Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

witajcie dziewczyny!!! NAwet nie wiedzialam, ze jest nas juz tak duzo!!! Bardzo sie ciesze i witam nowe dziewczyny 🌼 Sie dzialo dzis troche na topiku, wstretni podszywacze, a kysz... ktos sie bardzo nudzi, ale na szczescie od poniedzialku zaczyna sie szkola :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ dzieje się tu u nas, dzieje.. :) a ja znów miałam zabiegany dzień.. może jutro mi sie uda na Was natrafic :):) Ja za 2, 3 dni wkraczam w dni szaleństw ;) teraz juz mniej więcej liczyłam które to :) więc oczekiwanie na brak okresu jest jeszcze odległe... do usłyszonka jutro, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzisiaj w Smyku, kupowalam kilka rzeczy dla Krzysia, no i oczywiscie nie omieszkalam przejsc obok dzialu dla niemowlat...Kurde, mam takie cisnienie na malenkie dziecko ze szok... Przed poprzednia ciaza nie mialam tak, to chyba synek rozbudzil we mnie instynkta ;-) No dobrze, nie bede sie nakrecac, dla dobra sprawy, oczywiscie... Dobrej nocki zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina wiem o czym mowisz, ja to wchodze tam tylko z koniecznosci, kiedy kupuje prezenty dla znajomych maluszkow i tez mam takie same mysli. Tez bym juz chciala. Pewnie jak wiekszosc (o ile nie wszystkie z nas tutaj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie jeszcze nie staram, dopiero za miesiac, ale wlasnie obserwuje u siebie okres płodny. :) Dzisiaj 11 dzien cyklu. Śluzu na zewnątrz nie mam, za to w srodku - sprawdzalam przed chwilą -jest typowo płodny, jak bialko kurze- przeźroczysty i sie ciągnie. Szyjka macicy bardzo nisko, otwarta, miękka. A Wy - obserwujecie szyjke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionko, dobe masz podejscie, ja sie az tak dobrze nie przygotowalam i od razu zaczelam starania. Moze dlatego to trwa juz 4 cykl, bo w sumie nadal sei obserwuje. I moze to blad, ze nie mierze temperatury i nie tosuje testow. A co do szyjki - nie sprawdzam, bo obawiam sie, ze i tak nie zauwaze roznicy i nigdy nawet nie probowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Dziewczyny. U mnie nadal brak okresu, temperatura na stalym podwyzszonym poziomie, jutro rano robie test o ile oczywiscie @ nie zawita. Ja tez sie nie obserwowalam przez miesiac i to byl blad. Mam tylko zeszly cykl jako porownanie ale to az tak duzo nie daje. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki;) u mnie tempka bez zmizn 37.1\'C.wczoraj wieczorem myslalam ze oszaleje z bolu piersi.brzuch od rana boli mnia na @!!!powaznie,co chwile sprawdzam czy to juz @ przyszla.a pozatym czuje sie troszeczke lepiej,ale noc byla ciezka:(plucka nie daly mi spac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. @ nadal nie na,ale zobaczycie,zę napewno sie zjawi. Piersi juz mnie tak strasznie nie bolą,ale powbolewaja jeszcze. Tempki nie mierze, bo nie mam termometra hihi- moze to nawet lepiej, bo bym swirowala,a z szyjką nie mam pojecia, musialabym ja obserwowac od samego poczatku. Ide robic rosołek, zajrze poźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto GRATULACJE.........BARDZO BARDZO WAM GRATULUJE:) kurcze ale wam fajnie ze tak szybko zachodzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Moge sie do was dołączy??? Tez sie staram od grudnia. Tylko teraz mi sie cos dzieje i mam takie brazowawe upławy :( zawesz cos musi byc jak juz chcemy sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzyno 04, z tego co wiem to brozowawe uplwy to oznaczaja sie zagniezdzajacego sie zarodka tak po tygodniu od zaplodnienia, moga byc ale nie musza, to zalezy od kobiety i jej organizmu, ale nie sa one obfite a ty jakie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nic