Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

duzo porad-SUPER!!!!!!! ja baaardzo chcialabym miec coreczke,wiec prosze wiecej na ten temacik!!!!!z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcialam najpierw coreczke (udalo sie), wiec wyliczylam kiedy powinnam ją 'zrobic'. Mysle, ze odpowiednia wiedza i wcielanie jej w zycie to polowa sukcesu ;) Jesli sie chce dziewczynke, trzeba, jak pisalam kochac sie ZANIM dojdzie do owulacji. Testy owulacyjne mowią nam ze niebawem BEDZIE owulacja. Tak wiec musimy sie kochac zanim ona bedzie. Plemniki niosące dziewczynki są wolniejsze od tych co niosą chlopcow. Wiec jesli mamy sex przed owulacją, to te 'z chlopcami' zdążą poginąć, a zostaną glownie te z dziewczynkami. A gdy wiec przyjdzie czas na owulacje - jest najwieksze prawdopodobienstwo ze jesli w ogole dojdzie do zaplodnienia - zaplodni naszą komorke plemnik z dziewczynką :) CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie bylam pewna co z tymi testami.co one pokazuja,czy juz jest owulacja czy dopiero bedzie.juz wiem dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Jestem juz w domu. na 9 przyszlam do pracy, ale nikogo nie bylo, wiec wypilam kawe i wrocilam do domu. Skorpionko, moze Ty mi poradzisz. Nie robie testow owu. Ale wg tabelek na necie (czy one sa wiarygodne) mam miec owu dzisiaj, tymczasem 2 i 3 dni temu mialalm plodny sluz. Dzisiaj juz nie mam wogole, za to pobolewa mnie brzuch na dole. Nie wiem czy powinnam dzisiaj sie dla pewnosci poprzytulac. Czy zaufac organizmowi czy tym tabelkom? Cykle mam ok 34 dni, a dzisiaj jest 19 dzien. Bede wdzieczna za rade, bo jestes bardziej doswiadczona ode mnie jak widze powyzej:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenko,ja tez tak mialam,owulacje czulam ze mam jakies 2-3 dni wczesniej niz tabelki pokazywaly.wiec troche mnie to zaskoczylo. swoja droga,gdzie pracujesz????tez tak chce:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, to mam nadzieje, ze nam obu sie uda w tym miesiacu!!! Pracuje jako Office Assistant. Jest OK, ale czasem nudno:-). Chociaz przynajmniej mam czas na siedzenie na Kafe:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami GRATULUJĘ!!! :) A na lekarz chyba jeszcze troszkę za wcześnie, tak za dwa tygodnie powinnaś pójść, chociaż wiem, że już pewnie nie możesz wytrzymać i i tak pójdziesz, ja pewnie też bym tak zrobiła :) ilaaa nowy rok i na pewno się uda, w końcu wszystkie mamy być w ciąży w tym roku :D witaj dexa :) angioletto to, że brzuszek pobolewa, to wcale nie znaczy, że @ musi być :p witaj labudka11, bardzo mi przykro z powodu poronienia :( ale mamy nowy rok i nowe nadzieje, głowa do góry, będzie dobrze :) Lady to może jednak nie na @ :)\ milutkaa a może to było plamienie implantacyjne? :) Trąbka no objawy zupełnie ciążowe, może jednak się udało :) A zgagę zawsze masz przed @? Skorpionka to ładnie zaszalałaś wtedy z tymi testami :) Co do podnoszenia nóg, to zawsze śmiałam się z tej metody, ale kto wie może i też zastosuję :P Pozycja od tyłu u mnie raczej odpada, bo odczuwam wtedy ból :/ oleńka Ty to masz fajnie, ja nie mogłabym sobie tak po prostu pójść do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami :)na poranne mdłości dobrze jest zjeść kromkę chleba bez niczego.... zanim się wstanie:) wtedy szybko mijają te paskudne mdłości....no i czytałam też żeby jeść małe porcje a często żeby żołądek nie był pusty to wtedy mdłości nie bedzie...więc sucha kromeczka chlebka co rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam nadzieję Kami że ich nie bedziesz mieć.....oby..... ale powoli już dochodzę do siebie bo przez te kilka dni to byłam jakaś nieobecna...wszystko się teraz zmieni...przede mną ślub, przeprowadzka, no i to małe szczęście które mieszka pod moim sercem.... no i tylko mam nadzieję że te mdłości już mnie opuszczą....bo naprawdę ciężko jest je znieść....ale przy pierwszej ciąży to normalne, chodź nie jest to normą. Cóż należę do tych 70% kobiet które je mają:) ale to nic....dzidzia mi wynagrodzi te męki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, tez mysle, ze kiedy pierwszy raz przytulisz malucha do siebie, od razu zapomnisz o tych wszystkich dolegliwosciach. