Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

napisze na pocieszenie ze po kilku latach jest odrobine lepiej u mnie teraz np jest troszke lepiej niz zaraz po karmieniu pewnie za jakies kilka lat bylo by jeszcze lepiej ale niestety to juz nie to samo ale to przeciez nie najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana stosowalam chodzilam z krememi w torebce ale niestety moze dlatego ze ja przytylam sporo bo az 22kg ale piresi napewno juz nie beda takie same zobaczycie duza zmiane w samym gruczole u mnie przynajmniej przed ciaza bylo tak ze bolaly mnie pierci np jak sie zlapalam mocno a teraz moge sciskac i nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam nie zauważyć :) no to młodziutką mamusią jesteś :) i jak sobie radziłaś z maleństwem, a jak ze szkołą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze szkoly zrezygnowalam ze ze wyjechalam za granice to i tak tu bym nauki nie dokonczyla a Kubuniem radze sobie dobrze czasem bylo wiele pytan do hi hi ale jakos dalam rade a wlasciwie dalismy bo L duzo mi pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lece wstawić ryż bo mnie coś naszło na ryż z warzywami i szynką zaglądne potem do was laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i obiadek zrobiony pyszotka:D a tu na kafe jak nikogo nie było tak nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) tak sie zastanawiam... dzis moj 21 dc i tak od ok6 dni temp mam 37-37,1 ,pamietam ze na naukach przedmalzenskich cos tam babka mowila ze jak kilka dni temp jest wysoka to jest prawdopodobienstwo ciazy,jesli w czasie spodziewanej miesiaczki temp nie spadnie,wiec ja bawie sie z rana w to mierzenie temp,w pon okaze sie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane babeczki. Codziennie do was zaglądam, ale nie mam co pisac. Wiecie ja dochodzę do sibie po tej 18 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 2)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 3)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 4)dexa 25…………………..2… ; ;…….01.01……………..br ak…..Wrocławokolice 5)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 6)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 7)Klara20.................1........14.01.........brak... ...........Gdańsk.. 8)Kobietka a taka22....2........24.01..........brak..... ......Katowice 9)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 10)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 11)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 12)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 13)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 14)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 15)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 16)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 17)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 18)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................7..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................6...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........4 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09.........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie dzisiaj fatalnie czuje niestety. Zgaga mnie meczy strasznie mocno. Juz poprostu nie mam siły na nia i sposoby:(. Dzisiaj sie dowiedzialam ze zona znajomego mojego lukasza poronila w 5,5 miesiaca. Lekko sie zalamalam bo u mnie 4,5 wiec jeszcze jestem w tym zagrozonym gronie. Teraz chyba kazdy bol brzucha bedzie mi sie zbrzydko kojazyl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzis cicho :/ amiga niemartw sie nie mozesz tak myslec to bardzo przykre ale nie mozesz myslec zle kochana wiem ze latwo mowic ale zajmij sie czyms co lubisz i nie miej takich mysli :* a ja iKubus wlasnie z parku wrocilismy bylismy nakarmic kaczki i jakies ptaki nas zaatakowaly tragedia nie byly to kaczki ale podobne i wieksze nie wiem jak sie nazywaja :p ale poprostu podbiegly do nas chyba z 50 ptakow i syczaly tak bo chleba chcialy ale sie wystraszylam heh podrodze zakupy zrobilismy i biegiem do domu bo malo sie nie posiusialam :? albo bede przeziebiona albo juz sama nie wiem bo z tym sikaniem to mam naprawde problem :/ zjedlismy wielka kolacje apetytu takiego po tym spacerku nabralismy hi hi a po drodze moja sasiadke spotkalam i fajnie sobie gadalysmy ona organizuje spotkania dla mam z dziecmi takie gdzie sie dzieci bawia spiwaja fajna sprawa i wlasnie pytala czy nie chce chodzic z Kubusiem :) tak wiec w poniedzialek wyruszamy :) no i tak nam dzionek zlecial teraz czekamy na tate za godzinke bedzie :) piszcie cosc kobitki bo sama bede ze soba pisac hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie upiekłam ciasto czekoladowe z kawałkami czekolady bo jakoś mnie naszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no uciekalam z tamtad az sie ludzie smiali jej cala droge sie smialam sama do siebie szkoda ze nie mialam apartu ze soba gdybyscie widzialy moja mine przerazona heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Kami to daj troche :D ja juz dawno nic nie piklam ostatnio po swietach szarlotke z lodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane.zle sie czuje,wiec nie ma mnie dzis na forum,ale mysle o was i pozdrawiam cieplutko.moze potem wpadne.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wyślę pocztą ja też idę na tv trochę się pogapie :)potem wpadne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami a ja sie zastanawiam co wyslesz hi hi juz zapomnialam ze o ciasto prosilam heh ale wiesz przepis mozesz wyslac moze cos ulepie :P hi hi angi co Ci kochana ? odpoczywaj :* daj znac jak lepiej sie poczujesz buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilkę :) Juz po wizycie księdza, gościach i po usunięciu miliona igiel z ledwo stojącej choinki. Ale jeszcze czeka mnie prasowanko :D Oj te kobiet mają ciężko!!! Co do ataku ptaków, to jak ostatnio byliśmy karmić łabędzie, to stwierdziłam, że to już ostatni raz. Pierdziele..niby takie niewinne szare, młode łabądki, ale tak nas otoczyły, szczególnie jeden, który normalnie biegł z rozłożonymi skrzydłami i wrzeszczał !!!! Ptaki Alfreda Hitchcocka się chowają :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny! co u Was slychac? mnie cos troszke brzusio boli , ale piersi nic. boje sie jutrzejszego dnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, przychodzi mi tylko do głowy jedna piosenka "czego sie boisz głupia...." Oczywiście bez urazy:) Ja mam jeszcze kilka dni do testowania i nie wyobrażam sobie jak ja będę się panicznie bała:) Czyli znowu jesteśmy świadkami wspólnego oczekiwania :D Normalnie się powykańczamy wzajemnie, hehhe:) Będzie dobrze! Dont worry, be happy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babki, wpadam na chwile wieczorkiem... Maly spi, my zaraz tez idziemy, bo dzis nie pospalismy sobie i oczy na zapalki :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×