Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wyszłam z kąpieli

Mężczyzna - wybryk natury

Polecane posty

http://wiadomosci.onet.pl/1141728,242,1,kioskart.html Nie trzeba żadnych badań, żeby zauważyć, że mężczyźni stanowią przytłaczającą większość wszelkich przestępców, od seryjnych morderców, groźnych zboczeńców seksualnych, pedofilów po drobnych złodziei i chuliganów. Także pod względem uzależnień - nikotyny, alkoholu, narkotyków, hazardu - prawie trzykrotnie biją na głowę kobiety. \"Co roku śmierć, której w zasadzie można było uniknąć, zabiera w samej Wielkiej Brytanii 5 mln mężczyzn. Jeden odłam społeczeństwa specjalizuje się w paleniu (z każdych trzech mężczyzn jeden pali, jeden rzucił palenie i jeden nigdy nie palił), jedzeniu tłustych potraw i stresie. Mężczyźni cierpią na wiele chorób, od podagry po przepuklinę (odpowiednio cztero- i dziewięciokrotnie częstszych u mężczyzn), a ich partnerki są oszczędzone\", czytamy w \"O pochodzeniu mężczyzny\". W dodatku mężczyźni dwukrotnie rzadziej chodzą do lekarza (choć z drugiej strony stanowią ok. 80% wszystkich hipochondryków), mimo że mają znacznie gorsze zdrowie. \"Mężczyźni z przyczyn genetycznych gorzej sobie radzą w niekorzystnej sytuacji, zwłaszcza gdy nie mają wpływu na czynniki zewnętrzne\", kwituje Steve Jones i dodaje: \"Kiedy zaczynają się kłopoty, kobiety dają sobie lepiej radę, a kiedy życie jest dostatnie, mężczyźni tak bardzo sobie folgują, że znowu cierpią\". Dodajmy, że panowie stanowią ok. 70% samobójców, i to we wszystkich grupach wiekowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 2010 roku jedna trzecia mężczyzn będzie żyła samotnie. Połowa z nich prawdopodobnie umrze Mężczyźni są skazani na wymarcie. Tak brzmi najnowsza teza brytyjskich (i nie tylko) genetyków, którą można porównać do trzęsienia ziemi. "Męskość mężczyzn nieustannie zanika, zarówno w sferze biologii, jak i stosunków społecznych", pisze Steve Jones, wykładowca genetyki w londyńskim University College, w nowej, a już głośnej w świecie książce "O pochodzeniu mężczyzny". "Jeśli chodzi o znaczenie mężczyzny dla kontynuacji gatunku, to mężczyznę trzeba uznać za pasożyta samicy. Bo mężczyźni już rodzą się ułomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
Duzo w tym racji ale i duzo hipokryzji. Widac ze kobieta która to pisała to pewnie jakas pojebana faministka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"odajmy, że panowie stanowią ok. 70% samobójców, i to we wszystkich grupach wiekowych.\" bo się nie trują tabletkami jak baby :P \'ie trzeba żadnych badań, żeby zauważyć, że mężczyźni stanowią przytłaczającą większość wszelkich przestępców, od seryjnych morderców....\" pewnie testosteron :P \'Mężczyźni cierpią na wiele chorób, od podagry po przepuklinę ...\" tpo przez znoszenie kobiecgo włażenia na głowę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
Terere feree chciałabys :) Pozatym jak faceci wygina to wy sobie nie poradzicie bo niejestescie tak kreatywne jak mezszczyzni :) A pisanie takich rzeczy tylko pogłebia niechec do kobiet przez facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swistaczka
taaa, a swistak siedzi .... jak mnie wkurwiaja takie topiki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
I powinnyscie sie cieszyć ze ktos wymyslił cos takiego jak demokracja, wolność słowa i itp. Bo wierz mi gdybys była kobieta mieszkajaca np. w Iranie to niemiałabys za wiele do powiedzenia. Tam pies ma wieksze prawa niż kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
wyszłam z kapieli- zgadza sie bo czytałem ten artykuł, tylko ze to bedzie trwało kilka tysiecy pokolen, wiec do tego czasu swiat moze przestac istniec, znaczy ludzkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIemozliwe wy se same nie
poradzicie w tym swiecie , dzieki komu byście dzieci rodziły? , fakt sex byście miały wszystkie jesteście Bisexualne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0/10
sa silniejsi, wiec moga sobie pozwolic na akty przemocy wymagajace sily przestepstwa seksualne ze wzgledu na fizyczne uwarunkowania latwiej dokonac mezczyznie, przewaga mezczyzn na tym polu jest tego pochadna - gdyby byla rownowaga, swiadczyloby to tylko o wiele wiekszej determinacji kobiet w tej kwestii z racji swojej sily fizycznej sa tez bardziej eksploatowani, wiec umieraja szybciej niz kobiety (tak bylo zawsze, a jakos nie chca gnidy wymrzec) i czesciej zapadaja na te choroby mezczyzni odwalaja czarna robote to kobiety na nich zeruja unikajac ciezkich chorob i trudnych prac, zyjac dluzej dzieki temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swistaczka
wyszłam, czy ty wolisz dziewczyny? dlaczego tak nietrawisz facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ten genetyczny symbol męskości ulega tak szybkiej degeneracji, że wkrótce mężczyzna będzie należał do przeszłości - wyrokuje prof. Bryan Sykes z uniwersytetu w Oksfordzie, zajmujący się badaniem DNA z próbek pobranych z prehistorycznych szkieletów. Z jego obliczeń wynika, że koniec mężczyzny nastąpi za jakieś 5 tys. pokoleń, czyli 125 tys. lat. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ona nie wie co to facet
wię się mści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja ich nie nie lubię, przytoczyłam artykuł naukowy, a mi tu imputujecie jakieś osobiste wycieczki... mi będzie SZKODA... .trzeba coś zrobić i jakoś to powstrzymać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
Hahahaa ale mi pojechałaś :) Niema co. Chyba cie jakis facet ostro skrzywdził ze piszesz takie farmazony i szerzac totalna propagande. No ale wy baby tak juz macie, w koncu jestescie pojebane na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
no i po co to wkleiłaś:O teraz będą sie uważać za 8 cud świata...panowie pod ochroną :O ech ale narobiłaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
A o facetów sie nie boj, my sobie poradzimy :) robimy to od 4000 ty lat wiec nie boj sie o nas :)A to ze faceci staja sie coraz wiekszymi ciotami to zasługa niestety was- kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
sie robi obywatelko Tamari:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mamy robić, żebyście nie stawali się ciotami (i nie używali damskich ników)? Jakiś rezerwat dla Was... smutno tu będzie... nie będzie na kogo narzekać... ale w sumie i tak tego nie dożyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
jhehehe zasługa nasza ze jesteście skobieciali? No proszę nie rozbawiaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesis23
Kobieto nemesis wcale nie musi oznaczac damskiego niku. Rzeczywiscie faceci sa beznadziejni, słabi psychicznie i fizycznie i co jeszcze ? Jak czytam takie artykuły to mi sie smiac chce :) Bo przeciez kobiety to stworzenia idealne, nieskazitelne, mozna nawet powiedziec boginie prawie. Smiech na sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewolucja pracuje :) jeszcze paredziesiąt lat i będzie "po ptokach" :P A jak nie ewolucja, to sami się wykończą wojnami i żądzą władzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×