Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lonely7

rozszczep

Polecane posty

No w końcu udało mi sie dobrac do zdjęć :) ja myślalam, że to u mnie coś się dzieje z netem a to chyba onet cos szwankuje bo tylko poczty nie moge odebrać a wszystko inne dziala ok. Zosia ja juz pisałam, ze Zosia to taka Angelina, te oczy, te usta... słodka jest jak babeczka z kremem:) Anulla Twoje dziewczyny to same blondyny (i Ty też) i te włosy kręcone...super. Anulla ten masaż co o nim pisalaś to się nazywa masaż MORALESA? bo pytałam naszej logopedy i mówiła, że u nas tego nie trzeba bo stosuje się je przy obniżonym napięciu mięśniowym. Czy mała ma? Czy to o czymś innym pisałaś mając na mysli te masaże do uszu itp? Czarna dziękuje za miłe słowa:) Kurcze , nie słyszałam o przedszkolu czynnym w sobote, czy to jest prywatne przedszkole? Czy naprawdę było aż tak źle w tamtym? Kurcze po twoich wpisach wnioskuję, że pani malo się starała, zeby pomóc Fabkowi zaaklimatyzować się w tym starym. Może pomyśl o przedszkolu integracyjnym. Gosiu Bartuś ma piekne oczy.. zaraz nic nie bedzie widać tak jak u Anuli i u mojej Jowiśki. Kurcze wszystkie nasze dzieci maja takie piękne oczy to chyba dlaatego, żeby przykłuwac na nich uwage nie :D? Achaja dziękuje za tytuł...czy to ta książka? http://www.skapiec.pl/site/cat/1070/comp/169103 Iwona witaj Monteczkasia chyba operowała córke w Krakowie..dziewczyny dobrze pisze? poprawcie mnie w razie gdybym się myliła dzisiaj kolejne masaże, blizna wygląda o wiele lepiej niz 3 tyg. temu, wchłania sie ten bliznowiec, bo nam się juz zaczał robić. Już coraz mniej Jowisia krzyczy przy tych masażach, kurcze, żeby bylo dobrze...trzymajcie kciuki. To chyba jakieś zrządzenie losu, ze sąsiadka okazała się logopedą od rozszczepów. pozdrawiam Ps. nie wiem co sie dzieje..znowu net ale chyba tym razem mój. jakby co wysyłam posta drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowitko- Fabek chodzi do przedszkola integracyjnego, ale sęk w tym, ze w tym roku w jego grupie jest przewaga dzieci leżących:(takich typowo chorych i co mnie zaczyna martwic Fabek zaczyna je nasladowac, w postaci pisku, jękow itp. A przedszkole do którego chcem go przeniesc jest tez integracyjne lecz z przewga dzieci zdrowych, w grupie jest jedno, dwoje dzieci niepełnosprawnych, a mi chodzi przeciez o jego mow,e ma sie jej uczyc od dzieci zdrowych :) Przedszkole jest dlatego czynne w sobote, poniewaz jest to jakis program z Uni Europejskiej dla dzieci niepełnosprawnych (oni za to dostaja nie małe pieniądze, wiec sa chętni nawet w soboty) :) Wszystkiego dokładnie dowiem sie w tym tyg. jak do mnie zadzwonią, bo szczerze to tak na szybkiego rozmawiałam z Pania dyrektor, ze nawet nie bardzo wiem an czym to bedzie polegało, czy beda to zajecia indywidulane czy w grupie. Tak go chwaliłam, ze ładnie cwiczył u pani logopedy, to go przechwalila, bo ostatnio nie chcial. sie uczyc wogole :( Wymuszał na Pani placzem, buziakami i tymi jego maslanymi ocxkami (jak cos chce to umie podjesc) dlatego, moze to przedszkole bedzie dla niego czyms nowym, co go zachci Ja jestem chetna na wszystko co moze Fabkowi pomoc w rozwoju, nawet w soboty bede go woziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaaa33
No tak u nas same blondyny nawet tatuś już sie platynowy robi :D Jowitko nie chodziło mi o zwykłe masowanie czy można blizne tylko do siebie czy rozciągać tak jakby ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWONA1
