Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Angioletto kochana, odpoczywaj sobie i o nic się nie martw! Wszystko się ułoży, zobaczysz! Trzymam kciuki za Ciebie i bardzo mocno Was ściskam!!! abcd gratuluję!!!:D Przepisz się do dolnej tabelki :) Jesteś już po terminie @? Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz zmykam, bo robię sobie pazurki :) Później jedzeimy do mojej mamy na obiad, a po południu mamy gości, więc będę dopiero wieczorkiem. Trzymajcie się, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Markotko,myslalam o Tobie wczoraj,mimo wszystko ciesze sie ze zrobilas test.nast zrob za kilka dni.i zaczekaj!!!zprawdz test po kilku minutach,nawet po 10,tak jak ja!!ja nadal trzymam kciuki:) Sylwia,bardzo sie ciesze.uwazaj na siebie staram sie nie myslec o tym,ale wiedzac ze nie mam tu profesjonalnej opieki to nie da sie byc spokojnym,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Wpadam, zeby sie przywitac!!! Weekend mam zajety, nie mam czasu pisac, wczoraj wieczorkiem troche staralam sie nadrobic zaleglosci wczytaniu... Angi 🌼 trzymaj sie mocno, na pewno wszystko bedzie dobrze. Swoja droga to zatrwazajace, zeby w cywilizowanym kraju na takim poziomie byla opieka nad ciezarna :-O abcd123 gratuluje 2 kreseczek przyszla mamusiu :-) A mi temperaturka wzrosla, wiec sie troche uspokoilam, bo wiem, ze mialam owulacje, tylko troche sie przesunela.... Teraz zaluje ze jakies 3 dni temu nie bylo przytulanek, bo wtedy bylaby duza szansa na dzidzie, a tak to raczej nic z tego, bo czy armia przezylaby kilka ladnych dni?????? W kazdym razie podbrzusze pobolewa, brodawki wrazliwe i tyle z objawow ciazowo-przedmiesiaczkowych ;-) No nic, w lutym sie uda :-D Megi, kochana, co u Ciebie??? Czyzby 2 krechy na wczorajszym tescie tak Cie uszczesliwily, ze wciaz balujesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie jestem po terminie @ bo powinnam dostac 20-21 ale jutro pojde znowu zrobie bete i jak wyjdzie pozytywna to od rzu lece do lekarze bo musze byc na podtrzymaniu zeby znowu nie poronic jak ostatnio. jestem jeszcze w szoku i nie moge uwierzyc :) czuje sie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Karolinko,nie mam sil na ta sluzbe zdrowia.tragedia.oboje z Radkiem jestesmy wsciekli.ciekawe jak nas jutro potraktuja. nadal pobolewa mnie brzuch jak na @,ale juz nie powinien tak dlugo.martwie sie.tez chcialabym dostac cos na podtrzymanie ciazy,albo chociaz cos na te nerki!!!!no nie moge uwierzyc ze tak mnie potraktowali,chyba nie na codzien sie sika krwia:oa juz napewno nie w ciazy,a pielegniarka poswiecila mi lacznie 5min.powiedziala gdzie jest lazienka i kiedy mam wrocic na skan.szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie czuje sie dorze a po poludniu pewnie bede miala jak codzien od kilku dni mdlosci i jakies 5 minut po zjedzeniu bede glodna. kilka razy w ciagu dnia mialam lekkie zawroty glowy. od tygodnia bla mnie sutki no i jestem senna tak ze przesypiam 10 godzin w nocy i do tego jakies 1,5-2 godziny w dzien :) teraz jestesmy z mezem u moich rodzicwo i maz nie pozwala mi sie jeszcze chwalic rodzicom zanim nie pojde do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tabelki to wpisze sie dopiero po wizycie u lekarza zeby nie pospieszyc sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd gratuluje :) angi kochana wiesz tak tu juz jest z ta sluzba zdrowia oni poprostu traktuja wszystko naturalnie jest ciaza nie ma to nie ma stracisz ciaze to stracisz tak widocznie mialo byc jesli ciaza jest zdrowa i nie ma komplikacji to jest ok ja tu rodzilam i jesli o porod chodzi to nie moge powiedziec bo warunki 1000razy lepsze niz w polsce pozatym skacza kolo ciebie masuja wiec ja nie moge nazekac tylko jak sa komplikacje to juz gorzej :/ oni