Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Hej dziewczyny. Witam serdecznie. Tak wlasnie przeczytalam co markotka napisala o zwolnieniach i komputerze w ciazy. Czy naprawde sprzety komputerowe sa szkodliwe podczas ciazy? Slyszlam cos o jakis przepisach ze tylko 4 godz dziennie mozna siedziec przed komputerem. Wiecie cos o tym? Ja jestem w UK wiec tak sie zastanawiam czy ktos w ogole przejmie sie moja ciaza i da mi zwolnienie jak z ciaza bedzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczek dopisz się tutaj w kolejności alfabetycznej: POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01...........moze moze. .....Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ..Pomorze sr. 4)Atka-21 .............0........28.12..........brak......Wrocław/Kłodz 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . Kraków 6)dexa.................1........31.12.........brak...... .W rocław(okolice) 7)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 9)Kobietka a taka22...2........24.01.......................Katowice 10)Lady love-20...... 2? .........26.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1...........???..............brak.......Konin (Wlkp) 13)milutkaaa..........1..........8.01...........brak.... .. ......Rzeszów 14)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 15)Nusienka -24.......3..........07.01.........brak.....Szczecin/Dublin 16)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 17)Pani L.-27..........4..........???..........................Lin co ln (uk) 18)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)………..UK 19)Suri-30..............2........19.01.......brak..... .. .........śląskie 20)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 21) Trąbka 23.........2..........03.01.........w drodze.........W-w a BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 08.......nadal 60 2)Kami-30.............?????..........................??? ??............???? 3) Angioletto...........???..........................???...............??? 4) Trąbka...............???..........................???...............??? 5) Atka :P.................???........................???..............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maducha to prawda, że kobieta w ciąży nie powinna siedzieć dłużej niż 4 godziny i tyle też najwyżej powinna siedzieć przed monitorem komputera. Kwestie te reguluje kodeks pracy, nie wiem jak jest za granicą. Pozycja siedząca, jest pozycją wymuszoną i wiadomo, że kobiecie ciężarnej ciężko byłoby tak do końca sedzieć 8 godzin. Pracodawca w Polsce ma obowiązek zapewnić ciężąrnej odpowiednią pracę, przenieść ją na inne stanowisko z tym samym wynagrodzeniem, albo zwolnić z konieczności świadczenia pracy na czas ciąży jeżeli nie ma możliwości zapewnienia jej dogodnych warunków pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki markotka :-) poszukam w necie jak to w Anglii dziala, bo zaciekawil mnie ten problem. Jak cos znajde to podziele sie info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) Jak coś znajdziesz, to podziel się wiedzą, pewnie więcej dzewczyn będzie zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto to normalne na początku ciąży, bo macica się rozciąga, przygotowuję się to wzrostu dziecka. Nie martw się, to przejdzie. Gdyby te bóle były jednak bardzo silne, to pędź do lekarza. Wiele dziewczyn pisało, że na początku ciąży myślały caly czas, że za chwilę dostaną @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelke poprawiam, bo widze że zostala skopiowana bez mojego okresu :) POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01...........moze moze. .....Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ..Pomorze sr. 4)Atka-21 .............0........28.12..........brak......Wrocław/Kłodz 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . Kraków 6)dexa.................1........31.12.........brak...... .W rocław(okolice) 7)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 9)Kobietka a taka22...2........24.01.......................Katowice 10)Lady love-20...... 2? .........26.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1...........???..............brak.......Kon in (Wlkp) 13)milutkaaa..........1..........8.01...........brak.... .. ......Rzeszów 14)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 15)Nusienka -24.......3..........07.01.........brak.....Szczecin/Dublin 16)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 17)Pani L.-27..........4..........???..........................Lin co ln (uk) 18)Skorpionka-27.....0.........20.01.........córeczka(10. 07)………..UK 19)Suri-30..............2........19.01.......brak..... .. .........śląskie 20)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 21) Trąbka 23.........2..........03.01.........w drodze.........W-w a BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 08.......nadal 60 2)Kami-30.............?????..........................??? ??............???? 3) Angioletto...........???..........................???....... ........??? 