Jowitko345 bardzo dziękuje za pomoc:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Anulaaa mozna rozciagac blizne, pobusza sie wtedy mięśnie okrężne do pracy a do tego dziecko robi przy tym tzw" dziubek" co przygotowuje usta do wypowiadania głosek, mu, mo, uuuu itp , bo, to itp, powtarzam co mi logopeda mówiła bo dzisiaj akurat robilismy te masaże rozciągające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaaa33
Logopedka do której chodzimy u nas w mieście własnie kazała nam tak masować też a dr Radkowska jak byliśmy u niej to powiedziała że absolutnie takiego masażu nie można stosować dlatego nie wiem co robic dziubki robi ładnie i uuuu mówi od zawsze kiedyś to nawet robiła ósemke z ust ale sie oduczyła teraz i same dziubki zostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulaa nie wiem co Ci poradzić mi dr Radkowska kazala robic podniebienie narazie a warge powiedziała ze przy nasteonej wizycie pokarze jak masowac ale nie mówiła ze jakoś nie wolno robić. Powiedziała, ze jak mamy logopede u siebie to bardzo dobrze. ja robie te masaze co sąsiadka karze, wierzę jej w końcu zajmuje sie rozszepami od 20 lat i widziałam dzieci co wychodzą z jej ręki i mówią bardzo ładnie. Nie chciałabym tu nikogo krytykowac ale dr Radkowska bardzo mało udzieliła mi instrukcji jak robic te masaze ( pokazywała na swojej dłoni) więc gdyby nie pomoc sąsiadki to pewnie byłoby gorzej z małą a tak widze zdecydowana poprawę jeżeli chodzi o wygląd blizny a i głoski są bardziej dźwięczne. np jak móiw "GA" to jest to bardzo wyraźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaaa33
u nas nie ma mowy o żadnych gaaa jedyne co mówi to ała tatatata tititi i anianiania a co do dr Radkowskiej to ja nie byłam od początku z niej zadowolona pierwszy raz kiedy bylismy u niej na koziej to wiecej wywiadu zrobiła z nami niż nam udzieliła jakis rad .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia85
Witajcie. My po chrzcinach, impreza wyszla nam pierwsza klasa:) Aachaja, moja Blanka tez juz nie da sobie wlozyc butelki do ust. Co do butelki Medeli to troszke z dystansem juz do niej podchodze i uwazam ze jesli dzieckoma jesc smokiem to bedzie i wcale nie trzeba na to butelki za 70zl. Ja daje Malej jeden posilek dziennie lyzeczka- przez godzine dzis mi zjadla 100ml kleiku kukurydzianego- co 20-30ml musialam ja brac do odbicia bo slyszalam jak powietrze jej sie przewraca w brzuszku. A jak odbija to pawie z odruchem wymiotnym i tak glosno ze az w szoku jestem,ale co dziwne to jest w sumie jedyne karmienie przy ktorym nie wymiotuje. Sprobuj moze Kochana wstrzykiwac mala strzykaweczka pokarm na policzek, tylko musisz bardzo uwazac zeby jej nie zalac. Dopoki nie zaczelam zageszczac mleka to dawalam 7 razy na dobe po 130-140ml. O 24 ostatni posilek i o 6 rano pierwszy,a pozniej co 3 godziny. Blanka jest z 18 czerwca. Jestem jeszcze padnieta po wczorajszym dniu;) wiec uciekam i odezwe sie jutro. :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia85
Jowitko, Beatko i Gosiu wyslalm zdjecia. Nie wiem kto jeszcze chce. Napiszcie czy doszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia to faktycznie Angelina Julie :):):) w polskiej wersji blond hihi a tobie Jowitko to widzę ze poszczęścilo sie jak nam (mój mąż mówi że to robota na zamówienie- chlopak i dziewczyna :) Emilio ja również chętnie poproszę zdjątka jak tak sobie porownuje.. moja dostaje teraz na dobę ok 700 ml :( a co do karmienia to łyżeczką 10 ml zamuje godzinę!! dzisiaj doszła butelka. póki co jestem zadowolona bo raz udało sie dać jej 20 ml przez godzinę. Tak sobie ustalilam że probuję ją karmić przez godzinę a reszta sondą bo w innym wypadku za duże opónienia bym miala i już wogole mało by jadła. my ja karmimy nadal co dwie godz. ostatni raz ok 23 a potem 3 rano. tak na śpiocha bo ona wogóle sie nie budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no i fajnie że znalazłaś tę książkę Jowitko, jak nie na te to na inną okazje ale mi sie wydaje że za taką cenę to książka jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia85
