Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedys -laska

zdesperowana,otyła, zdradzana -40-stolatka

Polecane posty

kiedyś laska Trzymam kciuki,zeby się udało:D.Przeczytałam Twój jadłospis,hb ma rację,na kolację białko tylko.Ja jeszcze zmieniłabym trochę,przed południem więcej jedzenia,a po południu mniej niż sobie założyłaś. Jeżeli od rana zjesz wiecej,pozniej nie bedziesz tak głodna:D-wiem po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jakieś dziewczątka usiłowały nam namieszać . Nie przejmujmy się . Złoty , jeśli chcesz coś doradzić , to nie rób tego napastliwie , a jeśli taki jest twój sposób mówienia , to może pisz gdzie indziej . Do dziewczyny , która kolkakrotnie pytała laski ile schudła > odpowiedziała ci , przeczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viwanet > zgadzam się z tobą , białko na kolacje ale nie dużo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
\"Dokładnie tak jest jak pisze hb45 Dlaczego często? Zbyt długie przerwy między posiłkami mogą być przyczyną zmian tempa metabolizmu. \" normalnie ciemnogród :o :o :) dalej nie będę cytować :o :o wszystko co piszecie to bzdury :o jestem idealnie zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty , bardzo się cieszę , gratuluję i w ogóle jesteś super , doskonały , wspaniały . Nie musisz już nam tego udowadniać . Bardzo ci dziękujemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kiedyś laska
no widzę nie schudła nic. nie słuchaj go. przecież powszechnie wiadomo że nalezy jeśc często nie wiem skąd ten człowiek ma takie dziwne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piąty dzień na proteinach . Dziś jest dobry dzień , przyzwyczaiłam się do diety , nie mam zachcianek :P , nie ciągnie mnie do słodyczy . Jak dla mnie bomba . No i jeszcze jedno , dużo piję i przede wszystkim bardzo zwracam uwagę na to co jem , nie wrzucam w siebie tego śmiecia co przed tem . Oby tylko starczyło mi zapału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szósty dzień na proteinach , od wtorku dokładam warzywa i tym samym przechodzę do fazy naprzemiennej 5/5 . Dziś upiekłam sobie ciasteczka otrebowe , były pyszne . Czy ktoś na tym wątku sie jeszcze odchudza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tak ja walczę,ale 23 maja mam wesele u siostry, a 31 maja Komunie u synka. Jestem zalatana i dlatego nie piszę,ale serduchem jestem z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nie mogłam przez pare dni pisać z powodu braku dostępu do internetu:( a1sa:) Gratuluje wytrwałości! Jutro się ważysz? Ciekawa jestem ile Ci ubyło. Pisałam wam kiedyś że kupiłam apletif i chrom i dałam go w prezencie bo sama nie mogłam brać z powodu tarczycy ,no więc rewelacyjne wiadomości osoba ta schudła 6 kg bez zadnej diety , mowiła ze te tabletki spowodowały że przestała mieć łaknienie na słodycze i jadła mniejsze posiłki bo szybciej czuła się najedzona. Moja znajoma jak kupiłam te tabletki sama też skorzystała z promocji i zaczeła to brać 2 tyg po moim zakupie i schudła 8 kg z tym że ona akurat chodziła na siłownie 2-3 razy w tyg po 1h. Wychodzi na to że znam juz 3 osoby ktore to brały a wyniki to 6kg, 8 kg , 10 kg Zaczynam wierzyć że wspomagacze działają... Jeżeli chodzi o mnie to narazie schudłam niecały kilogram ale nie liczyłam kcal z powodu braku dostepu do netu. Dziś na śniadanko zjadłam 1/2 tuńczyka + 2 szt wasy+ 1/2 cebuli 1 jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zjadłam 1100kcal:) Szukam niskokalorycznych przepisów na kolacje żeby nie było