Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Markotka,dobre:D:D:D ale w sumie o Tobie moznaby powiedziec,ze w ciazy bedziesz markotna:D:D:D:D:D ciekawe co o mnie:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadal czuję sie dobrze mam tylko skurcze jak zrobie coś gwałtownie albo szybko przekładam sie na bok reszta bez zmian zjadłam omleta z żółtym serem i pomidorka :)na śniadanko i nic zero mdłości nudnośći itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa ja naklejam na dzien na noc odklejam ze wzgledu na mozliwa ciaze sprobuj najpiera ten 2 stopien troche slabsze ja juz wszystkie mailam ale teraz sie zle czulam po tych mocniejszych nie wiem czemu bylo mi niedobrze wiec przyklejam te slabsze ja pytalam lekarza to powiedzial ze napewno o wiele lepiej jest plastry przyklejac niz palic !!! a co czujesz nic poprostu nie chce ci sie palic az tak jestes spokojniejsza :) pozatym nic nie odczuwasz jak przykleisz troche swedzi ale zaraz mija to tyle :)wiem ze nie jest to tanie ale warto u mnie zapas plastrow na caly rok hi hi bo najpierw nakupila tych silnych jak sie zle czulam musialam zmienic na slabsze :) ale mamie mojej podaruje na urodziny heh bedzie prezent jak znaleazl w koncu zrdowie najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to nawet nie musze wam w takim razie pisac co u mnie:D:D:D wystraczy ze powiem Tak jak u Kamim:D:D:D:D chcialabym ci powiedziec zebys nie robila gwaltownych ruchow:Dale nie powiem bo sama sie tego nie trzymam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze kto ze niby ja ta gwiazda ha ha ha no nie zle choc raz w zyciu bede gwiazda heh och dzieki Ci Boze za to forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Angi staram sie ale wiesz jakto u roztrzepańców jest ?Ja zawsze wszystk szybko energicznie a tu trzeba spasować no i sie przyznam ,że czasem sie zapomnę hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka29
Dzien dobry, poprosze o wpisanie mnie na liste obecnosci:)) Powolutku zaczelam czytac Wasze forum (jestem na razie na 10 stronie, wiec pewnie zajmie mi to jeszcze z tydzien)i bardzo mi sie tu podoba. My zaczynamy sie starac o dzidzie pod koniec stycznia (za kilka dni dostane okres i kilka dni po do dziela;P). Jak sie uda (a nie przyjmuje do wiadomosci innej opcji) bedzie to moja druga ciaza )pierwsza poronilam w lutym ubieglego roku w 7 tyg.) Na razie pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D poczekajcie jeszcze raz sprawde czy nie mailam zwidow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia,jestes ekstra!!!:D:D:D jaka skromniutka,prawdziwa gwiazdeczka:D:D:D Kami,tak ja wiem:D:D:Dnieraz mam sama z siebie ubaw,jak w cos wyrzne:D:D:Dbo az uwierzyc nie moge ze mozna byc tak nie ostroznym:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz kochana jak to dobrze,że tu trafiłaś będziesz naszą etatową gwiazdą a co :):D Właśnie ciekawe co u Atki no i Nefretete nam zniknęła całkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki emamcia za rade,moze rzeczywiscie sprobuje,wiekszosc moich znajomych pali niestety i kazda mowila ze jak byla w ciazy to je wrecz odrzucalo od papierochow,nie mogly nawet przebywac w pomieszczeniu gdzie byl dym bo mdlilo je odrazu wie nie bylo problemu z rzuceniem na czas ciazy....bo po porodzie wracaly , kazda! do nalogu,markotka wczoraj kupilam sobie inke 3w 1 i pije teraz ja,smakuje jak cappuccino waniliowe:)a o tych bolach to sporbuje jeszcze cos wyszperac necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D nadal tam jest 2-ga kreska HURAAAAAAA mam nadzieje ze nie niknie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka witamy cie tu wszystkie baaardzo cieplo,czytaj kochana i wroc jak najszybciej!!!!!umiesz zaczernic swoj nick????preferujemy szatynki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka29
zaczernic nick?? to ja chyba nie wiem jak to sie robi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAZNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 2)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 3)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 4)dexa 25…………………..2… ; ;…….01.01……………brak….Wrocławokolice 5)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 6)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 7)Klara20.................1........14.01.........brak... ...........Gdańsk.. 8)Kobietka a taka22....3........12.02..........brak..... ......Katowice 9)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 10)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 11)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 12)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 13)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 14)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 15)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 16)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 17)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…UK 18)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................7..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................6...