Aachaju ile to Twoje szczescie juz wazy? Mala jest z lipca? A sondka to tak Wam dynda caly czas? Nie wygodniej bedzie jak ja do czola przykleicie- ja Blance tak przyklejam bo na czubeczku juz wloski rosna i nie chcialabym jej wyrywac:) Ja staram sie dawac tak zeby zeby zjadala wlasnie swoja norme, dopoki nie zageszczalam mleka to na dobe zjadala okolo 900ml, ale teraz ja zageszczam i to dosc mocno:) to wychodzi nam ok 700ml. Tez podaje tylko jeden posilek lyzeczka zeby opoznien nie zrobic i zeby nam jakis posilek nie wypadl calkiem z dnia- juz tak kilka razy mi sie zdazylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia2009
Czesc Ja narazie na szybko poki pamietam Achaja-otóz musicie mala stymulowac do pracy języczka-to nie moze tak zostac.Na palca nawinąc kawałek gazy i lekko szrowac nim po języczku przez srodek i boki,to samo z policzkami-chocby raz dziennie,a najlepiej 3 razy 15 minut przed posiłkiem,poza tym palcem popychac języczek-tak jakbys chciała go wepchnąc głebiej-mała powinan reagowac tym,ze bedzie jezykiem odpychac palec,oprócz tego na brodzie robic taki jakby haczyk ze zgietego swojego palca i tak ciagnąc brode w dól-mała powinna tez stawiac opór i wyczujesz to pod palcemjak Ty bedziesz opuszczac brade w dól-mała podciagnie ja do góry-ta gazą tez staraj sie dleikatnie dotrzec do podniebienia,ale wiadomo,ze nie za mocno,a i musisz koniecznie choc raz dziennie na łyżecze podac małej mleko lub picie wlewając je na sam poczatek języka,żeby mała załapała jak połykac-moze sie krztusic,miec odruch wymiotny,ale beda postepy.Ufff tyle zapamietałam-jak cos sobie jeszcze przypomne to napisze-bede pozniej,bo jestem głodna jak wilk!!!! Dzieki za fotki.Emilko Blania jest super!!!!A dlaczego swojej nie dorzuciłas??:-P Achaja fajną masz rodzinke-sliczna z Ciebie kobieta!!!A synek-przystojniak:))Mała slodka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia2009
No dobra-podjadlam sobie i moge pisac,mala spi jeszcze w wózku:)) Mamy teraz oduczyc Zosie wpychania wszystkiego do buzi i zamiast rzeczy,ktore akurat chce lizac podwac np chrupka lub cos czego nie wezmie do buzi(z tym trudniej bedzie,bo pcha wszystko!!).Probowac dalej rozszerzac diete i ćwiczyc wykonywanie polecen typu;podaj misia itp-to akurat robi(nie zawsze z udanym skutkiem,bo na" podaj misia" niesie piłkę;-)) )no i kombinowac z owocowymi rzeczami jak np lizak-dobrze by było,gdyby Zosia je polubiła-ja jestem raczej na "nie"slodyczom,ale takie bardzo owocowe smaki pobudzaja prace buzi-tak to ogolnie mozna nazwac,wieksza produkcja sliny i kubki smakowe lepiej pracuja-to samo z dżemami i normalnymi owocami-najlepiej kwasnymi jak kiwi czy cytryna.Zobaczymy.... Pogoda sie poprawia ,wiec po obiedzie moze jeszcze wyskczymy na spacer. Emilko ciesze się,ze chrzciny udane:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja dziekuje za zdjęcia. Kurcze jacy młodzi Wy z mężem jesteście :) ech, zebym ja miała swój rozum i Wasze lata;) Widzę, ze psac nie możesz bo ciągle w nocy piszesz. Co do jedzenia to jak byłam na operacji to mi jedna pielęgniarka powiedziała, ze dziecko powinno na dobe zjadać100X swoją wagę czyli jak waży 4 kg to na dobe 400 ml itd. i ja sie tego trzymam i widzę, ze moja zjada tyle. oczywiście chodzi tu o wszyskie poisłki łącznie, tzn mleko, picie, jakieś zupki itd. tak na marginesie to ja jak byłam w ciąży z