Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

az musialam wrocic:D:D:D#Markotka,czeeeeesc!!!!:D:D:D no wiesz ja bylam przestraszona tym co sie dzialo ze mna wiec nie zrobilam im zadnej awantury niestety,ale na jutro jestem juz przygotowana,nie wyjde dopoki nie zrobia mi wszystkiego!!! powiedzcie mi prosze co powinni zrobic???tylko skan? nawet nie wiem czy powinnam miec usg dopochwowe czy nie?powinni pobrac mi krew???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie faktycznie z lozka nie rusze,ale booooli!!!jej od poczatku ciazy mnie tak brzuch nie bolal!!:(:(:( zostaje w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto mądra dziewczynka :) zostań w łóżku. Masz nospę w domu, jeżeli tak, to weź sobie jedną tabletkę. Myślę, że oprócz usg powinni zrobić badanie krwi i moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,czyli krew,mocz i usg dopochwowe.mam wiec nadzieje ze nie poprzestanie tylko na tym skanie:D o cos mam go pytac?pewnie sam mi powie,przepraszam znowu fiksuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka przez to wszystko zapomnialam zapytac jak z objawami u ciebie?cos sie nasililo?zmienilo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi szczerze nie mam pojęcia o co powinnaś zapytać, bo nigdy nie byłam w ciąży :) zapytałabym na pewno, czy z dzieckiem wszystko ok, czy prawidłowo się rozwija no i koniecznie musisz wyjaśnić z tym krwiomoczem! Jak wrócisz od lekarza to pisz nam szybciutko i mam nadzieję, że będzie milion uchachanych buziek, jak to emamcia napisała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u mnie, dzisiaj nie mam wcale mdłości, brzuch od rana też nie bolał, dopiero godzinkę temu dał o sobie znać i boli teraz cały czas dość mocno, takie dziwne uczucie, jak w trakcie @. Mam cały czas też uczucie mokra i upłaty białe mleczne, lekko rozciągliwe, czasem żółte. To by było na tyle, piersy nic a nic, przed @ zazwyczaj mam bardzo brodawki wrażliwe. Planowana @ najprawdopodobnij w piątek, więc czekam do piątku, rano zrobię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana moja nawet nie wiesz jak bardzo znowu chcialabym wam te uchachane mordki tu wkleic:Dzapytam o wszystko co mi do glowy przyjdzie.ale mam tylko nadzieje ze wszystko z dzieckiem ok i ze wogole tam jest!!jak ja nie znosze czekac!!!!no jakas niecierpliwa jestem,nie wiem po kim.mam wrazenie ze czas plynie dzis baaardzo wolno:o w Polsce juz bym dawno wszystko wiedziala,a tu nie bo weekend?!!! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna 84
Witajcie dziewczynki ja też mam z mężem taki plan żeby w tym roku starać się o dzidziusia tym bardziej, że we wrześniu 2008 roku straciłam mojego ukochanego synka 38 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi zoatan w luzeczku i odpoczywaj i naprawde nie czytaj nie nakrecaj sie bedzie dobrze juz jutro sie dowiesz wszystkiego powinni zrobic badaanie krwi i usg jesli bedzie zagrozona to ci powiedza jesli nie dadza czegos na podtrzymanie to wtedy dwon do polskiego lekarza przedstaw sytuacje i niech da przynajmniej recepte z takimi przypadkami nie czeka sie w kolejce nawet prywatnie pamietaj o tym :* a jesli powiedza ze nie ma sie czym martwic to nie dzwon powiedz koniecznie ze chcesz jechac do pl samochodem czy mozesz sobie na to pozwolic zrob liste o co masz zapytac bo mozesz zapomniec zycze powodzenia i bede sie za was modlila kropeczki :) zdam relacje co u lekarza o ile mnie przyjma bo przeprowadzilam sie i musze sie dopiero zapisac tutaj ale bede sie domagac wizyty odrazu :D a co :P wlasnie sie najadlam moj kochany mezus przygotowal pstraga pysznego saletke grecka i frytki mniam :) heh teraz odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zwariuje,czekam na swoja jutrzejsza wizyte,twoj test w piatek i wyjazd do polski za 2 tyg:D:D:Dpojade z siwymi juz wlosami chyba:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch mam cały czas wzdęty, taki balonik :) No i nie napisałam jeszcze, że misiek kupił dzisiaj miód, wziął słoik i łyżeczkę no i zaczyna wcinać, pyta się mnie czy chcę, a mi na samą myśle zrobiło się tak niedobrze, że szok, a bardzo lubię miód. Teraz piję herbatkę z miodkiem i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia i znowu sie poplakalam:) az mnie oczy szczypia:) dziekuje,jestescie kochane!!!!!:D:D:Dnie zamienilabym tego topiku na zaden inny!!!! jestesmy kropeczkami z moim malenstwem,hahaha ale milusio to brzmi,i znowu rycze:):):D:D:D:D jesli ciaza bedzie zagrozona to nie bede czekac nawet minuty i popedze do pl lekarza prywatnie!!!faktycznie bez kolejki przyjmuja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i moze tak sobie mysle zeby juz wiecej nie opisywac swoich przykrych przezyc na tym watku o stracie maluszzkow i innych problemach :( co o tym mysilice inne dziewczyny sie tym strasznie przejmuja wiec moze tutaj skupmy sie na tych wesolych sprawach :D co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Joanna, zostań z nami :) Bardzo mi przykro z powodu tego co cię spotkało, to straszne!!! :( emamcia pewnie, że się domagaj, a co :) Angi ja też jestem taka niecierpliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie gdzie te zdjecia mialysmy wrzucac???? bo moglabym wam jakies zdjecia wyslac,a na nk jeszcze nie moge:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka Angioletto tak powróżyła, więc tak powinno być :D a ten test był głupi i tyle, w piąek będzie pozytywny i wkleję wtedy tysiące szczęśliwych mordek tak, jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo taaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wrozba byla i sie spelni:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli z moja biedroneczka wszystko bedzie ok to ja wam tu jutro ze 2 strony pokleje kwiatkami i mordkami:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochane, ja uciekam, będę jutro :) Czekam niecierpliwie na wieści od Angi i Emamci :) Pa, miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna 84
dziękuję wam dziewczyny za przyjecie bardzo się cieszę. za bardzo nie wiem jak mam zaczernić swój pseudonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi ty mi tu sie nie rozczulaj usmieszku moj :* och chyba ktos tu tez jest w stanie blogoslawionym :) na moim tescie dzis bylo juz ladnie kreseczke widac wiec kochana 3 dni przed @ z rannego moczu moze wykazac :) i u Ciebie :) zycze Ci z calego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka,a ty co tak szybko uciekasz???:D:D:D jutro napisze jak tylko w domku bede,no chyba ze bede musiala do innego gina jechac,to wtedy Kate wam napisze co i jak,ok? tymczasem ja jeszcze zostaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×