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09.........0 8)Nitaanita..................8...................sierpie n09..........??? Anted wpada do nas niezbyt czesto ale przyznala sie cze podczytuje wiec jest:)ok.Anten odwiedzaj nas w miare mozliwosci kochana i niczym sie nie martw:) Atka,kochana???!!!!wymyslilas ten topik to teraz tu siedz z nami!!!zebysmy nie musialy sie do cieebie z wizyta wybrac!!!:D:D:D Dexa I Ilaa to juz niezbyt czesto tu siedza,szczegolnie Ilaa sobie popuscila,chyba trzeba przywolac je do porzadku!!!wracac dziewczyny juz!!!:D:D Kobietka a taka,juz chcialam nakrzyczec ale pojawila sie wczoraj wiec odpuszcze:D:D:D Lady Love-klapsy sie naleza!!!!!:D:D:Dco to ma byc do cholery???wagary???:D:D:D Nefretete masz jeden dzien,bo inaczej my tam u ciebie zawitamy i tez klapsy beda:D:D:D Olenka,kochana???!!!!wracaj tu n atychmiast bo sie poplacze,a wiesz ze teraz bardzo latwo mnie do lez doprowadzic!!!:D:D:D Kasia,prosimy czesciej zagladac,i pisac co i jak:D:D:D Trabka i szuszunia,a wy to co???juz na porodowce??????no jak wam nakopie zaraz do tych tylkow!!!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka na poprzedniej stronie opisywałam jak to zrobić :) emamcia :) to może zrób jeszcze jeden dla potwierdzenia? no i już niedługo nie będziesz naszą forumową gwiazdeczką, bo brzuszek urośnie, hihi :D super :D Normalnie mam @, tylko nic nie leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 2)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 3)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 4)buffy18.................4........1.01...........brak.......Wałbrzych 5)dexa 25…………………..2… ; ; ;…….01.01……………brak ….Wrocławokolice 6)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 7)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 8)Klara20.................1........14.01.........brak... ...........Gdańsk.. 9)Kobietka a taka22....3........12.02..........brak..... ......Katowice 10)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 11)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 12)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 13)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 14)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 15)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 16)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 17)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 18)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…UK 19)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................7..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................6...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09.........0 8)Nitaanita..................8...................sierpie n09..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 2)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 3)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 4)buffy18 - lat25................4........1.01...........brak.. .....Wałbrzych 5)dexa 25…………………..2… ; ; ; ;…….01.01……………brak ….Wrocławokolice 6)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 7)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 8)Klara20.................1........14.01.........brak... ...........Gdańsk.. 9)Kobietka a taka22....3........12.02..........brak..... ......Katowice 10)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 11)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 12)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 13)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 14)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 15)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 16)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 17)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 18)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…UK 19)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................7..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................6...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09.........0 8)Nitaanita..................8...................sierpie n09..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane,czytam i czytam i chyba juz przestane bo sie w glowie niezle pomiesza,trafilam na ta stronke: http://www.planujemydziecko.pl/index.php/Forum-dyskusyjne/W-ciazy/bole-podbrzusza i tam wszedzie pisza ze jak tak duze bole to ciaza moze byc zagrozona,i trzeba na siebie uwazac a nalepiej to lezec(co u mnie ze wzgledu na prace raczej niemozliwe) ufff,nie ma to jak sobie nawbijac do glowy ,a potem mysli glupie sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa myślę, że skoro te bóle są faktycznie takie mocne, to powinnaś jak najszybciej iść do lekarza, a sama możesz już teraz brać nospę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamcia GRATULUJĘ CI KOCHANA HIP HIP HURAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie wytrzymalam dzisiaj i poszlam zrobic test beta z krwii bo moj maz tez juz chcial wiedziec bo nie moze sie doczzekac i jutro beda juz wyniki. mam nadzieje ze wyjdzie pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na imie sylwia. testu domowego nie robilam ale juz kupilam wczoraj i mialam zrobic w sobote. dzisiaj poszlismy z mezem na zakupy i przechodzilismy obok labolatorium i postanowilismy zrobic test. jutro rano jak wstane to chyba od razu polece po wynik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOHO nie myślałam że aż tak mi to sie rozciągnęło :) ja coś może troche pororobie ubrałam sie ciepło i narazie git. Musze sie za coś wziąść pozmywam trochę na początek Ale bede tu z Wami z doskoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×