Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Angi widziałam kropeczkę zarodka jeszcze nie.Jak chcesz to ci na mejla wyślę to sobie zobaczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeważnie tak,ale też jak ginegolog nie widzi zarodka to karze jeszcze poczekac ponieważ czasem ciąża jest mniejsza. Ja jestem dobrej myśli i TY też masz być :D napewno wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam ze jestem w normalnej ciazy..poszlam do gina a on w 6tyg nie widzial ani kropeczki ani pęcherzyka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami wysylaj koniecznie!!!!juz czekam,bede wiedziala czego sie spodziewac,aha napisz mi kiedy mialas ost @,kiedy moglas zajsc i co ci lekarz powiedzial,ze w ktorym tyg jestes.plis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami ale piekny maluszek!!!!!slodka kropeczka!!!!!jak ja ci zazdroszcze!!!!:)mam nadzieje ze tez zobacze moje malenstwo jutro ja ost mialam 6-go wiec dzieli nas tylko kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, dlaczego Ty zakladasz, ze bedziesz miala puste jajo????? Kobietko, jestes zdrowa, mloda, kurcze, nie mysl tak pesymistycznie!!!! Przeciez wesolek z Ciebie a tu co sie dzieje???? Pamietaj, ja w 5 tyg. mialam ospe, a mimo to nie bylo zadnych problemow z ciaza i urodzilam ZDROWE dziecko!!! No juz, 🌼 dla Ciebie i glowka do gory!!!! Ja tez chce zdjecie kruszynki, please: mazowszanka7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki Angi ciesze sie ze samopoczucie lepiej :) mnie cycuchy bola a raczer rwia i mrowia ;) nasi rodzice juz wiedza narazie powiedzielismy ze to jeszcze takie niepewne ale jednak :) tesciowa sama poznala rozmawialysmy przez skeypa a ona ze cos mi sie przytylo ze jakas inna no i mezus sie wygadal ucieszyla sie mowi ze juz bilety kupuje :) moja mama chyba jeszcze nie dowierza pewnie boi sie zeby nie bylo jak ostatnio ale nie bedzie :D Karolka jamyslalam ze ty masz wczesniej ten okres dostac cos nas tu oszukujesz :P moze juz wiesz a nie chcesz powiedziec ? trzymam kciuki kochana znow mialybysmy dzieci z tego samego miesiaca heh fajnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie moge uwierzyc ze moge naprawde byc w ciazy.piersi bola troche mniej to sobie je sciskam zeby sprawdzic czy nadal bola:D jutro mam nadzije sie uspokoje dziewczyny!!! Kami czy ty nadal czujesz te dziwne booombelki na dole:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamciu, nikogo nie wkrecam, ostatnia @ mialam 18 grudnia, ale ja mam dluzsze cykle ostatnio- 36, nawet 38 dni bylo :-( dlatego tak ciezko jest mi dokladnie okreslic termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka usprawiedliwienie przyjete :D mam nadzieje ze tym razem twoj cykl potrwa 40tyg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi, ja w 14 tygodniu jeszcze nie moglam uwierzyc, ze w ciazy jestem. Brzuszek byl plaski, dolegliwosci wlasciwie zadnych, nawet jak zobaczylam na usg plywajcego Krzysia, to nadal ciezko bylo mi uwierzyc, ze obrazek na monitorze pochodzi z mojego brzucha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarita
A ja jestem taka płodna ,że raz od 7 lat się nie zabezpieczyłam i stanę się szczęśliwą mama córeczki Clary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie ze przy kazdym poronieniu,lub tym pustym jaju wystepuja np plamienia? KAMI napisz mi koniecznie jaki masz sluz prosze.ja sie troszke martwie.pamietasz jak pisalam wczesniej?nadal mam gesty lepki zolty:onie iwem czy tak powinno byc.napisz mi jakie teraz masz objawy,to moze mam podobne,troszke sie chce uspokoic,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi tez mam śluz gęsty i bez wkładek nie chodzę :)a ty jak masz żółty to może być jak najbardziej spowodowane zapaleniem pęcherza piersi mam bardzo wrażliwe ale juz nie bolatak bardzo chyba,że w nocy :)Bąbelki czuję a po jedzeniu jestem pełna zawsze no i te wzdęcia echhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok,czyli wszystko si ezgadza,tylko ten sluz hmm:o zobaczymy jutro.jeszcze 15 godzin,juz najchetniej bym tam pojechala!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi dobrze będzie napewno !!!! Ja jutro ide do laryngologa bo wybrałam antybiotyk i gówno z tego ciągle kaszle i mam gdzieś tą wydzieline non stop. karola sprawdź pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi bedzie dobrze juz widze milon buziek usmiechnietych jutro :D jaa tez wlasnie przed chwilka musialam wkladke zalozyc bo juz potop byl :) ciesze sie bo to chyba dobry znak w tej drugiej ciazy nieszczesliwej tak nie mialam wiec teraz jest chyba ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamciu,mam nadzieje ze tak bedzie,naprawde.przeczytalam chyba ze 100 topikow.niektore dziewczyny pisza ze plamily,a inne ze nie,ale i tak poronily.nie wiem boje sie.tymbardziej jesli chodzi o tarczyce,ahh,ryzyko poronienia wzrasta,myslisz ze moge poprosic o ten duphaston,czy jakos tak?moze im to do glowy nie przyjdzie,ahh anglia,a taka zacofana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka powinno dojść mi się zapisałó w wysłanych sprawdź za jakiś czas:) angi błagam ci e nie czytaj tych wypowiedzi bo potem nabijasz sobie głowe niepotrzebnie...ezie ok jesteś młoda zdrowa i inaczej być nie może!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi ja też jestem w szoku! Jak tak można?!!! Jest to dla mnie nie do pomyślenia, żeby tak olać kobietę w ciąży!!! Zrobiłabym im ogromną awanturę!!! Karolina plemniczki potrafią przeżyć w ciele kobiety nawet do 7 dni!!! Trzymam kciuki!!! abcd zazdroszczę Ci i jednocześnie bardzo gratuluję ponownie :D Mam nadzieję, że moja @ nie przyjdzie i że za kilka dni test pokaże chociaż bladą drugą kreseczkę :) witaj limitowana :) emamciu :D zdaj relację z wizyty u lekarza. Atka i myślę, że to najlepszy sposób na szybką ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,obiecuje,juz nic nie bede dzis czytac:D:D boli mni jak na @ dzis,wyjatkowo czesto,az sie boje wstawac,ale musze pranie rozwiesic,powolutku wstane.zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×