poprostu tak to traktuja niestety dzieci to samo sama wiesz nie ubiera sie nie leczy nie daje antybiotykow poprostu stawiaja na nature co ma byc to bedzie czasem to sie sprawdza ale napewno nie w ciazy !!! kiedy kobieta bardzo pragnie dziecka :( ale nic na to nie poradzimy mi o tym moj ginekolog mowil juz 3 lata temu jak bylam z kuba w ciazy dowiedzial sie ze wyjezdzam odrazu mowil jak tu jest :/ no niestety ale jak jednym lekarzem jest ginekolog pediatra laryngolog i wiele innych no to taki lekarza nie moze wiedziec za wiele :( Angi kochana powiedz tylko dlaczego nie pojdziesz do polskiego lekarza nie macie tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mniej wiecej od czerwca planujemy z mezem rozpoczac starania o pierwsze dziecko. Mam 27 lat, wiec czas mnie zaczyna powoli gonic. Na razie rzucilam papierosy (dzis 18 dzien bez papierosa) i zaczelam brac kwas foliowy (ale ten bez recepty, w malej dawce). Czy ktoras z Was informowala juz ginekologa o tym, ze planuje zaczac starania ? Czy zlecal przed jakies badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba do Atki
Atko kochana, proszę, zapoznaj się ze znaczeniem słowa "bynajmniej", którego użyłaś w takim oto kontekście: "Bynajmniej się pośmieję z ich kretyństwa." - "bynajmniej" nie jest synonimem słowa "przynajmniej" zapraszam do książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest topik dla kobiet starajacych sie zajsc w ciaze a nie dla polonistow,wiec nie zwracamy takiej duzej uwagi jak ty do drobnych bledow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziwewczynki:) Angi cholera mnie bierze jak tego słucham! naprawde okropnie tam jest!Dbaj o siebie! I nie stresuj bo brzuch może cie boleć od stresu. I tak sobie pomyślałam,że policz sobie w kalendarzu czy naprzykład jak nie byłabyś w ciąży to nie miała byś teraz owólki?Mnie okropnie bolał brzuch jak miałam termin owólki ale wiem,że to normalne może to to?Trzymam kciuki i ściskam Cię!!!!🌻 abcd- super GRATULUJĘ I TRZYMAM KCIUKI!!!widzę że dolna tabelka się powieksza:) emamcia siemka jak tam dzisiejszy dzień limitowana- witaj jak chcesz zostac to dopisz się do tabelki:)a co do badań to pewnie zleci ci cytologie i podstawę krwi to wszystko.Może być jeszcze toksoplazmoza,ale najlepiej idź do lekarza i powiedz ,że planujesz dziecko on Ci powie co trzeba. Ja strasznie słaba jestem i juz mnie żołądek boli po tych antybiotykach..wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufoludek polski
Kami11 dlaczego dałaś temat do skasowania? Zabolał? Nie umiesz prowadzić dyskusji? Gdyby każdy miał to samo zdanie ludzie nadal mieszkałaby w jaskiniach. Ale ty tego nie zrozumiesz. Mentalnie tkwisz właśnie tam, w jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)amber208-28...........4......16.01.........brak....... .......uk 2)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 3 )Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 4)Atka-22 ...............1.......02.02..........brak......Wrocław/Kłod zko 5 )dexa 25…………………..2… ; ; ;…….01.01……………brak ….Wrocławokolice 6) Ilaaa-27................2.........24.01..........brak …..Birmingham(uk) 7) KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7...Warszawa 8) Klara20.................1........14.01.........brak... ...........Gdańsk.. 