Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Kurde, dziewuchy!!! Grzecznie mi tu!!! Złość piękności szkodzi!!! A dzidziom tym bardziej. Ja jako babcia tego topika wnoszę o zgodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi kochana czytam i czytam i zdania sa podzielone powiedz kiedy mialas miec @ jak sie spoznia nie jest mozliwe bys nie byla pozatym jesli leczysz ta niedoczynnosc to mysle ze nie ma to wplywu nie martw sie i idz jutro do lekarza do zwyklego GP i powiedz co i jak niech ci zrobi badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamcia angioletto miala termin @ prawie wtedy co ja czyli 7 stycznia dzis juz jest 14 wiec niepotrzebnie ja wystraszylam, strasznie tego zaluje. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga źle mnie zrozumiałaś, nie chodzi mi zupełnie osoby z tego topiku, które tu piszą. Chodzi mi o to, że może tu wejść ktoś np. z twoich "znajomych", niby prawdopodobieństwo małe, ale jednak i dowie się, o tym że planujesz ciążę, dużoooooo informacji wyczyta, a wątpię że byś chciała żeby o tym wiedzieli wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutka no to po dupie dostaniesz!! zartuje kochana nie martw sie przeciez wiemy ze nie specjalnie to zrobilas :* Angi nie dosc ze ty sie zamartwiasz szkodzisz sobie i dzidzi to i ja juz cala chodze wykoncze sie przez was prosze cie odezwij sie skarbie moj !!! jak nie na forum to chociaz na gg 4567017 moj nr czekam juz mi sie humor spie.... milutka to nie toja wina nie martw sie poprostu nie mozemy sobie tak barc do serca wszystkiego bo nas szlag trafi ja bylam w 4 miesiacu z Kuba jak moja cholera bratowa mnie "pocieszyla" jak mnie brzuch bolal i mowi mi ze jej mam tez tak miala i zaraz poronila ona to mowila z pelna swiadomoscia jeza jest i tyle nie ze jej sie niechoacy nie przemyslanie powiedzialo myslalam ze zabije malpe !!!poprostu nie mozemy sie przejmowac tym co slyszymy powiedzianym specjalnie czy tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitelkaaa zapomnijmy o tym dobrze.Chce Was poznac zaprzyjaznic sie z wami bo wiaze nas ten sam temat i duzo sie mozemy od siebie nawzajem dowiedziec i wspierac sie w trudnych chwilach.Buziaki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam jesli któraś z was poczuła się urażona. Nie wyraziłam się precyzyjnie. Piszę to w trosce o nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamcia współczuję bratowej, ale pocieszę Cię mam nie lepszą bratową...ale należy takie głupoty olewać, szkoda nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, ja poprostu powiedzialam to co wiedzialam. Z drugiej strony lepiej sie nie nakrecac jesli cos nie jest na 100% pewne. zeby pootem nie bylo duuuzego rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chcialam byc z wami
kuzwa dziewczatka, podczytuje was troche i juz sie zapisac chcialam, ale widze ze jakies nawiedzone jestescie. Piszecie do siebie kilka dni i juz sie od skarbow wyzywacie, jakie bujdy, kto ci ematko uwierzy ze przejmujesz sie jakas tam kobieta, co w ciazy niby jest badz nie. A ty Angioleta to tak nie panikuj, w tak wczesnym etapie rozne rzeczy moga byc, ildz lepiej na dyske, odprez sie, bo potem dzieciak ci zycie obrzydzi...rzygac sie chce jak was czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Angie, Emamcia ma rację. Nie można brać wszystkiego sobie do serca. Będzie wiele jeszcze obaw i zawahań. Będą informacje, które usłyszysz, bądź przeczytasz. Ale musisz być ponad to wszystko, bo twoje nerwy wyczuwa ta mała istotka, którą nosisz pod sercem. A to jest dla niej najbardziej niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcialam byc z wami i dobrze ze Cie nie ma bo widze ze zazdroscisz strasznie tak bardzo lubie angi i dlatego pozwalam sobie tak do niej mowic a jak tobie nikt tak nie mowi masz problem kobieto myslisz ze jak ktos jest wrdny to jest szczery a ten co jest mily to pewnie udaje szkoda mi cie ze masz takie podejscie i jak juz pisalysmy nie chcemy tu pomaranczy !!!!!! jesli nie interesuje Cie temat albo Ci sie nie podoba nie odzywaj sie !!! Angi trzymaj sie SKARBIE :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi wracaj !!!!!napewno wszystko jest ok to że nie masz obiawów to nie znaczy,że nie jesteś w ciąży ja też nie mam mdłości wymiotów nie jestem senna itd itp....Napewno wszystko jest ok :) Ja właśnie wróciłam od lekarza jeszcze mnie opierniczyła,że za późno przyszłam bo sie juz infekcja ropna rozwinęła górnych dróg oddechowych:((((((((( Dostałam antybiotyk 2 rodzaje syropu wit A w kroplach i jeszcze jakieś świństwo wrrr... I bede dzidziusia szprycować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomaranczowej zolzy-stworzylysmy tu sobie taka mala rodzinke i nic ci do tego.bardzo sie ciesze ze ktos mnie tak nazywa bo dzieki temu tysiace km od domu czuje ze nawet przez internet kogos obchodzi to co sie ze mna dzieje. kochana moja Emamciu,dziekuje za te slowa.doskonale wiesz jak mnie pocieszyc. Kochana Milutka,przepraszam,nie chcialam cie urazic swoim zniknieciem.wcale sie nie obrazilam.o co?o chec pomocy z twojej strony?nie kochana,wiem ze chcialas dobrze i doceniam to. dziewczyny nie gniewajcie sie ale jako jedyna tutaj bede miala pierwsza wizyte u lekarza tak pozno.w 9-tym tygodniu.nawet badania krwi nie robilam.w dodatku nie moge nawet porozmawiac o tym z moja ukochana mama.wiec jest mi podwojnie ciezko.panikuje za kazdym razem kiedy cos jest nie tak bo poprostu nie wiem jak sie zachowac.wybaczcie mi. jesli chodzi o moja tarczyce to leczylam ja bardzo nieregularnie z mojej winy,myslslam ze to nie takie wazne.w pazdzierniku mialam ostatnie usg tarczycy i badanie hormonow.byly podwyzszone ale miescily sie w normie.tarczyca byla powiekszona ale nie dzialo sie nic strasznego.maly stan zapalny.nie dostalam jednak zadnych hormonow.w ciazy niestety zapotrzebowanie na te hormony rosnie.niedobor powoduje ogromne szkody w rozwoju dziecka.dlatego tak sie zmartwilam.niestety jestem tu i nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekac.czekaja mnie stresujace 3 tygodnie.bardzo sie boje wizyty u lekarza.nie jest mi teraz latwo. nie jestem w stanie znosic teraz tych glupich pomaranczowych tekstow.nie teraz.przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam tez tak ciezko chodzi kafeteria??? Tzn. wolno.. Angi, nie martw sie, ja pierwsza wizyte u gin mialam w 10 tygodniu, usg w 12. Powiem Ci, ze gdyby nie test i oczekiwanie ciazy, to baaaardzo dlugo moglabym nie podejrzewac, ze jestem w ciazy. Nie martw sie brakiem objawow. Nie martw sie tez kluciem, bolem brzucha czy piersi. To jest normalne, wszystko Ci sie tam rozciaga, dzidzia mebelki przestawia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi kochana a dlaczego nie pojdziesz tu do lekarza wiem ze lekarze tu to debile ale przynajmniej bedziesz wiedziala ze to ciaza i ze jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitaanita,witaj,zagladam codziennie,ale tu jest moj topik:) najlepiej sie tutaj czuje.a tam tyle pomaranczek i nowych kobitek ze juz sie dawno nie lapie w tym:o pozdrawiam cie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto a mialas robione usg? ja dzis bylam i dzidzia jest o tydzien mniejsza :( ale jest zywa i pulsuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tydzien czyli widocznie doszlo pozno do zaplodnienia... mam nadzieje ze szybko podrośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jade dopiero do polski w lutym i wtedy zrobie badanie. ciesze sie ze tu wpadlas:)zrobilas mi mila niespodzianke:) ale super ze juz widzialas swoja kropeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde to się martwilam ze sie nie pojawiasz :) i postanowilam Cie szukac :) i się udalo :) a tez strasznie bylam ciekawa co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos leci kochana,wiesz zastanawialam sie czy nie przeniesc dziewczyn tutaj.w sumie i tak jestes tylko Ty ,Tukus,Emti i Kingusia.nasz stary topik to juz umarl smiercia naturalna:) a uwierz mi ze ten topik jest szczegolny!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitaanita witaj a moze zostaniesz z nami mysle ze dziewczyny nie beda mialy nic przeciw :D w ktorym tyg jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×