Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zfantazją_21

wiek jak w nicku 166cm,52kg,70C,blondynka

Polecane posty

Gość Zfantazją_21
co też pewnie musiało cię poważnie zasmucić :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, że Tobie. Przecież takie rzeczy się wie o sobie, czuje. Lubisz się bawić? Jakie masz fantazje? (wiesz o co pytam). Jesteś tu zupełnie anonimowa, nie krępuj się tylko opowiadaj. Jestem ciekaw. Co byś chciała, żeby facet zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
fantazje, fantazjami, najgorsze jest to, że energii mam za dużo ;) i jakoś nie mogę trafić na faceta z podobnym temperamentem. Chciałabym spróbować z dwoma facetami, co nigdy nie było mi dane, a myślę, że mogłoby być fajne ;) Ze szczegółami to by się trzeba było wynieść na erotyczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
i muszę przyznać, że zmiana poglądów wiąże się też z kilkumiesięcznym pobytem zagranicą, gdzie, jak się dowiedziałam, seks wydaje się być nie traktowany poważnie, taktyka "co noc inna" jest czymś powszechnym, a gdy powiedziałam koledze z pracy, że nie, nie mam za sobą "one night stand", był wielce zdziwiony. Nie mówię, że to do końca dobre, ale może łatwiej żyję się ludziom którzy tak właśnie traktują tę sferę życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dwoma facetami powiadasz. Ciekawią mnie te szczegóły. Załóż temat na erotycznym - moje fantazje. Zobaczymy jak jesteś wyzwolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
Alter Ego, ale po co ja mam ci udowadniać jak jestem wyzwolona, wystarczy wstukać w googlach i sobie możesz poczytać opowiadania erotyczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja tego potrzebuję? Chcę poznać fantazje żywej osoby, z którą mam teraz jakiś, choćby iluzoryczny kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
ale widzisz, ja nie do końca mam teraz taką potrzebę, żeby się tym dzielić :P zresztą, zdecydowanie wolę praktykę, niż gawędzenie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale widzisz, gawędowanie na ten temat jest o wiele ciekawsze, niż nie gawędowanie na ten temat :). A na pewno ciekawsze od przekonywania jakichś moherów z tego forum do swojego poglądu na pewne sprawy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
no chyba jednak mnie nie przekonasz :P "ty mnie nie naciskaj bo się w sobie zamknę" ;) i będzie powrót do cnotliwego życia ;) tzn. w sumie jeszcze nie wprowadziłam swoich planów w życie, więc można powiedzieć, że wciąż prowadzę życie nieśmiałej, cnotliwej poczciwinki ;) :P więc czym ja mogłabym ci zaimponować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"maly ksiaze, ale w którym miejscu pisałam, że uważam, iż to takie szlachetne... \" to było wyolbrzymienie, tak zebys mogła dostrzec o co mi chodzi ale chyba nadal nie wiesz \"uważam, że ociera sie o szeroką pojętą normalność może zgniję marnie w piekle, przynajmniej będę miała co wspominać zresztą, mogę powiedzieć, jakkolwiek żałośnie może to zabrzmieć, że \"życie mnie taką uczyniło\" \" bo na pewno nie chodzi mi o to ze zginiesz w piekle, z kosciołem mam niewiele wspolnego ;) \"Nie mówię, że to do końca dobre, ale może łatwiej żyję się ludziom którzy tak właśnie traktują tę sferę życia...\" Chcesz sprobowac - sprobuj. Skoro szukasz akceptacji swojego ciała to pewnie je dostaniesz. Na jedna noc przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"więc czym ja mogłabym ci zaimponować" Może chcę Cię "tylko" wyprowadzić z tego cnotliwego, nudnego życia? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
no tak, szukam akceptacji własnego ciała, cóż. Wiem, że nie należy przejmować się zbytnio opiniami innych ludzi, zwłaszcza dotyczącymi wyglądu, nie czekać na komplementy, ale... jakoś żaden facet nie potrafił sprawić że poczułabym się piękna i pożądana do tego stopnia, że chciałby mieć mnie "tu i teraz". Potrzebuje takich emocji no i tyle, a jeśli przelotne jak to ktoś nazwał nibyzwiązki miałyby mi pomóc, to z czego tu robić tragedię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
Alter Ego- ;) TenTamten- no łaski nie potrzebuję :P zawsze szczery- nie śledziłeś topiku uważnie ;) wypowiadałam się na temat portali randkowych i tego, że swych anonsów i zdjęć zamieszczać nie zamierzam, ostatecznie bowiem nie boję się podejść do faceta na żywo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no tak, szukam akceptacji własnego ciała, cóż. Wiem, że nie należy przejmować się zbytnio opiniami innych ludzi, zwłaszcza dotyczącymi wyglądu, nie czekać na komplementy, ale... jakoś żaden facet nie potrafił sprawić że poczułabym się piękna i pożądana do tego stopnia, że chciałby mieć mnie "tu i teraz". Potrzebuje takich emocji no i tyle, a jeśli przelotne jak to ktoś nazwał nibyzwiązki miałyby mi pomóc, to z czego tu robić tragedię" przekonasz sie jak juz bedziesz płakac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
Alter ego- no maly ksiaze mnie zbytnio absorbuje, tymi swoimi wywodami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
maly ksiaze- demonizujesz... ciekawi mnie, bo wymykasz się schematom, jesteś facetem, a odwodzisz mnie tudzież szydzisz z mojego podejścia, mimo że teoretycznie powinieneś jako "samiec" mi przyklasnąć, tak jak Alter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może udaje cnotliwego? Każdy facet chce zajebistego seksu i takich wyzwolonych seksualnie lasek (no dobra, nie każdy, ale prawie ;)). Taka prawda. Wielu chce mieć taką przy swoim boku, tylko dla siebie w tym względzie, ale to juz inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może udaje cnotliwego? hahaha wywnioskowałes to po mojej propozycji do kolezanki chyba w drugim poscie ?:D "Każdy facet chce zaj**istego seksu i takich wyzwolonych seksualnie lasek" mi rowniez sie to podoba :) Zfantazja_21: bo to co do pisze to zaden schemat. W twoim konkretnym przypadku uwazam zrobisz sobie kuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
badania psychologiczne pokazują :) że o ile u partnerki, ze tak to ujmę, tymczasowej, faceci cenią promiskuityzm, o tyle u stałej już raczej nie, no ale nie ma się co rozwodzić nad tym dlaczego, bo to chyba wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×