nie robie to bardzo małe sa ale jak duzo pochodze albo sprzatam to troche wiecej no i mnie boli tak jakby prawy jajnik i do nogi tak mi bol promieniuje nie miałam nigdy takich upławów myslałam najpierw ze to owulacja ale wczesniej nigdy nie miałam tego. Boje sie ze jakies zapalenie bedzie czy co bo znowu tyrzeba bedzie odłozyc starania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj katarzyno04:) Piszesz o plamieniu jeśli to dni kiedy masz owulację to zbadaj prolaktynę.Miałam tak samo przy wysiłku zwłaszcza wtedy lało się ze mnie.Twoje obiawy strasznie przypominają moje..Warto to zbadać to hormon przysadki i lubi czasem podskakiwać a plamienia i krwawienia w okresie owulacji świadczą,że się podwyższa. Trzymam kciuki zaCiebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,no ,no angioletto dzieję się dzieję :):D fajniusio strasznie się cieszę!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami11 - miesiac temu robiłam badania hormonalne i wyszlo ok. Nie znam sie na tych dniach dobrze. Nigdy nie obserwowałam jak to dokładnie wyglada. Ile takie plamienia u Ciebie trwały?? Bo u mnie juz 3 dzien wiec nie wiem czy to dni płodne czy juz nie. Temperature dzisiaj mierzyłam i mam 36,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz u mnie zawsze jak miałam owólkę a że miałam krutkie cykle tak 24-26 dni to ok 9 dnia się pojawiało.Te badania to nie takie zwykłe chormony tylko właśnie sama prolaktyna.PRL osobne badanie i zleca się je przy plamieniach i krwawieniach.WIesz co poradzę ci byś poszła do lekarza i powiedziała o tym a on napewno powie co to może być.Idź kochana bo plamienia w trakcie cyklu trzeba skontrolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak chcesz policzyć sobie ten dzień to od dnia pierwszej miesiączki policz sobie ktury to dzień cyklu i musisz wiedzieć też ile trwają twoje cykle zazwyczaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktyne wlasnie miałam tez robiona i ok. Pojde w przyszłym tygodniu do lekarza mam nadzieje ze to nic powaznego , dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co może to nic takiego :) Napisz jak już będziesz wiedziała:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 17 dc, a cylko mam ok 32 dni. Tylko ze np w tamtym mieciacu cylk miałm pierwszy raz tylko 24 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja tylko na sekundke (bede wieczorkiem) chcialam tylko pogratulowac angioletto - strasznie się ciesze:* :) do dozobaczenia wieczorkiem ;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli by ploiczyć do tego cyklu 32 to jest prawdopodobieństwo ,że jest owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć milutkaa:) Ja też was żegnam do wieczorka ide na spacer poszaleć w śniegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze byc owu, kazda ma kobieta inne objawy podzcas owu mnie np lapie goraczka, wczoraj mialam :) a powiedzcie mi dziewczyny czy jesli wczoraj mailam owu to jesli dzis sie postaram to cos jeszcze moze z tego byv? bo oczywiscie wczoraj nie zdazylismy:/ ten miesiac chyba do straconych zalicze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oczywiscie ok 17 dopiero czyli wieczor, tak z parcy wychodze:/ bo rano to by problemu nie bylo ale wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto wieeeeeelkie gratulacje bardzo się ciesze!!! Super!!! Wypowiadałam sie na początku forum a ostatnio byłam na kilkudniowym wyjeździe Sylwestrowym - wróciłam a tu tyyyyyyyyle stron do czytania. Dziewczyny fajne jesteście. Ja bedę ragularnie podczytywac ale u mnie nic sie nie dzieje gdyż staranka dopiero od czerwca. Do tej pory pewnie już wszystkie bedziecie szczęśliwymi brzuchatkami. Bużka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×