Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

moze zrobimy sobie kiedys taki nasz topikowy zlot?:D:D gdzies w polowie drogi:D chyba,ze wszystkie tak kochacie gory to zapraszam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to prawie trzeba wiązać przed odjazdem z Zakopca normalnie czarna rozpacz echhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu nefretete my nawet mamy taki plan się tam kiedyś pobudowac :)dla mnie to najpiękniejsze miejsce na ziemi :).Ale lubie je wtedy jak nie ma tłoku nie lubie tłumów ludzi.Zakochałam sie jak kiedyś z paczką pojechaliśmy na skoki i już wiedziałamże zawsze tam bede wracać :)teraz się szykujem na majową wyprawę po dolinach bo ja z brzucholem to ie poszaleje :)a na soczki :)jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popisalam z moim chlopem eski i kazal mi brac duphaston...tak sie nastawilam na niego,ze nie pomaga a przeciez jak poronilam pierwszy raz to wzielam tabletke jak zaczelam plamic..a za drugim razem mialam bakterie, wiec nic to nie dalo...sama nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pojechałyscie pomaranczki, zawsze mnie bawia. Załozyli topik i go usuneli- chyba poparcia nie mieli haha i do nas znowu zagladaja. anitelkaaa- witam, witam serdecznie u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane,jestem znowu ale tylko na momencik.przepraszam za te dzisiejsze sprzeczki z pomaranczami ale daly rade wyprowadzic mnie z rownowagi.przyznaje sie i wstyd mi:( jestem bardzo zmeczona.jutro juz do pracy,kurcze jeden dzien wolnego nic mi nie daje:(ojj jojooooj wiec ide spac. j atez sie chetnie z wami spotkam,mozemy pomyslec o spotkaniu przed wakacjami.aha,nie obawiajcie sie,ja przyjade do Polski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ciężka sprawa z tymi lekami .Ja wychodzę z założenia,że możesamemu sie nie szprycować,ale to juz ty kochana musisz wiedzieć Najlepiej jak byś poszła do gina wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu Cię rozumiem dlatego nie wybieram się jak jest natłok ludzi bo nie znoszę tego,Jadę tam poodpoczywać a nie sie mijać z ludźmi jak na alejach przy centralnym w Warszawie to mam na codzień :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami do gina pojde na bank,ale nie wiem do ktorego, bo do mojego to sie nie dopchne teraz, bo ma dlugie terminy...ale najpierw beta jutro i w srode a w czwartek skoro oboje mamy wolne to pojdziemy do lekarza..ale i tak nic nie bedzie widac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nic powiesz jakie miałaś sytuacje poprzednie to bardzo ważne ! jak trafisz na dobrego to nie zbagatelizuje tej sprawy a jak myslisz który to tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nafretete kochana trzymam mocno kciuki daj znac jak najszybciej bo jako jedna z tych niecierpliwych nie doczekam sie :) doczytalam was dziewczynki napisalycie tyle ze juz nie pamietam na co mialam odpisywac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami skoro jutro mam planowany termin @ to 4tc, bo cykle mam jak w zegarku 31dniowe a nie bede czekac do 6 tygodnia, bo w moim przypadku nie moge czekac, bo kazdy dzien jest wielka niewiadoma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :) ja byłam w piątym ale wiesz co moja koleżanka była w 3 cim i przez pochwowe pokazało jej że jest ciąża :)a Ty się nie zastanawiaj tylko idź!!!!! bo to konieczne jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje pierwsze usg zrobiono mi w 16 tyg. Ta szkocja jest bardzo dziwna jezeli chodzi o te sprawy. Aha i przysluguja mi tylko 2 usg:(. Dlatego mam zamiar dwa razy skozystac w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamciu i jak Twoj ponowny test?? byc moze pisalas, ale nie dalam rady wszystkiego przeczytac, tak dziewczyny sie rozpisaly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilkę mnie nie było a tu ruch jak w Paryżu na wsi:) Dzięki za zaproszonka, jutro oblukam wszystkie fotki, a teraz Panie pożegnam i idę pod kocyk...brzucho jakoś ćmi dalej...buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamciu, sliczna mama, sliczny synek :-) Te fotke z brzuszkiem to masz zrobiona w dniu, kiedy moj brzdac sie urodzil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×