Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

ja tez lece ogarnac domek i zaraz Kubus wstanie to do parku sie wybierzemy caluje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana,taka laska z ciebie ze chyba nawet nie pozwole Radkowi ogladac moich znajomych :D:D:Dhahaha:D:D:D powaznie,przed ciaza super!!!w ciazy extra!!!!i po ciazy bosko!!!jak ty to robisz kobieto,pisz tu w tej chwili nam te tajemnice:D:D:D jakos tak ciagle mi sie buzka usmiecha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi wyslalam zap na nk u mnie na poczatku zaczelo sie od mlecznych uplawow, pieczenia sutek i potwornej zgagi. No i towarzyszy mi do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski!!! Wpadlam tylko na chwile sie prywitac. Nienawidze poniedzialku. Dostalam w pracy wieeelka liste rzeczy do zrobienia w tym tygodniu i slecze nad tym kompem i juz podwojnie widze:-). Mam 4 dni do @. Strasznie bola mnie piersi, powiekszyly sie chyba ze 2 numery i pojawily mi sie zylki na sutkach. Nie moge sie doczekac kiedy zatestuje. Chyba nie wytrzymam i zrobie test przed czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka,smialo!!!ja tez zrobilam na 4dni przed@!!!! oj,ja tez dzis mialam dluuuga liste rzeczy do zrobienia od szefowej.wiesz,tak na poprawe humoru:o na ale udalo sie:) zaraz koncze wiec zajrze jak bede juz w domku:) Nefretete,zlituj sie nad nami kobieto:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zrobie test jutro rano. Dam znac jak wyszedl. Wroce wieczorem. Musze jeszcze troche popracowac:-((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anigi kocham cie :D zawsze jak bede miala dola to zglosze sie do Ciebie po usmiech i troche sie dowartosciowac :D Ola trzymam kciuki testuj juz jak kupisz najczulszt tyest powinno wysc Nafrtete kochana ty naprawde chcesz nas wykonczyc kobieto !!!! pisz jak test wyszedl ale to juz !!!!! my jednak nie wybralismy sie do parku jutro nadrobimy dzis wezme sie troche za porzadki bo oststnio nic prawie nie robilam depreche mialam a teraz jak doszlam do siebie to nie moge patrzec niby L cos tam troszke sprzatal ale oczywiscie ja musze po swojemu :D tak wiec lece ale bede zagladac do was co chwile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tych z Was, które mają podany adres e-mail wysłałam link do mojego konta na nk :) Nefretete halo, halo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(::( tyle mam do powiedzenia........niestety...przepraszam,ze kazalam Wam 3mac kciuki...odrycze swoje i moze jeszcze wpadne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostalam....ale beta 0 z czyms tam, wiec wykluczone...co za testy mialam,ze wychodzily pozytywne..kazdy z innej firmy...juz w nic nie wierze...w nic...jajniki napierdzielaja...objawy wszystkie i co...ehhhhhhh........jestem totalnie rozbita...jak uslyszalam wynik bety przez tel zmrozilo mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete, przykro mi!!!!:-(( Zrobilam dzisiaj test - 1 kreska. Ale to chyba za wczesnie, bo cykle mam co ok 34 dni, a dzisiaj jest 30. W czwartek sie okaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefretete -glowa do gory,co maja bezplodne osoby powiedziec... ja dzis bezsensownie zrobilam test na tydzien przed @ i tez dupa blada =jedna krecha,poczekam z tydzien i wtedy zrobie kurcze nakrecic sie mozna z tymi testami hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete,przytulam cie mocno:( ale cos dziwnego z tymi testami:( biedactwo:( Olenka,zaczekaj jeszcze,a patrzylas na test po kilku min???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi, trzymam nadal ten test. Zrobilam go jakas godzine temu i bez zmian. Pocieszam sie tym, ze jeszcze 4 dni zostaly. Zaczelo mnie bolec podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia niepotrzebnie dajesz mi nadzieje..:(:(:( jestem poprostu megapechowa...@ jak nie bylo tak nie ma...na 100% nie zaszla pomylka...jaka ja bylam glupia...czuje sie fatalnie...w pracy sie 3malam jakos a teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie na darmo bylam taka przerazona i zeschizowana tym dzisiejszym dniem...jak @ nie przyjdzie to zwariuje....bo nie wiem co mi jest a wizyte u mojego gina mam dopiero 28..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete... glowa do gory..nie ma tego zlego..bo wiesz co...?? nastepnym razem bedzie za to strzal w dziesiatke!!! dobrze mowie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz kochana :( trzymaj sie napewno sie uda wiesz ze mozecie miec dzieci i napewno bedziecie mieli :* a tym czasem odpocznij jutro bedzie nowy lepszy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga ciekawe o co chodzi z tymi testami... Ja mialam podobnie przy tescie owulacyjnym..... Nefretete... a zazywasz moze jakies leki, ktore mogly wplynac na wynik testu???? Bedzie dobrze, kobietko, musi byc Ja tez tak sobie powtarzam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×