Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

_________________________ Czyli co - nie przenosimy sie na zahasłowane forum, na gazeta.pl? _____________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianko ja też uważam, że już spokojnie możesz :) Powodzenia! Angioletto, to wrzuc trochę na luz, teraz jest Twój czas i nie możesz się przepracowywać i stresować. Jeżeli nie chcesz sedzieć w domu, to chodź do pracy, ale nie przeginaj :) Ja, jak uda mi się zajść w ciążę, to też będę chciała chodzić do pracy, ale tak do 5 miesiąca, nie dłużej, bo mam pracę w warunkach uciążliwych- siedzącą i jestem obstawiona z każdej strony sprzętem- komputer stacjonarny, laptop, dwie drukarki, fax itp... No a poza tym, nie chciałabym żeby ktoś mnie wysiudał z mojego stanowiska, które bardzo lubię. A jak będę sobie później siedziała w domku, to będę miała więcej czasu na moje hobby (robię tipsy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny, testowalyscie? mnie atakuje dzis @ tzn boli mnie bardzo brzuch wiec podejrzewam ze to kwestia paru godzin. Nie sadzilam ze sie tak zalamie chociaz mialam nikle szanse na zajscie w ciaze(seks przerywany). Starania chyba wstrzymam na jakis czas zwlaszcza ze moj narzeczony wyjezdza. Mam straszny dzien dzis, mialo byc wszystko na luz ze jak dostane to tez bedzie dobrze, a wyszlo na to ze okropnie nie chce @. :((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutka przy przerywanym są bardzo małe szanse :( My z mężem "zabezpieczaliśmy" się w ten sposób prawie rok i nie zaszłam w ciążę, ale szanse zawsze jakieś są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem:( dlatego bardzo zaluje ze troche spanikowalam. Widocznie tak mialo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki,Markotka przepraszam ze pytam jeszcze raz,a gdzie pracujesz???moze sie przeniose i obie bedziemy z brzuszkami tam siedzialy,hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak angioletto powtorzylas test?:) mam nadzieje ze wyszedl znow pozytywny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powtorzylam,bo nie mam kasy,wiec musze isc do banku i potem dopiero do apteki:(ale raniutko zrobie.musze sie wziac w garsc dziewczyny a nie jest mi latwo:(nie wiem co sie ze mna dzieje.chyba juz oszalalam.ciesze sie a jednoczesnie zdaje mi sie ze teraz wszystko jest na mojej glowie i nie dam sobie rady,szczegolnie z praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedactwo:( o ile dobrze pamietam twoja praca polega na jakims wyliczaniu i pracujesz we wloskiej pizzeri tak? :) Ja tak uwielbiam pizze ty pewnie masz juz jej pomalu dosc. a co tak cie stresuje w pracy?;> a twoj narzeczony gdzie pracuje:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje w restauracji,ale od kilku miesiecy w biurze.praca jest stresujaca bo nie latwo jest rozliczac restauracje ze wszystkimi firmami po angielsku,a wierzcie mi firmy probuja oszukiwac ile wlezie.codziennie jest cos nie tak.poza tym robie wyplaty i rozliczam restauracje z podatku.oj,pracy jest duzo.stresow tez.A Radek pracuje w magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie bardoz odpowiedzialna praca, ja chyba bym sie bala taka podjąć. A co jesli bedzie dzidzius , zrezygnujesz z niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto ja pracuję w Punkcie Informacyjnym Krajowego Rejestru Karnego przy Sądzie Okręgowym :) i wydaję lub nie zaświadczenia o niekaralności :) a po pracy zakładam tipsy :) Także i tu i tu siedzę. Jak zajdę w ciążę i pójdę już na zwolnienie, to chyba na basen pochodzę, bo nie można przecież ciągle tylko siedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, widzę że kogoś tu grobowy nastrój dopadł :( Angioletto teraz powinnaś tryskać energią i mieć rogala na twarzy, bo przecież za 9 miesięcy będziesz mamą :) Jak się nie poprawisz, to zaraz kopa na zapęd dostaniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj aż głowa mnie rozbolała jak zobaczyłam ilość stron:) chciałam się pochwalić że widziałam dzisiaj na USG pęcherzyk z moim maleństwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ktorym tygodniu jestes??? i co powiedzial ci lekarz???cos masz konkretnego robic???jakies zakazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu jakie to uczucie? Na kiedy lekarz wyznaczył termin porodu? Ale zasypałyśmy dziewczynę lawiną pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robaczek 2009
Witam Wszystkich!!! Przez przypadek trafiłam na tą stronę ale bardzo się cieszę z tego powodu-ponieważ też jestem na etapie próbowania zajść w ciążę,co prawda zaczęliśmy z mężem od grudnia!!! Ale już jestem pełna napięcia czy tak od razu się nam uda!!! Aczkolwiek nie liczę na to ale byłoby super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj robaczku!!niestety nie trawimy pomaranczy wiec zaczernij nick i opowiedz cos o sobie:) Kaska wiem ze sie cieszysz ale prosze opowiedz mi wszystko!!!plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robaczek 2009
Czy to chodzi o to abym podała swój adres E-mail??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczku,chodzi o to ze masz zmienic kolor nicku na czarny w preferencjach:). wlasnie gotuje dla nas rosolek:)juz mi lepiej:) scieram marchewke na rybe po grecku:)ale jestem glodna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja starsza pociecha wróciła właśnie ze szkoły więc muszę mykać dać mu obiadek no a potem wir nauki i lekcji :-) Ale na pewno jeszcze dzisiaj tu się pokażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na badaniu na początku zrobił mi cytologię, później USG takie zwykłe. No ale powiedzial że musi zrobić mi takie dopochwowe to wtedy wszystko lepiej bedzie widac no i serduszka będę mogla posłuchać. Jutro ie do niego prywatnie na to USG dopochwowe i jutro założy mi kartę ciąży i wszystko ustalimy: termin no i tydzień ciąży. A jak leżałam na tym USG i jak pokazał mi taką czarną plamkę i powiedzial że to pęcherzyk płodowy z maleństwem to się sama do siebie uśmiechałam. Naprawdę miłe uczucue wiedzieć już tak na 100% że będzie się mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×