Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Ciekawa jestem kto zacznie 100 strone. Ta osoba na bank bedzie miala szczescie:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest juz polnoc, zwiewam do lozeczka, kolorowych snow dziewczyny, w wolnej chwili wpadne na topik poczytac, co u Was.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helol girlsy :D boli mnie brzuszek jak na @ leciutko.umylam sie i musze wysuszyc wloski.a potem niestety ..... praca:( ostatnio jej nie cierpie:o Olenka,zaczelas 100 stronke to teraz sie staraj bo cos mi mowi ze ci to szczescie przyniesie. aco do odchodzenia z kafe itd to ja jestem zdania,ze wszystko na nadmiarze szkodzi!!!wiec z umiarem dziewczyny!!!nic na sile!! a bedzie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do brzuchatek:)lub tych co wiedza:) kobietki od wczoraj czuje w brzuszku cos dziwnego:o takie ''bombelkowanie''na dole:o nie wiem jak to inaczej okreslic,miala ktoras z was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Nefretete przykro mi, że tym razem się nie udało, ale jak sama napisałaś nowy cykl=nowe staraia i nadzieje, główka do góry :) Angioletto nie dostałam zaproszenia:( Dziewczynki ja też już kiedyś byłam na kafe, pod tym samym nikiem, to było chyba w 2006 roku. Byłam wciągnięta na maksa. Przed każdą @ byłam w ciąży, tak mi się zdawało. Miałam wtedy taki czas, że bardzo chciałam mieć dziecko. Później oderwałam się na dwa lata, chociaż czasami zaglądnęłam :) Teraz wróciłam i już się uzależniłam :D A to, że wkręcam sobie ciążę teraz, to i bez kafeterii też bym wkręcała, taka już jestem :D Dziewczynki myślę, że odejście z forum nie załatwi problemu, potrzebny jest po prostu zimny prysznic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi ale to w domku dopiero Cię dodam, bo w pracy dziady informatykowe zablokowały dostęp do nk :( Dobrze, że kafeterii nie blokują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete naprawde mi przykro :(ale kciuki ściskam dalej bo nowy cykl się zaczyna:) Angi też mam bąbelki to normalne cały czas je słysze :)i to nawet głośno :) Ja niedawno wstałam zjadłam dwie mandarynki na śniadanie i się powoli szykuję do pracki chociaż na trochę bo zwariuję w tym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami, mandarynki na śniadanie? :) Uwielbiam zimę ze względu na mandarynki, potrafię zjeść kilogram od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 2)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 3)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 4)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 5)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 6)Kobietka a taka22....2........24.01..........brak..... ......Katowice 7)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 8)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 9)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak........... Konin 10)Megi34..................1.........21.12..........synek .. ........Gdynia 11)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 12)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 13)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 15)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 15)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 16)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................7..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................6...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09.........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti1
