Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

tak:D:D:D mamy troszke inna dlugosc cykli wiec wychodzi na to ze jestesmy w tym samym tygodniu:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie niedziwię,że nie mógł lekarz zobaczyć zarodka jak to był jakiś 3 tydzień...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,powiem ci ze u mnie byl ledwo widoczny.jakic punkcik w tej czarnej otoczce,tak wiec w 3tyg to wogole musi byc ciezko cokolwiek zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszyłaś mnie ufff.....:) to teraz a tydzien ja zdam relacje musicie trzymać kciuki by było ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami pewnie ze bedzie ok:D a ja pojde w Polsce tydzien po Tobie haha:Dczyli Ty mi powiesz co zobacze,a ja potem Tobie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami a jaka Ci wpisal wielkosc zarodka???bo ja nie wiem czy moja jest w normie???mowie o wieku dziecka-5tyg i 5dni-----3.6mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEŚCIE KOCHANE :) I ZYCZĘ WAM SZCZĘŚCIA !!!! KASIU495 dziękuje za wsparcie, masz racje mnie latami zżerał stres przez gościa a teraz jest super to sama chyba sobie wymyslam problemy - bo gość jest po rozwodzie i już ma dziecko ale niestety nie ze mną. Boli ... ale jak nie przestanie bolec to ze szczęścia z bycia w ciąży pewnie nici. a przeciez to moje największe marzenie. To co? skoro Wam się udało to jest dzis piąty dzień cyklu, własnie skończył mi sie okres... i odstawiam kalendarze , wyliczenia, i te inne pierdoły... tylko muszę się uporać z tą głupią zazdrością o tamto dziecko - i tak go nie ma w Polsce i nawet nie ma udostępnionego kontaktu... ejjj... ja jestem chora hahaha. dziękuje Kasiu!!! Kami111 a Tobie Słonko życzę cudnego dzidzisia i takiego zdrowego i najukochanszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi ja mam tylko wielkosc jajeczka bo zarodka nie było widać:( Dzięki Patrycjo:)Kochana jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMI1111 ja bardzo trzymam kciuki za maleństwo i Ciebie, nie martw się bo na pewno jest wszystko oki jak nigdy dotąd. Ale to musi być cudne uczucie... hmmm...aż się wzruszyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no tak,to jestem ciekawa co ci powie za tydzien.sprawdzilam ze nasze malenstwa powinny miec ok 4mm lub wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 11dni jade do Polski,ale sie ciesze,juz sie nie moge doczekac:D:D:Dwtedy powinnam juz wieeeecej zobaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny Miałam ochotę się przyłączyć do Was bo staranka miały być od marca ( w czerwcu ślub) no ale los mnie prztyknął w nos i dostałam wypowiedzenie z pracy więc.... muszę czekać :( ale zyczę Wam powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie posypalo tych wypowiedzen z pracy,co sie dzieje??? u mnie tez w pracy nieciekawie:( Broneczko,bardzo mi przykro.ale wroc do nas jak najszybciej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAsiu 495 Tobie oczywiście też życzę cudnego dzidziusia :) ojjjj ale mnie nakręciłyście, tak sie relaksuję, że cciekawa jestem kto obiad ugotuje hahaha Kasieńko pisałaś , żebym sie wpiasała do jakiejs tabelki - możesz mnie oświecić? poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi a co z tą krwią? Strasznie się cieszę, żę wszystko ok :D:D:D Teraz tylko czekać na wieści od Emamci, mam nadzieję, żę będą tak samo dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhh.co to sie robi z tą robota...kryzys niestety Ja lece po produkty na koperkową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotko,jak zobaczylam kropeczke to juz nie wiedzialam o co pytac.w kazdym razie ponoc wszystko ok.mocz juz mam normalny.nie wiem co to bylo.najwazniejsze ze jest ok.aha.zapomnialam wam powiedziec ze bylam u lekarza na oddziale patologii wczesnej ciazy wiec juz mi serce walilo ze strachu ze szok. ciesze sie ze juz po wszystkim.za 11 dni jade do lekarza w Polsce.tam sie wszystkiego dowiem.nie wiem tylko jak bede pracowala do tego czasu bo jedyne co mi powiedziala lekarka to to ze mam lezec i odpoczywac,wiec bedzie kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest czy oczywiście teoteryzuję... cy jesli byłbym w 5 dniu ciąży czy ogólnie na samym starcie to mogła się pojawić miesiączka? bo wydaje mi się , ze owulację mam około 19 dnia - tak wychodziłlo z testów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeelllooooo Kobitki:) Zaraz będę tylko muszę nadrobić zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was:) przepraszam ze dlugo mnie nie bylo, mialam duzo spraw na glowie. Nie czytalam wszystkich stron (jest ich za duzoooo ale to dobrze):) Jczytalam tylko jakies dwie ostatnie. Angioletto ciesze sie ze wszystko dobrze ;) wyslij mi ciazowe fluidki;) za nie caly miesiac kochana:* Emamcia jestesmy z toba wszystko bedzie dobrze, krawienie nie oznacza poronienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! mnie nie bylo bo cały wekend sie staralam! heh! zobaczymy! Angioletto- czy ty wiesz co ja czułam jak czytaam kilka stron topicu!!! jakby to o moje dziecko chodziło! nie mogłam sie doczekac koleknej strony! a tu te buzki!!!!!!!! caluje Cie mocno i dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dexa,dziekuje bardzo mi milo sie zrobilo:D:D:D jestem ciekawa czy sie wystaralas hahaha:D:D:D Megi nadrabiaj kochana:D:D:Dsporo sie tego uzbieralo:Dhehe Milutka,prosisz wiec masz: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jeszcze za wczesnie :)) za jakis czas Cie i inne brzuchatki o to poprosze. Jak narazie czekam w niepewnosci na starania a potem w jeszcze wiekszej niepewnosci na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×