4) Trąbka...............???..........................???....... ........??? 5) Atka .................???........................???............. .???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak czuje,jakby @ miala zaraz przyjsc!!! ale skoro tak ma byc to ok:) ja nie wpisze sie do dolnej tabelki bo nie wiem nic na 100%:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie link nalezy najpierw skopiowac, wkleic do przegladarki, kliknąć enter a jak pojawie sie strona z informacją, ze jakis bląd czy cos, sprawdzic czy w linku nie pojawilo sie %20 Jesli tak - wykasowac i ponownie dac enter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pojde tam gdzie wy pojdziecie laseczki:) faktem jest ze lepiej bym sie czuja w ograniczonym towarzystwie;) bez pomaranczy i zlosliwosci.ale tak jak powiedzialam bede tam gdzie wy;) nie doczekalam rosolku,zjadlam kanapke hehehehe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostaję tutaj i nie chcę się nigdzie przenosić. Pomarańcze wystarczy ignorować i nic nie odisywać, ani nawet o nich nie wspominać. Ja zobaczą, że nie reagujemy, to dadzą sobie spokój, tylko musimy być konsekwentne i nie reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wrzucaj na bloga, chętnie pooglądamy :) Tylko jakby ktoś przesłał mi jeszcze na maila hasło dostępu, to byłoby fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myslicie o wrzucaniu zdjec do galerii na serwerze takim jak photobucket? mozna zrobic podalbumy kazdej z nas, haslo dodac.. - to wygodniejsze i szybsze niz blog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) wróciłam chwilke temu z pracy... widze że Atka1112 i angioletto nadal trzymają nas w napięciu :) oczywiście będe śledzic jutrzejszy wynik testowania :) angioletto nie martw się bólem brzucha, tak wiele osób ma!! :) głowa do góry! a ja dziewczyny działam intesnywnie.. zobaczymy po 24tym co z tego wyjdzie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka nie wiem na czym to polega, ale skoro twierdzisz, że to wygodniejsze, to jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - galeria juz jest,(link wyżej) jesli ktoras z Was chce. Dodalam nawet swoj album i jedno w nim zdjecie. Haslo poki co jest Kafeteria, żeby kazda mogla wejsc zeby sie rozejrzeć, ale jak juz bedziecie wiedzialy czy chcecie tam byc czy nie, zmienimy haslo i pozakladam albumy dla kazdej z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wypisuje sie z tego topicu.. :( troche smutno no ale coz.. jak trzeba to trzeba... musielismy odlozyc starania... wiec nawet nie wiem kiedy znowu zaczniemy :( Powodzenia wam zycze :* ehh tak bardzo chcialabym byc na waszym miejscu.. :( pa :( POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01...........moze moze. .....Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ..Pomorze sr. 4)Atka-21 .............0........28.12..........brak......Wrocław/Kłodz 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . Kraków 6)dexa.................1........31.12.........brak...... .W rocław(okolice) 7)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 9)Kobietka a taka22...2........24.01.......................Katowice 10)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 11) Markotka-23......1...........???..............brak.......Kon in (Wlkp) 12)milutkaaa..........1..........8.01...........brak.... .. ......Rzeszów 13)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 14)Nusienka -24.......3..........07.01.........brak.....Szczecin/Dublin 15)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 16)Pani L.-27..........4..........???..........................Lin co ln (uk) 17)Skorpionka-27.....0.........20.01.........córeczka(10 . 07)………..UK 18)Suri-30..............2........19.01.......brak..... .. .........śląskie 29)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 20) Trąbka 23.........2..........03.01.........w drodze.........W-w a BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 08.......nadal 60 2)Kami-30.............?????..........................??? ??............???? 3) Angioletto...........???..........................???....... ........??? 4) Trąbka...............???..........................???....... ........??? 5) Atka .................???........................???............. .???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Jesli podoba Wam sie ta galeria, zglaszajcie sie - bede zakladac albumy (tylko musze wiedziec dla kogo) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wdzicie mojemu facetowi sie odwidzialo... nie bede go przeciez namawiac.. pozatym takie namawianie troche boli... nie chce go stracic tylko z tego wzgledu ze pragne dziecka :( jak to mowi, mamy czas.. ehh probuje sobie to wbic do głowy ale jakos ciezko mi jest On nie chce miec dziecka przed slubem.. nie wyobraza sobie tego... moje prozby na nic sie nie zdały Co ja mam zrobic? nie mam innego wyjscia musze poczekac :( albo modlic sie o wpadke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×