Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosferatuuuuuu

dlaczego moj facet zawsze ma zamkniete oczy gdy się kochamy?

Polecane posty

Gość nosferatuuuuuu

czy to znaczy że mu się nie podobam, myśli o innej? jestem osobą szczupłą i atrakcyjną i z doświadczenia wiem, że faceci-wzrokowcy z reguły lubią patrzeć na to co się dzieje... mój były np. uwielbiał to robić przy zapalonym świetle. natomiast mój obecny facet, z którym jestem półtora roku zawsze zamyka oczy poza tym nie lubi nawet małej lamki, musi być zgaszone światło, ew. świeczka... czy to jest normalne? tak się zastanawiam czy on po prostu nie chce na mnie patrzeć bo mu się nie podobam, tylko wyobraża sobie kogoś innego...? mam ładne ciało o którym on też często mówi komplementy... co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosferatuuuuuu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
Mój facet ma otwarte, ja znów zamknięte, w moim przypadku nie ma mowy, że myśle o kimś innym, gdyz on jest bardzo atrakcyjny i to jego kocham... a oczy zamykam... sama nie wiem dlaczego...\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowbojny Dzidek
ja też tak mam ale to dlatego że u mnie dotyk jest w kontaktach z kobietami jest najważniejszy ! Wzrok to tylko na etapie zalotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaka 79
z zamkniętymi oczami ma się lepsze doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala prawda o sylwestrze
pewnie chce sie skupic i wstydzi sie, ze bedziesz patrzec na jego miny. moj ex sie gapi jak opetany bo jest wzrokowcem i go to bardziej podnieca. ja roznie, ale wole zamkniete wtedy doznania dotykowe sa wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×