9) Kobietka a taka22....3........12.02..........brak..... ......Katowice 10) Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 11)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 12)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 13)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 14)Milutkaa................1.........02.02.........brak. ............Rzeszów 15)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 16)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 17)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 18)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 19)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…UK 20)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie 21)Limitowana..........0...........25.01.........brak...........Kujawy Na toksoplazmoze mialam robione badania rok temu. Morfologie i cytologie mam ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwal sie od Kami Ty pomaranczowa imitacjo homo sapiens!!!!!!!! to n ie topik dla takich degeneratow wiec spadaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami,wlasnie sprawdzilam,faktycznie owulka,mamy tak samo wiec bylam pewna ze masz racje.ale rozowy mocz mam nadal:( juz mowilam wam wczesniej,moglam miec wizyte 24go ale potem to juz tylko tydzien do wyjazdu.jestem nastawiona na jutro ze nie wyjde stamtad dopoki nie zajma sie mna tak jak tzreba.zobaczymy ide sie umyc kochane,niedlugo wracam.wszystko niestety musze robic wolno i ostroznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto - jesli masz rozowy mocz to zrob badanie ogolne moczu, bo byc moze masz zapalenie pecherza i kolor jest spowodowany obecnoscia erytrocytow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera pisalam posta i mi sie skasowal :( Angi trzymam kciuki mam nadzieje ze jutro lepiej cie potraktuja , zobaczysz swoja kropeczke i wrocisz szczesliwa :* o ktorej masz wizyte ? Kami u mnie taak sobie wstalam rano i tak sie snulam po domu zrobilam test tym razem ten mniej czuly 25mlu/mi i na tym wyszla kreska bardziej widoczna :) mialam isc na spacer z moimi chlopakami ale cos mnie brzuszek kluje nie mocno ale tak odczasu do czasu zakluje i tak sie boje zeby @ nie dostac ze leze w luzku jutro ide do lekarza zrobi badania to bede troche spokojniejsza :) Kami a ile jeszcze masz barc te antybiotyki? odpoczywaj kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Chcecie wiedziec co u mnie, u mnie się nic nie dzieje.. Nic nie robie w tym kierunku,zeby zajsć w ciaze, nie mierze temp., nie obserwuje cyklu, po prostu nic... Tylko przytulamy sie kiedy mamy ochote i biore folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczki... bede sobie pisac jak chce.... ty i tak polskiego nie rozumiesz, wiec co mi zwracasz uwage NIE CHCEMY TU POMARAŃCZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, a my wlasnie przygotowujemy z mezem pyszny obiadek, a maly spi smacznie :-) Co do tego planowania plci to wg trzech metod powinnam urodzic dziewuche, a mamy slicznego, dorodnego chlopaka :-D Zachowalam sobie karte obserwacji z tamtych staran, tempka wzrosla po 4 dniach od przytulanek... Czyli jak to jest? Ktoras z Was sie dobrze orientuje??? Powinna wzrosnac zaraz o owulce, czyli zolnierzyki przezyly sobie 3 dni, mimo to chlopiec??? Czy moze od razu nie oznacza ze za kilka godzin tylko dni??? No niewazne... mace troche, to pewnie z glodu, bo juz mi w brzuchu burczy, takie zapachy z kuchni dochodza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko,ja sie troszke w tym temacie obracalam i moge ci powiedziec tylko tyle: jesli kochasz sie przed owulacja,to poprostu masz wieksze(70%)szanse na dziewczynke.a im blizesz owulki,szanse na chlopca rosna.ale te pozostale 30%to tak naprawde duzo.tak wiec tylko 7 na 10 dziewczyn trafi w tym okresie na dziewczynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, fajny tekst :-) dzięki. Z tym magnezem i wapniem to slyszalam tez. Lekarz na edziecko zalecal przyjmowanie tych preparatow, zeby miec corę. Mnie martwi co innego - tempka obnizyla sie w czwartek. Czyli owulacja byla czwartek/piatek. Czyli na 100% nie mam szansy na malenstwo w tym cyklu, bo 4 dni to plemniczki raczej nie przezywaja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×