Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

angioletto poczekaj jeszcze do dnia kiedy masz dostac okres. Dzis moze Ci wyjsc negatywny jeszcze. :) masz dostac 7 stycznia tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka,no wlasnie haha:D oby byly 2krechy:) ja wogole nie mam sucho w tym cyklu,nie tak jak zwykle.piersi juz drugi tydz mnie bola,i sutki tez nigdy tak nie bolaly.ale......tempka w koncu spadla,i nigdy tak sie nie przygladalam sobie wiec @ bankowo zawita ale tez ten cykl byl spalony.stresowy i malo przytulania bylo,tak wiec nie wiem jak wy ale ja na walentynki to juz w dwupaku bede hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem,nie zrobie testu hehe:) ale jak nie przyjdzie 7-go rano to lece do kibelka ok? nie bede do 8-go czekac,bo osiwieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam do 8 :) cierpliwie i bez nerwow , na ciaze raczej nie mam szans. Ale byla by to mila niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze tak hihiihi:D ja tam nie musze teraz zajsc w ciaze,ale juz na walentynki to bym chciala hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka:) ja mam dlugie cykle,przewaznie 32 dniowe. piersi tez zawsze mnie bola,tym razem chyba dosc dlugo ale to moze byc moja wyobraznia,niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto Ze śluzem na początku ni po owulce sucho na maxsa aż do wigili wtedy pojawił się mleczny a na drugi dzień rano myslałam,że dostane okres bo miałam jednorazowy taki brunatny(dodam że czasem tak miałam jak mi się okres przesuwał)tylko raz i nic.Potem za dwa dni jeszcze raz ale już kapka hihi takiego brunatnego i susza do dziś nic się nie działo tylko te skurcze wieczorne jednorazowe.A co do piersi kochana to ja zawsze mam bolesne przed@więc nie skupiałam się na tym ,al;e bolały i spuchły jak diabli najbardziej sutki.A i wiesz co brzuch mi się tteż zaokrąglił jak na@ wiec się na tym nie skupiałam bo myslałam,że nic z tego a tu się dziś zdziwiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami, no to gratuluję jestem z Tobą:):) no i mam nadzieję że do nas jeszcze ktoś dołączy:):):) też mam wizytę w poniedziałek:) a nie odzywałam się długo dziewczynki bo mdłości mnie dopadają,ale już znalazłam na nie ,metodę:):) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i nie uaktualniam się jeszcze w tabelce poczekam do poniedziałku i zobacze co mi mój pan doktor powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie nie mam objawow. Ale przeciez jeszcze 6 dni do @. :( Chociaz czesto latam siku ;) i mam bolące sutki ale to juz od tygodnia. Mialam 4 dni temu male krwawienie nie wiem dlaczego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia powiedz o metodzie na mdłości ja nie mam ale jak by mnie dopadły to wiesz:hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki!!!! czyzby nastepna zafasolkowana???? Kami, tak???? GRATULACJE!!!!! A ktory to bylby tydzien?????? Metoda na mdlosci???? A juz cos sie dzieje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karolina:) no z tego co policzyłam to 3 tyd jestem w ciąży ale mogę sie mylić bo ostatnio @przesuwała mi swe wszystkie strony ale licząć od owulacii wyszło mi że tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mdłości nie mam ale kasia ma wiec wiesz lepiej poznać metode na nie wcześniej hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na spacer się trochę dotlenić Miałam iść do lekarza ale dziś wszyscy wolne pobrali wieć czekam do poniedz.Zabiorę szczęśliwego męża i pospacerujemy:) Jak coś to zajżę do was potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajniutko ze tak nam szybko to idzie co nie ? a co z nasza Atka???? tez chyba do dolnej tabelki przeskoczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ale Wam zazdroszcze. mnie stres zzera. Czekam na okres, tzn. czekam aby nie przyszedl ;) A jak go nie bedzie to robie test w poniedzialek. Oby sie udalo. ja mam obiawy: bolace piersi, po boku i tak od gory