jeśli któraś z Was nie podpisała to prosze o głos pod petycją do naszego rządu o zmianę projektu ustawy bioetycznej (regulującej kwestie zapłodnienia in vitro) www.petycje.pl/3700 dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dojechalam do pracy,rozebralam sie i zasiadlam do komputerka:) Markotka jestes jeszcze??? a ja zjadlam dwa leniwe pierozki na sniadanie i nie mam ochoty na nic wiecej,chociaz moze za kilk aminut banana pozre:D:D:D Kami to dobrze ze tez masz te bombelki,bo juz sie przestraszylam,uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam sobie te porady poloznej-fajne!!! ale tak sobie zdalam sprawe ze wiele razy pewnie kazda z nas byla w ciazy!!!to niesamowite w negatywnym sensie tego slowa:( kilka dni spoznia sie okres a potem jest obfity i bolesny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!! ja juz sie wyspalam. Dzisiaj mam ostatni dzien wolnego i leniuchowania. Widze ze mamy urodzinki🌼 100 stronka ulalala ladnie ladnie. Wiecie co dziewczynki ja nie czulam bombelkowania ale takie pulsowanie w brzuszku. I towarzyszy mi to do dzisiaj. Uwaga przytylam kilogram:D. Ale przez cala ciaze mam zamiar przytyc nie wiecej niz 10 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto ja właśnie sobie niedawno uświadomiłam, że przynajmniej 3 razy miałam ciążę biochemiczną :( Amiga tylko kilogram na plusie? :) To chyba nie masz zachcianek, co? Mnie cały czas brzusio "muli" i mam wrażenie, że za chwilę będzie @, a to dopiero 18dc. Weszłam sobie z głupoty na kalkulator porodu i wyszło mi, że gdybym teraz była w ciąży to urodziłabym 4 października :) a do zapłodnienia miałoby dojść 10 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka mam zachcianki ale od popoludnia mam straszna zgage i odechciewa mi sie wogle jedzenia. Mysle ze to dlatego tak malo. Ale brzuch mam juz dosyc duzy. Postaram sie niedlugo wrzucic nowe foto na nk zeby brzuszek byl widoczny. Narazie wchodzi mi tylko w brzuch. Na szczescie. Aha mam obrzydzenie do miesa:( Wiem ze to zle ale nie moge przelknac:( Czasami jem rybe za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!Jestem tak poddenerwowana ze mi sie łapki trzesa!!1Nie wytrzymalam i przed chwila zrobilam sobie test,widac blada kreche !!!Czy to mozliwe ?Nie wierze w to!Po 7 miesiacach staran:)Przeczytalam ze nefretete miala testy pozytywne a @ przyszla:(Wiec teraz to juz nie wiem czy sie cieszyc,krecha jest blada,nie tak wyrazna jak ta pierwsza,ale moj boze moze jednak jestem w ciazy?Jakos nie moge jeszcze uwierzyc,tyle rozczarowan za mna,powiedzcie mi jak to jest z tymi testami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaWa czasami trafiaja sie takie tesciory oszusty:o my tez jestesmy zaniepokojone ta sytuacja Nefretete:( najlepiej idz na badanie krwi,bedziesz pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiga no ja marzę o tym, ,żeby tylko w brzuszek mi wchodziło :) Kawa a rano robiłaś teścik? Kurcze, może jednak :) Zrób sobie betę może, wtedy będziesz wiedziała już na 100%. Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki:) Pójdę do piekła...dopiero wstałam, wyobrażacie sobie:) Wczoraj co prawda miałam ciężki dzień, trafiłam dopiero po treningu okolo 20 do domu, zmarźnięta i wykończona, że padłam .... Nie mogę uwierzyć w tą betę Nefretete...coś mi nie gra. Nawet jeśli byłaby to ciąża biochemiczna, albo gorzej byłaby beta jakakolwiek. A tu 0,00, dziwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test robilam pol godziny temu,w pracy,zamknelam sie w toalecie i czekalam heh,nie wiem sama mam metlik w glowie ale teraz jak patrze na test to jest krecha wyrazna!od jakis 3 tyg.mam klucie w jajnikach,biale uplawy,piersi tak bola ze dotknac nie moge ,siusiu chodzilam co 10 minut,teraz juz nie no i okropny glod caly czas,chyba zapisze sie do lekarza rodzinnego na badanie krwi bo u nas do ginekologa na wizyte czeka sie nawet i 4 miesiace!najgorsze jest to ze jestem palaczka i wcale wstretu do fajek nie mam,no ale teraz musze odstawic!przynajmniej mam motywacje,i bardzo sie boje bo pare razy pilam alkohol!M.in.w sylwestra ,nawet pare dni temu strzelilam sobie piwko z sokiem,czy moze sie cos stac z plodem?mam w glowie milion mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaWa, spokojna głowa z tym piciem. przecież miliony lasek zanim się dowie też pali i pije w tych pierwszych miesiącach. Jak teraz odstawisz, to będzie oki. A przypomnij mi, który jesteś dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa pamietaj ze jesli powiesz ze jestes wciazy to nie bedziesz czekala 4 miesiace tylko przykjmuja cie poza kolejnoscia. Ale musisz im pokazac test ciazowy albo jakis dowod ze jestes wciazy i okreslic tydzien ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×