węglowodanów tylko białko. a1sa jak Ci idzie dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam:) Dawno tu nie zagladałam,przestałam się odchudzać. Machnełam ręka na wszystko ,az do wczorajszego wieczoru kiedy weszłam na wagę zobaczyłam 90,700 Teraz wem że jak nic nie będę robć to szybko dojdę do 100kg a już teraz fatalnie się czuję . Pozdrawiam Wszystkich i czekam na Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jestem tu nowa..Kiedyś laska ja jeszcze nie pisałam ale prawie od początku Cię czytam..jeśli pozwolisz chciałabym do Ciebie dołączyć..bedziemy sie wspierać wzajemnie...tylko proszę nie poddawaj się..życie jest zbyt piękne by je marnować na żale że sie nie spróbowało..ja wierzę ze nam sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ostatnio byłam w rozjazdach i nie miałam jak zagladac na topik. teraz-laska:) Fajnie że się wpisałaś:) Zaglądaj jak najczęściej:) Napisz coś więcej o sobie ile schudłaś na jakiej diecie byłaś i jakie ćwiczenia robisz . Chodzisz na aqua aeroby ? dziękuje za słowa otuchy🌼 konwalia12:) Dziękuje że we mnie wierzysz🌼 Oczywiście że się dołącz:):) monikamagdalena:) Ja nadal się odchudzam, nie zawsze mi wychodzi ale nie zrezygnowałam. Dziś ważę 88.00 Teraz częściej będę tu zaglądać :) Pozdrawiam[kwiatek🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45 latkaaaa
Dziewczyny zaglądacie tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33latka i gruba dupka
Słuchajcie dziewczyny, trener na silowni podpowiedział mi, z ejak chcę szybko schudnąć, powinnam pic duzo kefiru. Finał jest taki ze piję tera ztylko kefir od kilku dni bo nie chce mi sie zupelnie jesc, rano wypijam duzy kubek danona to dopiero kolo 14 czuje głod wypijam kolejny i kolejny i kolejny, dziennie spada mi kilogram czasem pol. Chudnę w zastraszajacym tempie, cera wygladziła się jak nie moja, oczy nabraly blasku, oczywiscie obawiam sie efektu jojo, ale podobno białko podkreca metabolizm i nie spala się wtedy wlasnych mięsni. Czuję się niesamowicie lekko i świeżo. Nie czuje glodu - zupełnie. Duzy problem mam z zapachami ejdzeia bo dostaje natychmiast mdłosci wiec nawet jakbym chciała i tak nie zjadlabym pewnie nic innego. efekt jest niesamowity. w sumie w ciagu dnia wypijam koło 2 l kefiru ( lub maslanki) oraz 2 litry wody. Chudnięcie to jedno ale to co sie stało z moją cerą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojaboja
Czesc, wpisywalam sie tu ponad rok temu.Widze ze autorka nie schudla...Nie przebrnelam przez środek tematu, ale cóż..widzę ze niby zabierasz się a guzik działasz. Kup kobieto zelixe czy meridię , bo z takim podejsciem to jedyny sposob na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaho
bojaboja zgadza się,nie rozmumiem tych kobiet,tyłki im rosną,narzekają,a nic z tym nie robią.Odchudzanie to ciężka praca.No ale wiadomo niektorym najłatwiej uzalać się nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Miałam problemy z cellulitem i żadne kremy antycellulitowe mi nie pomagały. Dopiero zrobiłam zabieg Kriolipoliza Proshock Ice. Super zabieg , bardzo ładnie modeluje sylwetkę . Mogę polecic bardzo dobre miejsce gdzie robiłam taki zabieg MTT Estetica w Krakowie https://www.mttestetica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja pozbyłam się cellulitu z ud za pomocą zabiegu endermologi. Już po zabiegu były widoczne efekty. Dal mnie super zabieg. Mogę polecić klinike gdzie robiłam Lumiere w Kielcach  ul. Żeromskiego 15/2 https://gabinetlumiere.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×