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka to widze ze prace tez mamy takie same heeheh:) ja jestem menadzerem wloskiej restauracji ale od kilku miesiecy pracuje w biurze i zajmuje sie papierkowa strona tego biznesu:) wiec wiem o czym mowisz,czasami trzeba zdazyc z czyms na wczoraj:D ale czasami jest nuuuudno:) pracujesz w londynie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto do @ masz jeszcze daleko nie zamartwiaj sie takie bole przeciez mozna miec we wczesnej ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, pracuje w Borehamwood, to jest na pn-zach od Londynu (6 strefa). Trzymam kciuki zeby @ do Ciebie nie przyszla!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto nie panikuj, nie będzie @!!! Ja słyszałam, że jak są poranne mdłości, to jeszcze przed wstaniem z łóżka powinno się coś zjeść, np kromkę chleba jak pisałyście, albo coś pożywnego i zarazem kalorycznego jak banan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam na Wood greenie,ale wszystkich znajomych mamy na Barking wiec tam ciagle jestem,tez 6-ta strefa:) mam duzy brzuch,wzdety.dziwnie sie czuje.co chwile mnie boli,a zaraz potem przechodz.czyzbym miala dostac@ kilka dni wczesniej? oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto taki brzuszek i bóle mogą być w obu przypadkach, do owu masz jeszcze czas, hmmm.... nie pozostaje nic innego jak tylko czekać. Ja trzymam kciuki!!! :) Nie wiem czemu, ale mam jakieś takie dziwne przeczucie, że w tym cyklu nam się udało, chociaż to dopiero początek cyklu i nie ma jeszcze żadnych oznak :) Nie wiem czemu tak jest, ale staram się sama sobie tłumaczyć, że to raczej nie realne i nie napalam się. Poza tym mam przecież pco, a przy tym cholerstwie nie tak łatwo o ciążę, a jak już się zajdzie to często dochodzi to poronień, mam nadzieję, że mnie to nigdy nie spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do buahahha może to określenie nie jest najtrafniejsze, ale nie o to chodzi, a tak na marginesie to producenci bobotestu też mają "łeb" :/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahahaa
bobo, mam bobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu zamieszanie robi temat,ahhhh czy to naprawde takie wazne???????ja bede nazywac swoje malenstwo jak bede chciala i juz! do wysmiewajacej sie-twoj nick za to jest niesamowicie trafiony-GRATULACJE!!!!!!!!:d:d:d:d:d:d:d odpowiemy ci tym samym BUAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze autorka tematu chciala go jakos odroznić od innych tego typu topikow ktorych jest przeciez masa. A ty buahahahahahahahahahaa rowniez nie grzeszysz inteligencja wiec spieprzaj stad bo nikt cie tu nie zapraszal;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsciekle pomarancze:D:D:Dhahahahatylko idiota moze pomyslec ze topik jest glupi bo nie takie slowo zostalo uzyte w tytule.o matko,swiat schodzi na psy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ignorujmy wsciekle pomarancze,one chyba czerpia jakas przyjemnosc z naszego zainteresowania.zenada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, niestety jako obserwatorka nie raz widzialam jak przez nie rozpadaly sie topiki. Wiec masz racje ignorujmy takich ludzi. Jeszcze 6 dni do @ ale sie denerwuje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,ja tez.ten cykl byl baaardzo dziwny.naprawde.:D:D:D nastepny bedzie spokojniejszy mam nadzieje.ja jeszcze 5 dni,ale juz czuje @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze to nie wiem niby sie czuje na @ ale jednak cos mi mowi ze moze jednak to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm,ja tez ale boje sie zaufac temu przeczuciu wiec wole juz o tym nie mysle.moge zrobic tescik?????:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto nie :) nie możesz :) Trenuj cierpliwość, bo przy dziecku będzie potrzebna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×