Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

kobietki w prawym gornym rogu macie pomaranczowe pole z TWOJ BLOG.jak nacisniecie powinno pojawic sie WPISZ HASLO WPISZ E_MAIL jak wpiszecie to mozecie juz pisac na blogu:) jutro go rozpracuje zebysmy mogly latwiej rozmawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Was myle na n-k :-) a tak poza tym, to jak to bedzie, pozostawiamy topik i przenosimy sie na blog??????? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre pytanie- co teraz? I jak to robimy? bedziemy pisac w komentarzach, czy w nowych notkach? kto pisze nowe notki itp. Troche to nieporęczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie trzeba określić gdzie piszemy muszę powiedzieć ze tu jest fajnie na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja te nowe notki bo niewiem gdzie sie pisze usuncie te notki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam takie danie.. to jakos wyraźniej jest i wiadomo o co chodzi..a ze czasem jakis idiota sie nudzi pisze glupoty-olewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem ZA kafe.... swojska atmosferka, troche pomaranczek dodaje pikanterii... :-P blog faktycznie moze byc na foty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje, że na blogu nie jest wygodnie, bo żeby przeczytac co inni pisza, trzeba wchodzic w kazdą notke osobno. :-0 Ja bym zostala tutaj albo wymyslila jakąś inną formę. Mozemy np. otworzyć forum zablokowane, prywatne na gazeta.pl (wejscie nahaslo) i tam sobie pisac o naszych sprawach. moge zalozyc jesli chcecie :) A co do fotek - mogę zalozyc galerię gdzies na jakims serwerze i tam mozemy wrzucać. Też na hasło. (np. photobucket.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Maz poszedl spac, wiec mam troche czasu. Zazdroszecze tym, ktore juz wiedza i tym, ktore za pare dni sie dowiedza. Ja musze czekac jeszcze 2 tygodnie. Jesli chodzi o tego bloga to tez mysle, ze lepiej zostac tu, bo po to to forum jest, a moze ktos jeszcze fajny sie przylaczy. Na fotki to OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasz synek po raz pierwszy zasnal na kanapie przy laptopie z Bolkiem i Lolkiem :-D Zawsze to wielka ceremonia z zasypieniem, ksiazeczki, opowiadania, spiewanie a tu slysze a maly chrapie.... Maz powiedzial: dziecko nam dorosleje, pora na nastepne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem za:) kurcze dziewczyny.ale to sie rozkrecilo..a wyobrazacie sobie potem ogladac fotki naszych brzdącow..to byloby cos ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA CHCE co tydzien robic zdjecie brzuszka.tylko sie nie smiejcie.i tak jest juz spory heheheh:D:D:D ostatnio duzo jadlam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×