Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Hey Karolcia:) No tak, śpij kochana śpij. Przy 2 dzieci to będzie mało możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, Megi, jak dzis wtaslam taka ledwie patrzaca na oczy, to od razu pojawila sie wizja noworodka i nocne pobudki :-O Ale jak sie na dobre rozbudzilam, to ta wizja nie wydawala juz sie taka straszna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi, ja jeszcze jestem... Ale niedlugo... Angioletto, brzuszek rozumiem, a nogi od czego? Nalatalas sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke sie dzisiaj nachodzilam,ale tak mni e jakos ciagna:o pewnie od chodzenia,cale lydki i kolana,dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wam powiem tylko sie nie smiejcie,ok? zastanawiam sie nad zmiana pracy.ta teraz za bardzo mnie stresuje,jest daleko i wymaga zbyt wiele poswiecen.postanowilam znalesc cos blizej domu.i jeszcze jedno.kilka dni temu znalazlam w gazecie propozycje adresowania kopert dla angielskiej firmy.wyslalam swoje zgloszenie i przyszla dzis odpowiedz:) beda placic 1.6 funta za koperte.i tak lubie pisac wiec kazde pieniadze sie przydadza.jutro wysle im odpowiedz.i bede czekac na dostawe:)ciekawe co z tego wyjdzie.ale chce sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co pamietam ze jak bylam mala to tez tak mnie bolaly kolana i lokcie na przyklad.lekarz powiedzial ze to stawy.bo rosne.a teraz??? brzuch rosnie,ale chyba nie nogi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Angi ja mam takie bóle reumatyczne:)Zwłaszcza mnie boli jak trochę przemarznę okropieństwo ! Zresztą ja mogę wam mówić jaka będzie pogoda bo po kontuzji na zmiany zawsze mnie ścięgna napierniczaja:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami czy ciebie tez bola stawy???no cos dziwnego,ani nie mam brzucha ciezkiego,nie dzwigam,a stawy napierdzielaja potwornie.hmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co to nie koniecznie od ciąży.Ale stawy czasem mnie bardzo bolą tylko że ja wiem dlaczego kiedyś zawodowo zajmowałam się sportem wiec nie raz przemarzłam i nie jedną kontuzję leczyłam a to już zostaje na wieki wieków.Może gdzieś przeziębiłaś nogi albo dłużo spędziasz czasu w jednej pozycji to tez może być przyczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i wiecie co jeszcze zauważyłam w ciąży?że skóra mi się zaczęła przesuszać na maksa kurka aż swędzi czasami okropieństwo wr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami ja tez tak mam,szczegolnie po bokach brzuszka,az sie lekko luszczy:o musimy jakies kremy stosowac,tylko jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja w domku nic już nie miałam wszystko wysmarowałam na maksa zostały mi tylko perfumowane:(dziś sobie zrobiłam dostawę wkońcu mogłam wyściubić nochala hihi i zrobiłam zapas :)Zrobię sobie piling mineralny i sie kurka nasmaruję mam nadzieję,że wróci mi kondycja..:)ńajgorsze że nie mogę swojego serum do biustu przez 9 miesiecy stosować :(okropieństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam:D taki maly wyskok,no co? :D:D:D ja jak pojade do Polski to dopiero sie zaopatrze w kremik bo tu to nawet pewnie tego co trzeba nie dostane.musze wytrzymac.wogole top niesamowicie cwicze cierpliwosc,wszystkie juz widzialyscie swoje biedroneczki a moja siedzi w ukryciu i zobacze ja dopiero za 3 tygodnie,ale poczekam:D bo warto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! Ja sie dzisiaj okropnie czuje. Piersi mnie strasznie bola i nie moge zalozyc stanika bo mi sie po prostu nie mieszcza, spuchly na maksa. A, no i przylaczam sie do bolu nog, chociaz ja mam tak czasem na zmiane pogody. Meza wyslalam do sklepu po chipsy bo bardzo mi sie chce slonego i ostrego, od paru dni tak mam. Mam nadzieje, ze jednak @ nie przyjdzie do mnie. Przekonam sie za 3 dni. Pozdrawiam Was, buziaki:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej oleńka niezłe zachcianki a ja placek czekoladowy zrobiłam mniammm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na moje balony kupiłam taki miękki specjalny topik na noc bo ostatnio tak mi dają do wiwatu że szok mam nadzieję,że to koniec ich wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami to dopiero poczatek tak naprawde to swoj szczyt osiagna na poczatku karmienia :/ przynajmniej u mnie tak bylo niektore dziewczyny mowia ze im wogole nie urosly wiec chyba roznie to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami, ja czytalam o tym Twoim placku czekoladowym. Moze przestanmy tutaj pisac o jedzeniu. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój gin. Też mówił że różnie:)mówił też że niektórym powiększają sie na początku i potem zostaja :)Mogło by tak być :) ile kobiet tyle możliwości :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×