Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotstamcostambleee

taniec erotyczny

Polecane posty

Gość kotstamcostambleee

za kilka dni jade z chlopakiem w gory, chciałabym zatanczyc przed nim taniec erotyczny niestety ja tanczyc nie potrafie w ogole jesli ktoras ma jakies doswiadczenie w temacie prosilabym o opisanie co i jak, czego nie robic, co jest wazne, jaka muzyke wybrac, ile to powinno trwac, a moze zna ktos jakies kursy na internecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotstamcostambleee
z tym ze potrzebuje filmikow instruktazowych, na youtube sie naogladalam ale to raczej mnie nic nie nauczy (za wysoka poprzeczka) wolalabym posluchac rad doswiadczonych kobitek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrrra
odpuść sobie :P To mniej więcej tak dobry pomysł, jakbym ja mojego zechciała uszczęśliwić śpiewaniem operowych arii :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotstamcostambleee
bede uparta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_klika
ja tancze przy piosenkach po angielsku w miarę szybkich ale bez przesady.Poćwicz w domu przed lustrem :) hmmm rób powoli kręć bioderkami dotykaj się dłońmi(uda,piersi tyłek bioderka) odwróć się czasem i schyl (wypnij się) patrz mu w oczy Oblizuj usta ale tez nie za często :) a przed wypij kieliszek wina,rozlużnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotstamcostambleee
Leviatan widzialam jak robia to inne niemniej jednak troche teorii nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mamy cie nauczyczyć tańca przez net?:o. To..w sensie rytm, poczucie swojego ciała, sexualnosci albo sie czuje (wtedy wyginasz śmialo ciało nawet do Marsylianki), albo nie...wtedy jestes kłoda i sie tylko osmieszysz robiac jakieś wygibasy.Oglądaj filmiki/teledyski i patrz, jak kobiety tańczą. Potem nasladuj przed lustrem, może cos w Tobie drgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze czy masz poczucie rytmu. Taniec erotyczny to kołysanie, kuszenie, możesz stac w miejscu ale musisz zapraszac biodrami, biustem masz byc płynnym seksem. Jesli chodzi o muzyke to główie ma byc rytmiczna i zmysłowa. Najlepiej sama obsłuchaj się z utworem i jesli bedziesz go czuła to poprostu poćwicz. Ciekawe utwory ma Sean Poul, 2Pac czy chocby Baby Face "J love Baby". Co do długosci tańca to nie ma regól, najcześciej wiadomo kiedy skończyc i zając się sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotstamcostambleee
dzieki za rady;) poczucie rytmu najlepiej wzbudza we mnie piwko i dobra muzyczka, mam nadzieje ze jakos to bedzie:P czyli w zasadzie najwazniejsze by pupa ladnie poruszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×