dziećmi to jakos podświadomie wiedziałam, czy będzie chłopak czy dziewczyna i sprawdzilo sie :D tak ta ksiazke znalazłam w necie ale kupić jej nogdzie nie mozna, ale fajna jest to moze mi sie uda ja kupic pod choinkę. Ale kupilismy mu cos innego http://allegro.pl/interaktywna-konsola-swiat-dinozaurowhit-i1282600032.html co Wy na to? Mateusz bardzo lubi dinozaury, ciągle o nich mówi, do tego z przedszkola beda jechali do bałtowa niedługo to moze zabłyśnie wiedzą.hihihi a stwierdzilismy, ze z dziadkami sie złozymy, żeby kupic coś fajniejszego, niż kilka drobiazgów. A dzisiaj normalnie miałam chwile strachu bo przy masażu wędzidełka u małej, zaczeła płakac i jej go naderwałam i sie wystraszyłam, pobiegłam po sąsiadkę to się śmiała, ze przepadnie nam nacinanie. Czarna pewnie, ze trzeba dzieciom zawyżać a nie zaniżac loty, jak Fabek ma sie więcej nauczyc to pewnie, że w sobote do przedszkola niech chodzi. Emilko ja ciągle nie mam waszych zdjęć...!!! U nas dzisiaj strasznie zimno bylo, poszłysmy z małą na bazar i zmarzłyśmy strasznie..brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz 2010
Emilko, nie dostałam fotek Blanusi.Poprosze jeszcze raz o wysłanie maila. malgorzata-cwalinska@wp.pl Buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz 2010
Oddziela mi "a" od reszty ale nie ma przerwy w adresie ;) Dzieki Czarna i Jowiśka za komplementy ;). A nastolatką chciałabym być Martusiu a tu trzy dychy na karku...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia85
Odcinek M jak milosc sie skonczyl to mozna popisac...?;) Zaraz wysle raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia85
Dziewczyki, zdjecia poszly:) Bede miala z chrzcin fotki to podesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz 2010
Hej! Dzieki Emilko za fotki. Blaneczka jest śliczna i juz dzis mogę Ci powiedzieć że będzie duzo ładniej wygladała od Bartka bo nie ma tak wystającej kości przysiecznej. U mojego Małego wytawał na DWA centymetry.Poza tym ma duży cypelek pod noskiem i sporo czerwieni wargowej.Zobaczysz bedzie slicznie i nie bedziesz sobie mogła przypomnieć jak to było przed operacja ;) U nas lekki postep z jedzeniem.Sam otwiera buzię i nawet chetnie zjada obiadki, deserki i zupki.Troche gorzej z mlekiem i kaszą-nadal przez sen.Dzis jest marudny ale chyba idzie ząbek i wszystko boli.Trzymajcie się dziewuchy.Buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio Misia jest z 05.07 jutro idziemy się ważyć i szczepić ale dwa tyg temu ważyła 5kg!! (urodziła się 3650g) a twoja? jak znajdę to wyślę aktualne zdjęcia te co przesłałam to były pierwsze wtedy byłam młoda i głupia a teraz jestem już o kilka lat starsza i bardziej doświadczona w dziedzinie plastrowania :P ja wczoraj zaspałam i przepadły 2 posiłki. 6 budzikow nie zadziałało taka byłam zmęczona:( Zosiu jesteś kochana! *) skopiowałam jutro wydrukuje i powieszę koło łóżeczka :) bedziemy ćwiczyć a co do tych słodkości to nie jedno dziecko chcialo by być w skórze małej hihi... Dzięki za komplementy dziewczyny, nie byłam taka ładna ale każda ciąża wpływa na mnie korzystnie:) ja kocham macierzyństwo choć na razie fizycznie mnie wykańcza ale odbije sobie:P Jowitka mi też to mówili ale ze minimum tyle..ja w przyszłym tygodniu jak sie uda chcę zacząć karmić co 2,5h. to by była już wielka ulga dla mnie. piszę na ranem bo od 3 nie śpię tylko ściągam i karmie a że co dzień walczę o pokarm to ściągam godzinę bo w ciagu dnia już czasu brak. konsola świetna napisz później jak sie sprawdza, mój co prawda jest jeszcze za maly ale może za pół roku.. pomysł świetny. może masz kogoś kto mieszka blisko carrefoura i tam by