Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

no wlansie najlepiej byloby nic nie liczyc, a sie chyba odetne dzis wlansie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ide cos poczytac, zapomniec o tym, po co na co, ide zpaomiec , :) bo jednozancznie musze dzis dzialac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dlatego mnie dzis jajaniki bola:)mam takie klucie co jakis czsas albo jak kichne albo ziewne czy cos to zaraz mnie tam gdzies kluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz na pewno jest tez dzien jajeczko wychodzi i pęka pecherzyk Graffa dlatego boli..masz 1 dzien zeby dotarly plamniki ..daj swojemu sie napic kawy-kofeina pobudzi plamniki i beda szybsze.. mam nadzieje ze wczoraj tez dzialalas bo tka najlepiej by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlansie wczoraj wieczor nie bo nie mielismy czasu-dzis tez mamy pol godzinki od wejscia moje go do domu bo ja z pracy wracam o 17.30 a on jedziena 19.30 do pracy:( ale w sylwka rano bylo:) dzis poprawie i jutro , i wczesniej ok 29 tez bylo wiec spoko moze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie moj chlop zdenerwowal aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czuje ze @ dostane za chwile,juz sie wkurzylam i brzuch zaczyna mnie bolec wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka22
Witam kobietki czytam co piszecie i nie mogę nadążyć .. Nusienko 84 jakie są te testy ja teraz kupiłam i dałam 24zl . I jak to jest tym obliczeniem owulki ja mam cykl teraz 27 jak staralismy się w poprzednim cyklu miałam też 27dc i kochalismy się w 13dc i nic . @ DOSTAŁAM 31 JAK to obliczyc prosze pomuzcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bardzo dziekuje za pomoc jestescie koffane ale uciekam poczytam o czyms calkiem innym:) np o zwierzetach, a nie bo one tez sie zapladniaja zeby mi do glowy nie przyszlo o nich czytac:) buziaki dziewczyny dla was dzieki bardzo:) bede was sledzic i od czasu do czasu pisac:) a wy przeslijcie mi fluidi te ciazowe:)pozdrawiampapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sie nazywa LH-domowy test owulacyjny teraz widze jest po 20zl ja kupowalam do za 12 czy 13.. ale zrobilam test raz w dniu gdie to byloby nie mozliwe i talk szyszlo a raz w dniu spodziewanej owulacji i wyszlo ze rzeczywiscie..tak czy tak dalej nie ma fasolki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a wiecie, że kochająć sie nawet w okresie owulacji, mamy i tak tylko 30% szans, że sie nam uda? :) To tak na pocieszenie, żebyscie nie myslaly, że cos moze byc z Wami nie tak. Taka juz niestety jest ta natura - nic nie zrobimy. Jedyne co mozemy, to kontynuowac to co robimy, jesli wiemy że robimy to dobrze i zaakceptować to, że tak jest a nie inaczej. Dziwna sprawa, nie? :) Kupilam na Ebayu 40 testow owulacyjnych :classic_cool: Czekam aż przyjdą. 7 funtów już z przesylką... tanie jak barszcz :P Beda jak znalazl na przyszly miesiac. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz powiedzial jak mozna pomoc naturze i poczac dziewczynke lub chlopca- z zaleznosci co chcecie-oczywiscie to wszytko tylko pomocne-nie znaczy ze tak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca 23
Najlepiej okes płodności przy nieregularnych miesiączkach obliczyć, odejmując od najkrótszego cyklu 18 dni a od najdłuższego 12. Np. jesli masz cykle, które się wahają w granicach 26-30 dni, to : 26-18=8 ( 8 to to pierwszy dzień płodny) 30-12=18 (wynik to ostani dzień płodny) Czyli okres płodny ( od 8 do 18 dnia cyklu) wokół owulacji, gdzie biorąc pod uwagę przeżywalność plemników istnieje największe prawdopodbieństwo zajścia w ciąże. Jestem świeżo upieczną położną i też czekam od 3 miesięcy na efekt starań ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac, że niestety te programy są platne, ale mysle, ze niektore z nich mają okresy probne za darmo ;) Widze, że w PL testy owulacyjne są dosc drogie. 19 zlotych (+ przesylka) za 5 sztuk... :-0 Jeśli ktoras byla chętna - oferuję, że moge wysłać z UK (jak pisalam-kupilam 40 sztuk za 7f.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak, aczkolwiek mozesz wejsc na ebaya irlandzkiego i tam poszukac też. Wpisz po prostu ovulation tests.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka22
Do CZEKAJACA23 policzmi jak to u mnie wyjdzie ja mam cykle 26-27 teraz mam 27 i nie bardzo wiem kiedy ta owulka ??? w 13dc nie udało sie to kiedy ??? Prosze może ty mi coś napiszesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm. Jestem troche zmeczona, bo pomagalam przy drzewku mojeju Marcinkowi... Już zabieram sie za czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dopiero jestem.witaj Atko,nadal bez zmian??? pomarancze-nie proscie nas o obliczanie dni plodnych-NIE JESTESMY MEDIUM!!!w internecie macie mnostwo kalkulatorow!!!troche pomyslowosci,blagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,zaczely mi sie jakies mocne skurcze,jak kichnelam to myslalam ze to juz @.boli boli,chyba dzis w nocy @ zawita do mnie.w sumie to dobrze.juz prawie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Tak... dalej... Ale raczej to na @. Przez piersi nie moglam spac w nocy, co se połozylam na brzuszku to sie obudzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×