Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

szanse nie sa pewnie wielkie,ale sa:)wiem po sobie!!!!!moje,tzn Radka:D przezyly 3-4 dni!!!!!!!!tak wiec moze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..ja wczoraj mialam przytulance i kolezanka przyszla,szybko wstalam i wszystko splynelo na dol :( no..zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, Niusienka, cos tam pewnie zostalo ;-) Popatrz, ile dziewczyn zachodzi w niechciane ciaze, gdzies na dyskotekach, plazach itd..... one na pewno nie robia swiecy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Nusienko:) te co mialy tam dotrze to napewno sie gdzies zaczepily,mowie ci,cwaniaki z nich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze sa te termometry...mam 2 normalny rteciowy i elektroniczny..kazdy pokazuje cos innego..pozatym w ciagu dnia mam temp od 35.5 do 36.2 i tak codziennie..i jak tu zobaczyc ze sie zmienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki jak tam wam niedziela mija??? Ja musiałam się położyć bo głowa mi pękała chyba z braku powietrza:) Angi widzę ,że lepiej jak rosołek gotujesz:) Emamcja jeszcze 2 dni zostały tych prochów,ale wizyta się szykuje bo cały czas mi jeszcze gdzieś to dziadostwo zalega w zatokach:( Atka siemka widzę,że wyluzowałaś :)i fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusienko, ale gdzie mierzysz tempke??? Najlepiej jest w pochwie, mniej wiecej o tej samej godzinie i tylko rano po co najmniej 3-godzinnym odpoczynku. Mierzenie w dzien jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,juz lepiej,nie znosze lezec i nic nie robic wrrrrr:o najadlam sie i znowu padlam:D wiecie jak sie denerwuje???ohhh!!!! wizyte mam o 9.20,ale pojedziemy wczesniej.przeciez i tak nie usiedze w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziolchy, a mnie brodawki bola, czego raczej przed okresem nie mam :-P A moze, moze..... och, nie bede sie nakrecac, nie bede, ale to taaakie trudne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez (przez kilka dni)mierzylam w pochwie,slyszalam ze najlepiej i wiekszosc tak robi:) Kami dam znac,mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.wiecie co?wiem ze to glupie ale mam taka obawe ze tam pojde a lekarz mi powie: ciaza???jaka ciaza??? o Boze chyba bym tam umarla!!! jak nie zobacze to nie uwierze,jakos tak mysle.wiec jestem spieta i czekam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko no to ci powiem ze to jakis konkretny znak jest!!! mnie tez pierwszy raz w zyciu bolaly wlasnie jak zaszlam teraz w ciaze:)zaczelo si od lekkiego,bardzo ledwo wyczuwalnego bolu,a potem juz stawaly sie coraz bardziej wrazliwe!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze będzie:) zobaczysz ja tez miałam lęki przed pierwszą wizytą.A teraz mam takie same przed druga,że powie mi,że puste jajo albo coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 6-7 dni... Angi... w 1. ciazy pamietam, ze wlasnie wrazliwe brodawki daly mi do myslenia... No ale dobra, koniec z nakrecaniem.......koniec...koniec........ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres za 5-6 dni.... Angi, no ja mi w pierwszej ciazy wlasnie wrazliwe brodawki daly do myslenia... ale dobra, nie nakrecam sie, nie nie nie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami a moze mozemy gdzies sprawdzic czy sa tego jakies objawy czy cos???tego pustego jaja,nie wiem,tez sie tego boje.jedyne co wiem to ze objawy na ciaze sa takie same niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tochyba ktos nam sie dopisze do drugiej,nizszej tabeleczki:D ja tez pamietam ze brodawki do byl taki dziwny znak..coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho!!! znowu o nas pisza:D:D:D zalozyly temat staranka o bobka:D:D:Djuz nie mpoge z tych pomaranczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie:D:D:D:Do zadnym topiku tak nie pisza jak o naszym:D:D:D i tez nigdzie dziewczynom tak szybko sie nie udaje jak u nas:D:D:D musimy byc niesamowicie interesujace,no ladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami nie wiem czy dobrze zrozumialam,czyli jesli jest to puste jajo plodowe to poronienie nastepuje we wczesnej ciazy,ale jak wczesnej,3-4 tyg,czy mozna je nosic tak dlugo jak my???chyba nie,co? i jeszcze jedno,ty mozesz byc juz spokojna bo jesli na wizycie widzialas juz malenstwo to o to sie martwic nie musisz.zle jest wtedy gdy masz objawy ciazy,macica sie powieksza ale zarodka nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×