sprawdził czy jest ta książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja, naprawdę wielki szacunek ode mnie za to, że walczysz o pokarm, ja walczyłam z Mateuszem i już było go mało a teraz to wogóle nie miałam, ściągałam z dwóch piersi aż 10 ml, moze jakbym miała silniejsza wolę. Ty kochana dbaj o siebie bo mi kiedyś polożna powiedziala, że dziecko jest ważne ale nie należy zapominac o sobie, a Ty taka chudziutka jesteś, czy aby napewno dojadasz??? Czekamy ciągle na tą konsolę ale urodziny dopiero w poniedziałek to jak sie sprawuje napiszę za ok tydzień. Ja sama mieszkam niedaleko carrefoura ale jakoś wybrac sie nie mogę z małą, nie chcialabym jej tam do tych tłumów brać a wiadomo, ze nikt nie przepuści matki z wózkiem do kasy, mimo, że mamy kase pierszeństwa to jakos obsluga nie kwapi się, żeby nie obsługiwać innych z pelnymi koszami, a jak ja mam sie kłucić to wole już nie iśc z małą, bo jak sama pójde to szybciej załatwie wszystko i więcej kupię. hihihi widzę, ze u was tez pieluchy z lidla dobrze sie sprawuja co? Starszy synek, przystojniak i ten kombinezon po prostu cud miód malina :) Emilko u Was po operacji też wszystko wróci do normy, oby tylko nie zrobiła się przetoka. Wszystkie tu będziemy tryzmały za Was kciuki jak pojedziecie na operacje. Mala będzie wyglądała super po operacji a te zdjęcia z psiorem ( tak Mateusz mówi na małe pieski:)) są naprawde słodkie. Dzisiaj Mateusz miał to szczepienie zaległe miec ale wczoraj ochrypł strasznie i dr stwierdziła angine ropna bezobjawową.... kurcze nie wiedzialam, że taka moze być. mala chyba tez juz od niego załapala bo katar dzisiaj już ma... Kurcze..kiedy sie skończa te choroby???? Zosia, Czarna, Anulaa i inni co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia85
Doslalam Wam zdjecia z chrzcin i te najbardziej aktualne. Aachaja, Blanka wczoraj wazyla 4080g, dzien wczesniej bylo 4130g ale wczoraj uciekl mi tez jeden posilek, a to wszystko przez marchewke. 3,5h i podalam 10g marchewki- podalam, bo ile polknela to nie wiem. Kleiki jakos lepiej zjada a to...koszmar. Pluje, kicha, kaszle i krzyczy strasznie. Do tego po skonczeniu tej meczarni wszystko jest w marchewce. Ja, Blanka, pies, lozko,podloga itd. Nie wiem jak jej to podawac zeby lykala. Daje Malej od dzis 6 posilkow, co 4 godz. Jeden raz samo mleko, 4 razy dosc mocno zageszczone klikiem ryzowym i oczywiscie 1! raz kleik kukurydziany LYZECZKA:) jezeli bedzie przybierala na wadze po takim schemacie to zostane przy tym. Miedzy czasie oczywoscie bede probowala podawac marcheweczke, soczek czy jabluszko:) 4 listopada mamy kontrole w oddziale kardiologii. Musze uciekac teraz bo sie karaluszek obudzil i marudzi. Jowitko, gratuluje zabkow. W koncu Mala bedzie pewnie spokojniejsza troszke. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia2009
Czesc Jakos odczuwam brak weny na pisanie-jesienna depresja czy co??;-)) Jowitko gratuluje ząbków!!!jutro na obiad Jowisia wsunie schabowego:-D Emilko super,ze wrezscie malenka w miare normalnie je i ładnie przybiera na wadze.A próbowałas marchewke przez strzykawkę?moze tak jej posmakuje?chociaz wiem,ze to duzo kombinowania,ale..moze sie uda? Achaja ciesze sei,ze moglam pomóc:))daj znac jak Wam idzie. Anulaaa i co?dostałas te dokumenty od dr?złozyłas odwołanie?daj znac co u Was? Kasiuszczytno jak Kalinka?goraczka minęła?no i pochwal sie zdjęciami małej jesli masz jakies nowe:)) Monteczkasiu??a Ty gdzie nam uciekłas? Kinia?/Ilcia?? Zosia dzis posmakowała lizaka tak naprawde,bo wczesniej to każdego wymiętoliła i lądował w smieciach,a dzis na moich kolanach siedziała,ja jej spiewałam piosenki i sobie wsuwała lizaka do buzi i chyba jej posmakował-kupuję te małe chupa chups,bo tego duzego by do buzi nie zmieściła:(( Potem mycie rączek było-napełaniam umywalke ciepłą wodą,wlewam mydło i jest zabawa na pół godziny:)) No i dzis zjadła ładnie obiadek-bialy barszcz z jajkiem i ziemniakami. Ide jej szykowac jakis podwieczorek,bo juz marudzi Czarna jak Fabek?I jak idzie Nikoli w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monteczkasia
