Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Cześć dziewczynki :) Kupiłam sobie dzisiaj Feminatal, bo folik mi się skończył :) Megi albo ja jestem ślepa, albo nie wiem, bo nie widzę Cię :) Dexa wybacz! Aktualizowałam tabelkę i usunęłam osoby, których nie było już dawno. Dopisz się ponownie i zaglądaj częściej :) No a o mnie zapomniały! Ja nie mam Was na nk :( Nefretete pisz nam szybciutko! Angi ja wczoraj miałam taki podły dzień, bolał mnie brzuch, a wieczorem myślałam, że będę pawiować, strasznie niedobrze mi było :( Dzisiaj już mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaWa29
Witam Was.postanowilam dolaczyc do Was,w gronie zawsze lepiej:)Z mezem staramy sie o fasolke od 7 m-cy:(pare razy juz mialam "urojona"ciaze tzn przed okresem widzialam u siebie wszystkie objawy ciaze,oczywiscie okres mi sie spoznial no ale po zrobieniu testu mijaly 2,3 dni i @sie pojawial(psychika) wiem ze trzeba sobie odpuscic i nie myslec o tym ale czy tak mozna?Teraz znow czekam na @,mam juz 42 dzien cyklu i nadal nic,od 2 tyg.bola mnie jajniki bardzo,nie caly czas ale regularnie mam takie jakby klucie,piersi bola okropnie,poza tym apetyt na maksa,ale akurat przed @ jest to samo,sama nie wiem chyba pojde znow po test ciazowy(wtdalam juz na nie majatek;/)zeby miec spokoj i @ w koncu dostac ,poza tym niepokoi mnie ten bol jajnikow,no i mam mleczne uplawy,czy to normalne? Pozdrawiam wszystkie starajace sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc KaWa29. Jasne, że możesz dołączyć:) Musisz tylko zaczernić swój nick. Ale sie porządziłam, hehehe, jestem tu od kilku dni, ale tak mnie to wciągnęło, że szok:) Mamy tu super atmosferę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wychodziło na testach? Bo jak pozytywy, to mogły być ciąże biochemiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kawa :) Zazernij sobie nick i dopisz się do naszej tabeleczki :) Ja myślę, że powinnaś zrobić test. A mierzsz sobie temperaturę? Zmierz sobie rano przed wstaniem z łóżka, jeżeli jest ok. 37 stopni to pewnie jesteś w ciąży :) Dziewczynki chciałabym się jeszcze odnieść to złośliwych pomarańczy. Miałyśmy je konsekwentnie ignorować! Jak nie będziemy odpisywać i udawać, że ich nie widzimy, to szybciej będą dawać spokój, a tak to tylko niepotrzebnie same stwarzamy sobie nerwową atmosferę na topiku. Dlatego gorący apel - NIE REAGUJEMY NA ZŁOŚLIWE POMARAŃCZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za! To była jawna prowokacja. A nic nie jest tak skuteczne jak IGNORANCJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, napiszę Ci coś jeszcze. Bo z ciążą jest tak jak chyba ze wszystkim. Za wszystko odpowiedzialny jest mózg. Gdybyś wmówiła sobie, że nie masz żadnych objawów, pewnie ich by nie było. A że tak bardzo pragniesz być w ciąży....od razu masz wstręt do kawy i nudności z rana. Ja np tak bardzo boję sie przytyć, że jak pojadłam trochę w święta, to już widziałam u siebie te kilogramy...chociaż tak naprawdę ich nie było. Wiem, że to trudne, ale musisz wyluzować. Jak posiedzisz z nami, to będzie Ci łatwiej. Zawsze lepiej, jak jesteśmy wśród ludzi, którzy mają podobne problemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale coś mnie plecy bolą, w dolnej części, normalnie aż mi ciężko usiedzieć :( Maruda straszna się ze mnie zrobiła, wiem. Ale boję się jednej rzeczy, że ... to ciąża biochemiczna... :( Już takie mi się zdarzały i miałam właśnie takie objawy jak teraz. Takie wyraźne objawy miałam ostatnio chyba 2 lata temu, wtedy miałam dwie kreski na teście, druga dość blada, ale widoczna, bolał mnie wtedy brzuch i był bardzo wzdęty (jak teraz) do tego taki zmienny nastrój. Już sama nie wiem, czy się wkręcam może niepotrzebnie. Do testowania mam jeszcze czas, bo planowana @ ma być ok 25 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, odezwę się później, muszę przekazać zmianę i do domciu. Papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam zobaczyc co u nafretete a tu nic :( Kawa witam :) wiesz nasz watek jest bardzo szczesliwy wszyscy szybko zachodza w ciaze :) wiec dobrze ze tu trafilas :) a mi dzis sie ciaza snila i juz nawet porod snilo mi sie ze po porodzie bylo mi tak nie dobrze az sie w koncu obudzilam w srodku nocy i naprawde malo w toalecie nie wyladowalam :/ jak juz pisalam zanim zaszlam w ciaze z kubusiem tez mi sie ciaza snila wiec to chyba dobry znak :) zmykam sniadanko zrobic i czekam ciagle na te dobre wiesci !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaWa29
Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi,jak zaczernic swoj nick?Nie czesto sie wypowiadam na forach wiec laikiem jestem tej kwestii:P,kochane co to ciaza biochemiczna?markotka- jutro rano zmierze sobie temperature,Megi34 - dokladnie jest tak jak piszesz,ja z 2 m-ce temu to nawet nudnosci mialam ,tak baaardzo chcialam juz byc w ciazy,probuje o tym nie myslec ale to tkwi uparcie w glowie,t mysl,ze moze akurat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa jak wchodzisz na stonę główną i tak jest spis tematyczny, to na samej górze tej strony jest czerwony napis \"internautko zarezrwuj swój nick\" czy jakoś tak :) Wtedy podajesz hasło do swojej nazwy użytkownika i nikt inny nie będzie mógł się nią posługiwać. No i koniecznie wpisz się do tabelki, jest kilka stron wstecz, musisz ją skopiować w całości, wkleić do swojego posta i dopisać się w kolejności alfabetycznej :D A ciąża bioechemiczna, to taka, która ulega naturalnemu \"usunięciu\", poronieniu. Zazwyczaj jest tak, że kobieta jeszcze nie wie, że jest w ciąży, dochodzi do poronienia a ona myśli, że to normalny @. Ja tak niestety miałam, bo robiłam test przed terminem spodziewanej @ wyszedł pozytywny, a potem przyszła @, dlatego teraz testuję po terminie. Takich ciąż biochemicznych jest bardzo dużo i tak samo dużo kobiet o nich nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaWa nik zaczernisz jak klikniesz na napis internautko zarezerwuj swój nik tam trzeba wejść Megi dzięki za miłe słowa:)))))) Nefretete ty to już mi się śnisz po nocach tak się przejęłam,kciuki trzymam cały czas od rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc slicznotki,jestem w pracy,szefowa tez.wlasnie mi dala liste(A4) RZECZY DO ZROBIENIA,tak wiec zabieram sie do pracy.mam nadzieje ze skoncze przed polnoca:D:D:D a co u was??? hij,emocje mnie poniosly,wiem ze o mnie mowicie:(przepraszam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami, ale to chyba trochę za wcześnie, chociaż wtedy też tak wcześnie się zaczęło i też tak plecy bolały, a normalnie nigdy mnie nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto :) ale to nie tylko Ty z nimi gadałaś, a moja uwaga nie była skierowana do nikogo personalnie, tyko ogólnie do wszystkich :) Mnie też te pomarańcze wnerwiają i czasami mam ochotę coś im napisać, ale jakoś daję radę się powstrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angi ty pracusiu:) Markotka najlepiej jeszcze trochę poczekać i zobaczysz:)już niewiele zostało:))) Ja też muszę się wziąść za robotebo jak narazie to pościągałam tylko raporty i tyle i teraz sobie myśle może najpierw się ricore napiję:)hihi Chyba tak zrobię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi spoko zaatakowałaś pomarańcza to pewny obiaw ciąży heheheh:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Dzis i jutro mam wolne. No tez jestem ciekawa jak tam u nefretete. Miejmy nadzieje ze nasz topic przyniesie jej szcescie. Kawa tez mialam na samy poczatku mleczne uplawy i wsumie mam je do dzis wiec to bardzo dobry objaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej amiga:)ja siedzę w necie i się jakoś nie mogę oderwać już sobie kawę jako wymówkę zrobiłam ale zaraz mi sie skończy i trzeba się zabrać do roboty...ech......jakś leniwa dzisiaj jestem :)dobrze,że nie mam mdłości :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wlasnie pozeram?????:D:D:Dsuszone owoce,ahhh pyszne sliweczki mniam mniam:D:D:D Hej amiga,ja tez mam tez sluz:)czyli to dobrze:) Kami ja takiego lenia zalapalam juz tydzien temu i tez sie nie moglam ruszyc z miejsca:D Nefretete to chyba chce zeby moje dziecko bylo zestresowane:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... Czytam i czytam(nadrabiam zaległosci) emamcia - jaka laska i śliczny synuś :) dexa- bidulko.... staraj sie kocana, nie ma co sie poddawac :) ja tez walcze :) dopiero teraz zauwazylam,ze ty tez jestes z okolic wroclawia , tak jak ja :) Megi34- ja również zaprosze cie do znajomych:) Co nowego ślicznotki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atka dziekuje za zaproszenie ktos jeszcze nie zaprosil ale nie wiem ktoto? atka a ty jaka pozytywna osobka usmiechnieta tak szczerze :) nafretete kochana odezwij sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×