Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Oj jest więcej tych marudnych mężów.....a to tylko taki niewinny topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super razem wyglądacie :) Ty to połowa jego, hehe. Ile ważysz chudzinko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak nie pale czyli 2 tyg przytylam heh i waze 46,6 dzis sie wazylam a tak to zawsze 45 ale ciesze sie bo chciala bym troszke przytyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócił mi ostatni gość, mogę zamykać hotelik, heheh. Buziaki i kolorowych. Oczywiście spiszemy się jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz a moj synus sie w tate podal i jest taki duzy na tym zdjeciu ma zaledwie rok i 3 miesiace jest taki duzy chlopczyk ze wszyscy sie dziwia heh bedzie mial 2 taka a ma juz 16,6 kg wiec sporo jest wysoki bo gruby nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że dużo więcej:) No fakt, wdał się w tatusia. Uciekam, papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Megi a moj L wazy ponad 100kg wiec ja napewno mniej niz polowa z niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzisiaj ja będę pierwsza:) Życzę miłego dzionka:) no i jak wrócę wieczorem poczytam zaległości:) Pozdrawiam Was wszystkie:) P.S. czy6tałam wczorajszą debatkę i chcę dodać, że to forum naprawdę jest szcześliwe:) jak do niego dołączyłam zaraz po tym dowiedziałam się że będę MAMĄ!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem trzecia:) dla pierwszych trzech nagrody to sa jakies przewidziane????:D:D:D co tam dziewczynki.a ja dzis zaliczylam mdlosci nr2:D:D:D Buraku...co to znaczy do jutra???mam nadzieje ze juz tu nie zawitasz:oojej,nikt ci nie powiedzial ze nie jestes mile widziana?hmm dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Angie:) Jak samopoczucie? Pewnie się ucieszyłaś z tych mdłości, cio? A ja miałam wczoraj super humor a wieczorem jakieś mroczne myśli mnie dopadły, że nie wiem, czy dobrze robię planując ciążę.... Nie mam za pewnej sytuacji zyciowej...a jak się pogorszy...oj chciałabym znać odpowiedzi na te wszystkie pytania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi,no ciesze sie nie ukrywam:) a jakie masz kochana watpliwosci?wiesz ja to mam ogromne,tyle ze juz za pozno:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he...dobre. Sama nie wiem... Głupoty mi chodzą po głowie....muszę poprawić sobie humor, chyba skoczę na jakieś zakupki po pracy. A tak w ogóle to jest tyle pięknych rzeczy ciążowych! 10 lat temu to było koszmarne, teraz jest tyle rozwiązań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,juz sie nie ciesze.jest mi zle:(mam wrazenie ze zaraz zwymiotuje... co do fajnych rzeczy to przeszlam juz kilka sklepow.tylko w jednym MOTHERCARE znalazlam jako takie nieliczne wyjatki.a reszta to jakies ogromne rzeczy,nienajlepszy material,albo wczoraj myslalam ze sie posikam.zobaczylam bluzki wygladajace jak powiekszone slodkie rozowe bluzeczki z koralikami dla malych dziewczynek-no przegiecie!!a ja chce kupic jakies poprostu ladne troszke dluzsze poprostu bluzki,spodnie na gumce,ale nie te smieszne dzinsy ktore widzialam,sukienki,ktroe nie wygladaja jak worki na ziemniaki oraz spodnice.no niestety Londyn oferuje tandete w tym temacie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny doradzcie pomozcie... od lat nie mialam nieregularnego okresu,mialam dostac w poniedzialek a tu przyszedl @ dzis,wogole jakos dziwnie bo nic mnie nie boli (tzn dzieki Bogu nie boli)ale jak to wytlumaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri, ja miałam okres będąc w ciąży. Wyczytałam, że jest to nawet możliwe do 4 miesiąca i jak najbardziej zdrowe. Zrób test i będziesz wiedziała. :) Angie, ja ostatnio łaziłam po Gdańsku i natknęłam się na super sklep dla zaciążonych. Śliczne bluzeczki, stylowe, spodni duży wybór. Rewelacja! Do Mother care nawet nie wchodzę, drożyzna straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam dzis test i jedna krecha,ale moze nie wyszedl bo na pon mam planowy termin @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi - a bolam Cie wtedy brzuch podczas @??mnie coz zaczyna krecic i nie wiem czy jakis apap moge brac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, ale miałam długodystansowego klienta. Kurcze, to było 10 lat temu:) Ale ja nigdy nie miałam bolesnych okresów. Więc gdyby był, to bym zapamiętała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w razie czego przeczytaj ulotkę:) Ja unikałabym leków przeciwbólowych na wszelki wypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale naskrobałyście :) Amiga proszę Cię nie nakręcaj mnie jeszcze bardziej :) Nitaanita i abcd123 witajcie :) abcd ja też mam mdłości od wczoraj, a mam dopiero 20dc :) zakupiłam sobie feminatal, bo folik mi się ostatnio skończył i pomyślałam, że te witaminki będą lepsze :) Kami znowu musisz w domku siedzieć, biedulko :( Ja też dostałam biodra zamiast piersi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka, zajefajnie streściłaś wszystko, BRAVO:) Mdłości przy 20 dc? To co będzie dalej? Ja dziś idę kupić test :D Będę się w niego wpatrywała every day aż do niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×