Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lonely7

rozszczep

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkie mamy rozszczepków;-) Jestem Martyna. Moja córeczka Kasia urodziła się z całkowitym obustronnym rozszczepem wargi, podniebienia i wyrostka zębodołowego. W pierwszej chwili szok! Teraz jest znacznie lepiej. 10 kwietnia mamy mieć operację w Babicach u prof. Zofii Dudkiewicz. Wiem, że dzieci niektórych z Was też były tam operowane. Proszę Was o jakieś informacje. I coś o rozszerzaniu diety maleństwu:-)Nie wiem co pisać tak na pierwszy raz dlatego kończę. Z góry dzięki. Pozdrowionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia-Staś- powodzenia!! Trzymam kciuki za Ciebie i za Twoje dzieciątko:):) Bedzie wszystko dobrze:) A my za tydzien o tej porze juz tez moze bedziemy na oddziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny koniecznie nie zapomnijcie o ochraniaczach do łóżeczka. W Imidzie są metalowe łóżeczka i wasza pociecha może się poobijac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia-Stas prosze napisz, czy dlugo czekaliscie najperw w tej przychodni i kto wtedy tam bada dzieciątko.Czy o 7 rano sie rejestrowaliscie? Kto bedzie Was operować? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaNikuś
Andzia trzymam kciuki z całych sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również trzymam kciuki za Was! Iwona napisałam maila. Dzięki wielkie! Pozdrawiam wszystkie mamy dzieciątek z rozszczepem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alley78
Będę trzymała mocno kciuki jutro za Was.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooiikjhgtyhgy
Iwona Nikuś wiele mam na tym forum potrzebuje pomocy... a Wy byliście w stanie zapłacić za prywatną operację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałabym prośbę.do Was. Gdyby któraś z Was miała już niepotrzebne ochraniacze na rączki przydatne po operacji to chętnie odkupię:-) Proszę o informację:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alley78
martynaikasia-ochraniacze nie są potrzebne, ponieważ po operacji pielęgniarki robią super ochraniacze z bandaży i gazy, które się rewelacyjnie sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona dzięki za odpowiedż. Moja córka ma roszczep podniebienia miękkiego, nie jest duży. Jednak zadzwonie i zapytam czy można zmienić lekarza. Niestety na prywatną operację u dr Dutkiewicz mnie nie stać, bo córka ma broblem z rączkami i chcemy operować rączkę w Hamburgu co wiąże się z kosztami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Igorka
Witam. Moj synek jest juz prawie rok po operacji (26.01.2011)calkowitego rozszczepu wargi i podniebienia.3 lutego 2012r mamy kontrolna wizyte u doktora Szczygielskiego,chcialabym sie cos dowiedziec na temat tej wizyty jak ona przebiega i jakie dokumety mamy zabrac.Wiem ze napewno wyniki badania sluchu ale czy jakies zaswiadczenie od logopedy ma tez byc ze byly wykonywane masaze? I jak jest z ta wizyta u ORTODATY czy on bedzie przy tej wizycie razem z doktorem Szczygielskim,chyba ze trzeba sie oddzielnie zarejestrowac do niego?Pytalam Pania ktora mnie rejestrowala do Oresta,ale cos strasznie przerywalo i nic jej niezrozumialam...Wiec prod sze mamy dzieciaczkow ktore juz maja taka wizyte za soba o odpowiedz tu na tym forum lub na prywatnego meila paulinka654321@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooiikjhgtyhgy
to nie o to chodzi czy uraziłaś czy nie... Ale tyle dzieci jest potrzebującym, nie znaczy to, że Twoje nie. Ale widać że można tą samą operację bez przeszkód robić państwowo, więc po co płacić grube pieniądze?? A jest pełno chorych potrzebujących...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jesteśmy już po wszystkim. Stasiek był niesamowicie dzielny. Operacje zniósł super i dziś już zaczął w miarę normalnie jeść!!!!120 ml już na raz zjadł. Jestem z niego bardzo dumna. Odezwę się pózniej. Mój syn jest przepiękny !!!! Ma cudny nosek !!! Dr Piwowar jest cudotworca!!!! Może jutro już wyjdziemy do domku Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia trzymałam za Was mocno kciuki. Ciesze sie bardzo że wszystko w porządku. Mówiłam żebyś sie nie martwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Igorka
