Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

nie bede juz siedziala cicho podczas gdy jakies pomarancze pisza na moj temat takie rzeczy.to byloby nienormalne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto szkoda nerwów.. Waszych :) do pracy też musze być elegancka... ale jeszcze nie mam tego dylematu co ty.. :( kurcze .. schodzę na zły tok myślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam że znowu to samo bo w pracy też muszę być na elegancko ale fakt jakoś tak to ułożyłam że mogłaś pomysleć że chodzi o cytrusy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja tez nie mam az tak zle,to dop drugi miesiac:) ale powiem wam ze to wzdecie baardzo dlugo mi sie utrzymuje a nie jem przeciez zbyt duzo,wreczmalo:(a brzuch wzdety na dole i dlatego te spodnie ciezko sie dopinaja.szczerze mowiac to mam teraz tylko jedna pare w ktora dopinam sie bez problemu ale nie moge w nich za to siedziec,bo sie martwie ze za bardzo uciskam brzuch wiec chyba jestem skazana na to zeby cos kupic jednak:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słusznie....nikt nikogo nie zmusza do wchodzenia na to forum...zwłaszcza po to by wyżywać się na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Jak dziś dzionek wam mija? :). Ja właśnie wróciłam od dentystki, więc super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze nigdzie nie wyszlam Kubus doprowadzil mnie do szalu cos sie dzis stalo z moim dzieckiem !!! jest tak nie znosny jej nie da sie ubrac ucieka po calym domu jak juz uda mi sie cos na niegoi wlozyc to on ucieknie i sciagnie brak mi juz sil i chyba nie pojde nigdzie :/ siedze beradna i nie wiem czy sie smiac czy plakac jakiejs glupawki dostal na maxa heh proboje jeszcze raz :P jak nie to niestety kara musi byc choc zachowuje sie tak smiesznie nie moge pozwolic zeby bylo tak jak on chce :) juz widze jak bede 2 -jke po domu gonila :D heh oh dziewczyny czasem nie latwo byc mama :) ale warto doswiadczyc wszystkich urokow macierzynctwa uspokoilam sie troche wracam dzialac heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto szkoda Twoich nerwów, nie ma sensu pisaćz takimi tłukami, bo po co. Będą tak długo pisać, jak długo będziesz im odpisywać. Widzą, że odosujesz, to specjalnie Cię prowokują, nie dawaj się podejść! Kobietka no mam nadzieję, że nie będziemy musiały nic kupować :P Graża widzę, że będziesz niedługo testować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam cały czas wzdęty i też jedne spodnie na mnie pasują :)ale wiesz co wypraktykowałam spudniczkę w A z wysokim stanem brzucha nie widać a nic nie uciska a no i jeszcze mam sukienki takie do koszuli i też wygodne przy tym brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie niestety żadne spodnie nie pasują :( w domku chodzę sobie w dresikach i jest super, luźniutko i nic nie ciśnie :) Jak tak dalej pójdzie, to chyba ciążówki z gumką sobie kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami moze ty moja siostra blizniaczka jestes co??:D:D:D Markotka masz swieta racje ale ona pisala to bezposrednio do mnie-tlumok-dobre hahaha:D:D:D Emamcia,walcz kochana,postaw na swoim:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletta...> ano jestem :). Fajna ta dentystka, więc generalnie mogę do niej chodzić. Przed starankiem trzeba wyleczyć ząbki ;). No i muszę porobić badania, wieki temu miałam badaną krew, mocz itd... emamcia...>no to masz fajnego urwiska w domku :), co to będzie za kilka lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo sie Kubus ubrany przekonalam go ;) az sam szybko sie ubral heh wiec wychodzimy do napisania kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka,kobito po co ty chcesz testowac jutro??? wrozka angioletto wszystko ci powie................... ..........hmmmm........................hmmmm............ ........................hmmm................................. ok,juz wiem.......................hmmmm................. JESTES W CIAZY:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobietki:)w ostatnich 12miesiącach cykle mialam nastepujące:29,28,40,31,38,22,30,30,35,31,27, czyli w ostatnich miesiącach troche sie poprawilo, jak mylicie?czy w zwiazku z tym moge miec problem zajscia w ciąze ? moze ktoras z was miala albo ma podobna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być charakterystyczne kłucie jajnika w zależności z którego uwalniane jest jajeczko. Swego czułam to co cykl, czasem dość mocno, ustępowało w przeciągu godziny, dwóch, teraz już niestety tak nie mam. Poza tym może być małe krwawienie śród cykliczne, tylko do końca nie wiem, czy to na pewno świadczy o owolucji. No i wiadomo dużo śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisała anitelka, jest kłucie jajnika no i koniecznie śluz przypominający surowe białko jaja kurzego. To plamienie to raczej implantacyjne by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie markotka, bywa plamienie śród cykliczne, sama tak czasem miewam, to jest normalne. Z tym, że to chyba nie musi przypadać na dzień owolucji, może byc około tego dnia w dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam klucie jakies 2 dni po przytulankach,czyli moze bedzie coreczka,hmm:)a moze sie jednak wykluje synek mamusi???zobaczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletta a może bliźniaki :D. Ostatnio teściowa powiedziała, że mamy szansę na bliźniaki, bo w ich rodzinach były i to, że jakoś co której pokolenie jest możliwość i właśnie u nas tak wypada :D A moj mąż na to, ja bym chciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×