Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Dlatego ,że jak jest wczesna ciąża to nie widać jeszcze zarodka.Myslę,że dlatego no i nie mają badań zrobionych przez nas a jak idziemy na drugą to i juz widać kijankę i mamy komplet badań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mojego robaczka widzialam na pocz. 7tc... i serduszko też już było widać...a jak mocno biło:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w piątym to nie widzial jeszcze zarodka:) a teraz jak pójdę to może juz coś zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami a na jakim bylaś na zwykłym czy dopochwowym?? bo u mnie w 7tc. na zwykłym nie widział a na dopochwowym bylo juz fajnie wszystko widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na nastepnej napewno zobaczysz i posłuchasz serduszka:)): cudne uczucie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przymiecie mnie do swojego grona? Mam nadzieję, że tak :) ja co prawda staram się od sierpnia ubiegłego roku ale teraz zabrałam się do innych sposobów na maleństwo prócz fajnego seksu. Tak jak pisałyście zaczęłam łykać castagnus i wiesiołek, piję też tą cholerna koniczynę i zajadam się prażonym siemieniem. Zgłupiałam? Pewnie ta, no ale... może w tym roku się uda. Mam pytanie... czy jest ktoś tutaj mniej więcej w moim wieku? Fajnie byłoby aczkolwiek po przeczytaniu lubie was wszystkie. A propos tego wiesiołka... czytałam gdzies , że nie wystarczy jakis tam wiesiołek - musi mieć ponad 500mg dawki, no albo wielokrotność tabletek. A tak w ogole to napiszę później , bo właśnie kupiłam gazetę z przepisem... hahaha na pozbycie się niepłdności i problemów zajściem w ciążę. Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim cudownych fasolek już w tym miesiącu. Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kasia ale mnie nakręciłaś :) witaj Patrycjo jasne,że Cię przyjmiemy wpisz sie do tabelki i zostań z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Cię Patrycja!! więc witamy Cię w naszym gronie, jak pewnie się już zorientowałaś to forum przynosi szczęście bo jak tylko sie tu zapisałam to się udalo!!! no i nie tylko mnie:):) a co do metod to ja znam taką która mi pomogła i o której była juz dzisiaj mowa,a więc dużo relaxu i odpuszczenie sobie wszelkich liczen dni obserwacji sluzu... wrzuć na luz !! chodź przyznam się że przez 4 cykle liczylam, mierzyłam i obserwowałam wszystko co się da:) a jak odpuściłam to się udało:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo no to już będzie widać fajnie:):) i serduszko też posłuchasz jak bije dla Ciebie:):):) cudne uczucie:):):)no i zdjęcie dostaniesz:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te kropeczki:):):):):):):):) chyba nie ma nic slodszego od takiej malej kropeczki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to prawda,ale czuję stres i lęk przed kolejnym usg zwłaśzcza,że teraz chorowałam i brałam antybiotyk. Bezpieczne dla dziecka,ale zawsze to leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Patrycjo :) A powiedz coś więcej o tej konicznie i siemieniu, bo pierwsze słyszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakie pysiaki uśmiechniete:)pisz jak było raz dwa mo nie mogę na tyłku wysiedzieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam moja kropeczke!!!!!ma 5 tygodni i kilka dni:D:D:D:D czyli jestem gdzies pod koniec 7-go tyg:D serducho bije jak szalone:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole lekarkanic nie mowila!!!nic a nic,sama ja pytalam.kazala wrocic w 12tym tyg.dala mi opis na kartce,po angielsku wiec tyle zrozumialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz :) mówiłam,że te bóle to owólka terminowa ale serduszka ci zazdroszcze ja nie słyszałam:(bo ja byłam w piątym tygodniu a kropeczka miała 3tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjec mi nie dala,bo nie jestem w gp zarejestrowana i dopiero jak to zrobie to mi dadza:odziwne.ale niewazne.widzialam je:Dsa takie same jak Kami:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:) wiesz co tylko nie wiem jak to jest...wydaje mi sie że usg to juz pokazuje cały cykl z tymi tygodniami od ostatniej@ bynajmniej tak mi sie wydawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli u ciebie sie zgadza bo ja ma dziś 7 tydzień i 4 ty dzień a ty pare dni później;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem co zobaczę za tydzien?i jak mi wyliczy wtedy?bo wiem,że to sie lubi zmieniać. :)ale angi prawie tak samo mamy obie będziemy w bólach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×