wiecznie mi niedobrze rano zgaga boli mnie brzuch, ale nie jajnik tylko caly brzuch na dole - takie ciagniecie sluz mam bialy i jest go duzo, wiecznie wilgotno objawy jak na ciaze ale pewnie je sobie wmowilam jak w zeszlym miesiacu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ja tez mam te objawy,tzn podobne,szkoda ze to nic nie znaczy.ahhh gdyby testy dzialaly juz dzien po zaplodnieniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pisalam przed chwilą, ale komp mi sie nagle wylaczyl i nie zdazylam wyslac :-0 gratulacje dla kami :D:D:D Mam nadzieje, że ten topik przynosi szczescie i wszystkie jeszcze niebawem przepiszemy sie do dolnej tabelki :) Co do testow - sorry, ze tak ciagle przywodze na mysl moją wczesniejszą ciąze ale ciagle mi sie przypomina jak to bylo wtedy... o tej samej porze ;) I powiem Wam, że -pewnie nie uwierzycie - podczas 2 jedynych cykli, kiedy sie staralismy - zrobilam ok. 30 testów ciążowych :P Kupowalam je tanio na Ebayu, wiec nie bylo mi szkoda. A te, co wyszly pozytywnie (mam ich pelno) zostawilam na pamiatke :P Zaczelam brac kwas foliowy i zaczelam od dzisiaj mierzyc temp. 36.3. Zawsze mialam nizej niz przecietnie sie ma... chyba ze termometr zły :P Ale najwazniejsze by wiedziec czy są spadki czy skoki :) Acha - odnosnie tabelki - wy wpisujemy miesiaczke, ktora mialysmy czy tą co mamy miec? Bo widze ze roznie to dziewczyny piszą, wiec juz nie wiem :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Skorpionko w tabelke wpisujemy kolejna miesiaczke.ale np Atka ma date 26/12 bo jeszcze jej nie dostala(pewnie siedzi juz z pozytywnym testem ze swoim ukochanym hihihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczescie nie mialam regularnych mdlosci, tylko jak robilam sie glodna, to bleble mi sie robilo, wiec moja metoda to po prostu czeste podjadanie w malych ilosciach - rowniez w nocy :-O Ale z tym nocnym jedzeniem to mi ginka podpowiedziala i to juz w bardziej zaawansowanej ciazy, zeby utrzymywac staly poziom cukru, wiec na noc zawsze stawialam sobie obok lóżka jogurcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30?????????????????????????????????jestes dobra hehehehehe:D:D:D:D ja tylko jeden przed czasem a juz mnie dziewczyny ochrzanily hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka ja czytalam Twoj stary topik dotyczacy tej bladej kreski ;) tez sie zdziwilam ile mozna tych testow natrzaskac. ja narazie zrobilam dwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) A co do testow owulacyjnych. Otóż: powinno sie je zacząć robić w dzien okresu (najlepiej wiec kupic od razu kilkanascie). Najlepiej po poludniu je robic (w przeciwienstwie do ciązowych). Kiedy wyjdzie nam w koncu pozytywny wynik, to należy kochać sie w ten sam dzien, i w nastepny jesli bardziej chcemy dziewczynke. Jesli zaś czekamy na chlopca - nalezy sie kochac dopiero 12 godzin po otrzymaniu testu pozytywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę na raty, bo sie boje ze mi sie komp znowu wyłączy i nie zdąże wyslac. :) Najlepiej kochac sie w pozycji od tyłu, (taka jest najlepsza dla zaplodnienia). Poza tym - niektore kobiety (wiele kobiet!) mogą miec tyłowzgięcie macicy, o czym nawet nie wiedzą i wtedy nigdy nie zajdą w ciążę jesli bedac sie kochac w pozycji od przodu. Dlatego na wszelki wypadek - stosowac wlasnie pozycje od tylu. Acha - i jesli miewacie orgazmy - najlepiej jesli miec orgazm przed orgazmem faceta. Podczas orgazmu kobiety -wydzielają sie hormony ulatwiające przeplyw plemnikow, a tego wlasnie chcemy, prawda? ;) Nie nalezy leciec sie od razu myć (ja czekalam az do samego rana) :P i najlepiej podniesc nogi i biodra do gory na jakis czas. To troche jak akt desperacji moze wygladac, ale jest wieksza szansa ze sie uda i nasienie dotrze tam gdzie trzeba na czas :P Naczytalam się swego czasu tych i innych rzeczy, ktore pomagają zajść w ciąże, wprowadzilam je w zycie dokladnie i ..udalo sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×