Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

tak w tym koło Częstochowy:) a Ty pewnie Karolina z pielgrzymką szłaś:) bo u Nas tylko pielgrzymi nocują:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadka to wpadka
Kasiu nie musisz tak usilnie wszystkich zapewniać, trochę to żałosne. tak jakbyś próbowała zagłuszać coś. ... prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiga bardzo z Ciebie sympatyczna dziewczyna:):) na każdej fotce pozytywna minka:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdę znam tylko ja i mój narzeczony!piszę dlatego że z dziewczynami na forum się zżyłam i na wszytkie tematy możemy pogadać. Ale z Tobą nie będę dłużej rozmawiac żegnam Cię z tego forum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak z Akademicką to u mojej babci śpią:) he he he:) a ja babci zawsze pomagam i służę ciepłą woda do kąpieli:) więc jak Karolinko bedziesz kiedyś szła z pielgrzymką to daj znać:) no i zaproś mnie na NK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAsne, jak tylko wejde, bo cos nie chce mi sie otworzyc :-( co do pielgrzymki... to od kilku latek juz nie bylam, ale moze jeszcze kiedys jak dzieci podrosna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko daj znac Karolinko:) wykąpiesz się u mnie:):):) Angio cos te cytrusy nas dręczą!!! Żegnamy pomarańczowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angio albo podaj mi swoje dane albo Ty mnie znajdz na NK:):) zawsze jest lepiej mieć więcej znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadka to wpadka
wścipski - buahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas są imprezki bo pielgrzymi mają ostatni nocleg:) i mały odcinek do pokonania:):)ach te warszawiaki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze ktos sie dobrze bawi naszym kosztem. I niech bedzie. Zawsze to lepiej pozytywny wplyw miec na ludzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za idiotka,az zal mi jej...... no nic,trzeba zyc dalej,swiat jest pelen takich debilek, pomaranczowa spadaj wreszcie,widze ze nie masz nic innego do roboty.i tak nie zaprosimy cie do topiku wiec zegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,jestem w pracy,czuje sie...mogloby byc lepiej:)dziekuje chcialam sie wymknac ale niestety szefowa zapowiedziala swoja wizyte wiec czekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto:)) skoro tak pozytywnie dzialasz na osoby to moze mi tez powiesz ze bede miala te 2 kreseczki bo nadal boje sie zrobic test:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber208
Witam wszystkie kobietki starające sie o bobo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber208
Właśnie czytam wasze posty ale jest tego 125 str wiec chyba odpuszcze. Trafiłam tu z tego samego powodu prawie większośc z was. Chcę podbudować się psychicznie. My staramy sie od pazdziernika ale jakos nic nie wychodzi. Dziś czekam na @ i mam nadzieję, że sie nie doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze pisalyscie o wieku ze dziewczyny maja nie wiele ponad 20 lat i staraja sie o dziecko. ja tez mam nie wiele bo 22 ale oboje z mezem bardzo chcemy dziecko i uwazamy ze to jest dobry czas na malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber208 zycze ci zebys nei dostala @ ja jutro bede miala wynik bety bo dzisiaj bylam na pobraniu krwii i nie moge sie doczekac wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber208
abcd123 myślę, że jesteś w bardzo odpowiednim wieku. Ja mam 28 i teraz mysle, że za długo czekaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber208
abcd123 powodzenia życze i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze ze nie wiem czy nawet wykryje ciaze jezeli tam jest bo to dopiero wedlug moich obliczen to jakis 9-10 dzien od zaplodnienia. ale jestem pelna nadzieji i musialam dzisiaj zrobic test bo nie wytrzymalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam dziewczeta to ja wasza gwiazdeczka hi hi ;) ja tez jestem mloda mausia mam 21 latek i synka :) planowanego jestem z tego dumna bo nie kazda kobieta majac tyle lat decyduje sie na dzidzie a jak wiadomo zdecydowac sie nie jest sztuka a wychowac najlepiej jak sie umie :) ja wiele sie nauczylam bedac mama musialam nabrac naprawde wiele cierpliwosci :) macierzynstwo nie jest najprostrza rzecza na swiecie ale napewno najpiekniejsza :) moj Kubus od niedawna mowi do mnie mamusiu zaponial juz mamo i tylko wola mamusiu jest to cudowne uczucie i za kazdym razem gdy mnie wola musze go ucalowac mocno :) lece cos zjec bo umieram z glodu niedawno wrocilam i jeszcze nie jadlam kubus tylko zjadl i poszedl spac zaraz wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×