Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Angi dobrze ze jestes widze ze ci sie humorek porawil :) ciesze sie :D ja bede zmykala pomaly chlpoaki sie kapia a ja przetre jeszcze podlogi i tez pod prysznic zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze zostane :) tylko musze Was poznac (nadrobic moje zaleglosci :) ) a u mnie tydzień 8/ wg usg 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamciu,to dglownie twoja zasluga wiec dziekuje:)obawy nie zniknely ale humor ma sie lepiej dzieki waszemu wsparciu. poza tym Nitaanita mnie odwiedzila,dawno nie rozmawialysmy:) Kami chyba masz racje.u mnie malenstwo sobie robi przemeblowanie haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie usg bo u mnie tez bylo tak ze najpierw inny termin pozniej znow inny u mnie dziecko bylo za duze z kolei dali wczesniejszy termin a i tak urodzilam duzego chopczyka :) pewnie gdyby zostal ten pirwszy termin mial by z 5kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze sie zdecydowalas kochana:) poszukam ci ostatnia tabelke i postaram co nieco powiedziec:)daj mi minutke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Angioletto, nie zamartwiaj sie. Ja na Twoim miejscu poszlabym tutaj do polskiego lekarza. Ja sie zalamalam. W dzien mialam brazowe malutkie grudki, a teraz pojawily mi sie plamienia. I to 3 dni za wczesnie. Zaczelo bolec mnie podbrzusze, ale nie jak na @, jakos tak dziwnie. Rano robilam test i byla 1 kreska. Kolejny cykl zmarnowany. Juz nie wiem co sie dzieje:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi wiesz jak cos to do uslug ;) odezwij sie na gg to zapisze sobie twoj nr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka nastepny bedzie lepszy zobaczysz nowy cykl nowe nadzieje bedzie dobrze wiesz ze ten topik jest szczesliwy glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 2)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 3)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 4)dexa 25…………………..2……….01.01……………..brak…..Wrocławokolice 5)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 6)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 7)Klara20.................1........14.01.........brak... ...........Gdańsk.. 8)Kobietka a taka22....2........24.01..........brak..... ......Katowice 9)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 10)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 11)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 12)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 13)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 14)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 15)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 16)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 17)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…UK 18)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................7..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................6...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09.........0 8)Nitaanita..................8...................sierpien09..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nita zapomnialam Ci pogratulowac wiec Gratuluje :) i tak oficjalnie Witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jak bylam na usg to zadna kobetka nie wyszla szczesliwa ... chyba byly same wpadki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ja juz naprawde zmykam wiem ze obiecuje obiecuje i dalej tru jestem teraz uciekam milego wieczorku zycze i wpadne powiedziec dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko,jakto,powaznie? dziewczyny,dzwonilam juz do przychodni zielonej czy jakos tak.tam sa tylko prywatne zapisy.nie wczesniej niz na 23-go stycznia.dla mnie to za pozno,bo kilka dni pozniej i tak do polski jade.wizyta kosztuje 50 mfuntow a usg 60 funtow.to prawie 500zl na jedna wizyte.tak jest wszedzie.w Gp zrobia mi tylko badanie krwi nic wiecej poki co.bo pierwsze usg i tak w 12 tym tyg.takze jestem skazana na czekanie:(ale dam rade,no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze dasz !!! a dzidzia bedzie juz duża jak bedziecie ja ogladac na monitorku :) a nie taka tylko kropka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje:)juz sie tak bardzo nie moge doczekac,ah.... chyba bede miala wielkie rozwolnienie kilka dni wczesniej:D:D:Dnie wiem jak dojade tym samochodem do Polski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az na dwa tygodnie:):):) do 15-go lutego:)takze walentynki spedzimy w polsce we troje mam nadizeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jana30
Witam, nie wiem czy moje pytanie będzie na temat, ale... może któraś z dziewcząt, którym się udało mnie naprowadzi? My staramy się od roku. Różne były etapy i przejścia. Teraz bynajmniej sytuacja wygląda tak, że przy cyklu raczej regularnym 27-29 dniowym, dziś mam 34 dzień cyklu i nie ma miesiączki. Temperatury nigdy nie mierzyłam tak jak powinno się to robić. Wiem że mierzoną normalną metodą (pacha) od niedzieli mam powyżej 37 st. Czuję się dobrze, może coś czuję dziwnego w dole brzucha co właściwie nie nazwałabym bólem, chociaż kilka razy wydawało mi się że kłuje mnie w okolicach jajnika. No i piersi też mnie pobolewają, ale chyba tak jakoś inaczej niż przed miesiączką, a może to ja sama tak sobie wmawiam? No i co najlepsze test ciążowy w 32 dniu wyszedł negatywny. Czy mogę się cieszyć? (mimo tego głupiego testu), czy może to będzie jakieś choróbsko czy coś w tym rodzaju? Nie wiem sama czy robić test BETA HCG, czy to może za wcześnie? Niby stres może wpłynąć na przesunięcie, ale przecież stres to u mnie codzienność, a już dawno nie miałam aż takich przesunięć. No i przed normalną miesiączką brzuch mnie nigdy nie bolał tylko zawsze w pierwszym dniu. Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź, bo sama nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko a powiedz mi jakie badania bede miala robione??? oczywiscie na tarczyce,ale co jeszcze???jak to dlugo moze potrwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczowej-test moze sie mylic,najlepiej zrob badanie krwi,bedziesz miala pewnosc.ja zrobilam test 4 dni przed spodziewana @ i wyszedl juz pozytywnie.nie wiem co ci poradzic,chyba poprostu zrob bete.niestety @ moze sie zpoznieac z wielu powodow.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nowa brzuchatko NItaanta:) Angi i co nie mówisz,że masz na kafe fajne kumpelki :D Ty sie kochana tak nie martw bo my to prawie na jednym wózku mamy takie same braki obiawów hihi.U mnie jest wszystko ok i u ciebie napewno nie stresuj się tak mysl pozytywnie :) Ja łynęłam pierwsza dawkę leków mam nadzieję że to nie wpłynie za bardzo na moją kropeczkę dzwoniłam do mojego gina na konsultację i powiedział,że leki bezpieczne i mam być spokojna.I trochę mnie uspokoił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno USG :) a dalej to morfologia krwi, badanie ogolne moczu, glukoza, grupa krwi, test na VDRL, cytologie - chyba tyle w I trymestrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×