PONAWIAM PYTANIE................ Witam. Moj synek jest juz prawie rok po operacji (26.01.2011)calkowitego rozszczepu wargi i podniebienia.3 lutego 2012r mamy kontrolna wizyte u doktora Szczygielskiego,chcialabym sie cos dowiedziec na temat tej wizyty jak ona przebiega i jakie dokumety mamy zabrac.Wiem ze napewno wyniki badania sluchu ale czy jakies zaswiadczenie od logopedy ma tez byc ze byly wykonywane masaze? I jak jest z ta wizyta u ORTODATY czy on bedzie przy tej wizycie razem z doktorem Szczygielskim,chyba ze trzeba sie oddzielnie zarejestrowac do niego?Pytalam Pania ktora mnie rejestrowala do Oresta,ale cos strasznie przerywalo i nic jej niezrozumialam...Wiec prod sze mamy dzieciaczkow ktore juz maja taka wizyte za soba o odpowiedz tu na tym forum lub na prywatnego meila paulinka654321@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaczterdziecha
Witam My już po wszystkim... 10 mieliśmy operację u prof Dudkiewicz. Mój Mały miał na szczęście tylko wargę, pani prof sprawdziła wyrostek i prawdopodobnie wszystko jest z nim OK. Dla mnie cała operacja była potwornie stresującym wydarzeniem.... noc i następny dzień niestety nie był przyjemny ale panie pielęgniarki robiły wszystko żeby nas (mamy) wesprzeć czy wyręczyć. Tego dnia było aż 5 operacji 3 maluszków 5-5,5 miesiąca, chłopczyk ok 5 latek miał podcinany tylko języczek, dziewczynko na oko 3-4 latka do poprawki nosek, usta... biedne maleństwo... Iwonko mamo Nikusia nie przejmuj się tym atakiem, nie widzę w tym nic złego, że prosisz o pomoc dla synka. Sama zastanawiałam się czy się nie zarejestrować w fundacji gdyby Mały miał jednak robiony wyrostek... Postaram się Ci pomóc, wydrukuję dane i przekażę znajomym. Ochraniacze nam nie były potrzebne, wogóle ich nie miałam, mały miał operację od 13,30 do 15,00 i mogłam go nakarmić piersią o 20. Wcale mu nie przeszkadzała rana - fakt że był naszpikowany środkami przeciwbólowymi i otumaniającymi... Teraz nie zbliża rączek do buźki i nie daje sobie tam dotknąć. 17 jedziemy na zdjęcie szwów. i jeszcze jedno... Mój Oli ma teraz piękny nowy uśmiech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mały trochę kiepsko śpi więc mam chwile zeby napisać. Stasiek przyzwoicie już je i prawdopodobnie dziś nas wypisza :) @ prychatka operował nas dr Piwowar a w przychodni mieliśmy się stawić na 10 najpierw trzeba się zgłosić do rejestracji a potem Was wyczytaja. Nas badała jakaś młoda lekarka a obok siedział Dr Piwowar. Ta komórka pytała się nas który lekarz ma nas operować potem wysłali nas do izby przyjęć w budynku chirurgii a stamtąd na oddział. Jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem możecie pisać do mnie na anusiag28@gmail.com pozdrawiam może się chwile zdarze przespac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do IwonaNikus
Proszę nie ogłaszać się i nie reklamować na forum publicznym z prośbą o przekazanie na swoje dziecko 1% w Fundacji Rozszczepowe Marzenia. Ogłaszając się naruszyła Pani regulamin, w którym jasno jest napisane, że wszelakie rozgłaszanie się w mediach masowego przekazu jest zabronione! Proszę trzymać się zasad jakie pospisali Państwo na porozumieniu z Fundacją. W przeciwnym wypadku osobiście zgłoszę odnośnym władzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jesteśmy już od wczoraj w domu. Co prawda Stasiek jeszcze się wszystkiego boi ale superancko zajada tymi samymi smokami co wczesniej.Wsuwa nawet wiecej niz przed zabiegiem!!! Mam dzielnego zucha. Co prawda przeraża mnie jeszcze dalsze postepowanie,ciągłe uważanie czy nic nie pcha do pysia i czy sie nie uraża ale jest juz w miare ok.Zadziwia mnie też to że nie stosujemy juz nic przeciwbolowego a operacja była zaledwie we wtorek. W razie pytań piszcie anusiag28@gmail.com pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaNikuś
Można właściwie od razu ale u mnie w praktyce wyglądało to tak że mały woli z łyżeczki albo z dziubka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewxzyny proszę powiedzie mi co dawałyscie swoim Malucha zeby spokojniej spaly i nie były takie nerwowe. Czekam z niecierpliwością na jakieś rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×