutka tez bola cie sutki przy kazdym otarciu,nawet bluzki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko przy dotyku. Przy ocieraniu nie. Ale to dobry znak angioletto nigdy tak wczesniej nie mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie negatywny..ale przynajmniej nie łudze sie taka nadzieja.. wiem zachowuje sie jak dzieciak..ale ja chyba o niczym innym nie mysle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka wpisz sie do naszej tabelki alfabetycznie,znajdz ostatnia zaktualizowana:)powodzenia.jesli bedziesz potrzebowala pomocy,napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka my wszystkie tak sie zachowujemy wiec nikogo to nie dziwi. Nie martw sie 5 dni przed @ mial prawo wyjsc negatywny więc nie trać nadziei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz bylam w takie sutuacji.. @ sie spozniala kilka dni-zrobilam tes i byly magiczne 2 kreski..piersi bolaly jak przed miesiaczka a nawet bardziej..ale po kilku tyg okazalo sie ze to ciaza pozamaciczna i musialam usunac-to bylo rok temmu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem to smieszne,ale przy ocieraniu od razu staja,a i troszke sa wrazliwe,o dotykaniu nawet nie mysle,bo bola mnie.nie przypominam sobie.mimo wszystko przeciez niedawno,na poczatku tego cyklu zaczelam brac kwas foliowy.moze on zaprowadzil takie zmaiany w moim organizmie????nigdy go wczesniej nie bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka,tak mi przykro,jednak ja nadal trzymam sie tego ze jeszcze wszystko przed nami.nie mozna sie ogladac za siebie,to nas tylko zatrzymuje w miejscu,a my musimy isc do przodu,chocby to mialy byc male kroczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaje siebie..razem bedzie raźniej :) POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01............brak..... . ......Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ...pomorze sr. 4)Atka-21 .............0......28.12..........brak......Wrocław/Kłodz ko 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . . Kraków 6)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak ...Birmingham(uk) 7)Kami-30.............4.........02.01................... .......Mińsk Maz. 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 9 Kobietka a taka22...2........24.01.............................Katowice 10)Lady love-20...... .1.........03.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1.........???..............brak........K onin (Wlkp) 13)Nusienka -24……….3………….07.01……………brak…………Szcecin/Dublin 13)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 14)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 15)Pani L.-27..........4..........???............................Lin co ln (uk) 16)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)..UK 17)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 18) Trąbka 23.........2..........03.01............brak.........W-w a BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka bardzo mi przykro :( angioletto szczerze mowiac to mnie dzis bola mniej niz wczoraj czy przedwczoraj ;( A Dla ciebie to dobry znak, a jesli chodzi o skutki kwasu foliowego to nie wiem nie bralam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka babolku kochany no nie martw sie tak:)jestem tutaj i jakos przetrwamy ten czas,zobaczysz,na wakacje bedziemy juz chodzily ze slicznymi okraglymi brzuszkami;) Nusienka,pewnie ze razem razniej:)napisz nam cos o sobie;)tez mieszkasz za granicami PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas foliowy nalezy do witamin i raczej nie ma jakis skutkow ubocznych ale jak ktos chce mis dzidzie to MUSI go brac inczej naraza dziecko na powazne choroby lub na wczesne poronienie--bo on chroni płód..wiem to od Gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki witam WAS! U mnie ok.Tylko piersi bolą jak diabli :)spuchły na maksa a mó mąż ma radochę :) Brzucho mi taz się jakoś na pompował mdłości nie mam i dzień zapowiada się ok.Ide z kożelanką na plotki i herebatkę,a wcześniej na spacer z mężem. Widzę że lady love smutna:(a już myślałam ...ale co tam działać trzeba dalej prawda kochane ?to dopiero początek roku ja tam za WAS ciągle ściskam kciuki...Zresztą sama nie wiem czy test mnie aby nie oszukał prawda.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Dublinie od 2 lat..jest tu tak nudno ze marze o powrocie..ale wiedzie jak to jest..rok temu wyszlam za mąz i tak sie staramy..raz nie wyszlo..ale lekarz mowil ze nie widzi przeszkod na nastepne itd...zalecil duzo sexu :) wiec stosujemy hehe...martwie sie tylko ze moze sie to powtorzyc albo cos innego.. apropos-macie jakis sposob na nie myslenie..na luz.. bo ja zyje od jednego cyklu do drugiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami-ty kochana nosisz malenstwo pod serduchem wiec sie tu niczym nie przejmuj,mezulka na spacer wyciagnij i odpoczywaj!!!! my sie zajmiemy pocieszaniem;) Lady Love-natychmiast sie tu usmiechnij,ale juz!!!!!co to ma byc???? umowilysmy sie ze zaczynamy w 2009 to zaczynamy!!!!!glowa do gory,witaminki dla mezusia zeby mial sily i do dziela!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto kwas foliowy nie mogl nic zrobic w odczuwaniu dolegliwosci-to same witaminy i tylko dzialaja dodatnio-nie moze nic wywolywac, ani zmian ani innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka wiem wiem :) ja nie bralam i nie biore bo dzidzia nie planowana by była. Ale dzis sobie kupie ;) on ma wplyw na cewke nerwowa też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem;)zobaczymy,nie chce poki co o tym myslec:) ale u nas dzisiaj slonce,hehe:) Milutka,czy do Ciebie dojezdza silverlink???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×