Witajcie Tyle sie tu dzieje, że nie nadążam czytać ;) U nas ok. Mała chodzi sobie do żłobka, ja sobie toczę wojnę z uczelnią bo jak to stwierdziła jedna pani profesor "nikt nie kazał pani rodzić dzieci na studiach" więc jest trochę bezczelna. Chodzimy sobie do logopedy, ale z mówieniem nie za dobrze. Co prawda pani logopedka mówi, że to może jeszcze nie jej czas. Zobaczymy. Pozdrawiam wszystkich i dam znać jak zrobimy postępy z mówieniem ;) bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj miałam taki ciężki dzień jeśli chodzi o ściąganie i wszystko ogólnie. udało mi sie jakoś na wieczór zgromadzić na dwa posiłki na raz i... wylałam niechcący całą butelkę :( w takich chwilach odechciewa się wszystkiego. muszę się pochwalić 2 rzeczami. 1. w środę wieczorem przyjechała moja mama do pomocy. postanowiła przyjeżdżać do nas na 2 dni w tygodniu żebym odetchnęła... tak na prawdę to obie mama pełne ręce roboty ale przynajmniej Szymek jest pod kontrolą jak ja karmię :) 2. mała waży 5300g !!!!!! i ma 60 cm więc jestem szczęsliwa :) emilio śliczne zdjecia. a ile ważyłą twoja mała jak się urodziła? po ile na porcję jej dajesz? kurcze ja planuje za tydzień moze dwa karmić co 2,5h ale chwilowo 75ml na porcje jest nie do pokonania bylo już 80 ale zaczęła częściej ulewać i zmniejszylam. małą ma spowolnione opróżnianie zołądka. co 4h?! pomarzyć mogę... Jowitka ja żre nie tylko jem. rano lekkie śniadanie jak zdąże z dzieciem potem moze jakąś przekąskę a od 16 jak maż wraca jem jak by miał być koniec świata. acha emilio czy mogłabyś wysłać dokładniejsze zdjęcie stroju do chrztu. my chrzcimy za miesiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaaa33
Dziś znowu dzwoniłam do warszawy i ponoć nie umią kartoteki Wiku znaleźć :/ już mnie to męczy a chciałam od ranu poxerować to nie bo oni to wyślą to tera będe czekać wieki.... No ale za to dzwoniłam dziś do Centrum Zdrowia i przełożyli nam drenaż na 10 grudnia br :) oby tylko zdrowa była :/ Odwołanie złożyłam i nawet u Pani przewodniczącej byłam bezczelna kobita nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia85
Aachaju, moja Mala miala do kosciola ubrane biale spiochy, kaftanik i sweterek a na wierzchu spodenki proste z polaru i plaszczyk z kwiatuszkami i cyrkoniami, do tego kapelusik ozdobiony wstazeczka. Nie stroilam jej w zadne koronki, falbanki, sukieneczki. w domu zalozylam jej rajstopki i sukieneczke zwykla. Zrobie fotki to Ci przesle. Blanka wazyla 2250g i mierzyla 52cm. A co do jedzenia to z moich planow nici,poniewaz po karmieniu co 4h przybrala mi tylko 10g. Godzine wczoraj myslalam jak jej to jedzenie rozplanowac, poniewaz 100g kleiku trawi okolo 4h, po 3h ma w zoladku ok 15ml zalegan. no i jeszcze zeby dac jej jakis deserek czy soczek. z marchewka mamy coraz wiekszy problem... jest chyba za gesta i nie radzi sobie z przelykaniem, wiec rozcienczam z soczkiem:) a co ilosci? kleiku zjada 5x 105g a mleko 2x 120-130ml. dojdziemy do 4,5kg to jeszcze raz sprobuje karmic co 4h. Blanka jest coraz fajniejsza. Potrafi 40min lezec i przygladac sie swoim raczka:) do tego gada sobie "eeee", "aaaa". Smiesznie to wyglada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×