Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zfantazją_21

wiek jak w nicku 166cm,52kg,70C,blondynka

Polecane posty

Gość Zfantazją_21
no ale dlaczego? bo jestem biedna, zraniona i dlatego mam prze to wpaść z deszczu pod rynnę, bo niby nie jestem świadoma w co się pakuję? a może dlatego, że dotychczas byłam (powiedzmy :P) "dobra i miła"? hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bzdura, predzej wielu chce z taka przezyc niezapomniana noc a nie miec ja u swojego boku czyli one night stand " Dobra, to ja jestem odmieńcem :o. Chcę być z kobietą wulkanem :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące sie
Fantazja uważam tak jak Mały Ksiąze Zrobisz sobie kuku. Z resztą nie wierzę Ci,że chcesz nagle być wyzwolona. Podaj @ może ktos do Ciebie napisze z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z resztą nie wierzę Ci,że chcesz nagle być wyzwolona." Ja też nie wierzę. Za spokojna jesteś, jakbyś chciała, to już byłby odpowiedni temat na erotycznym :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
no ok, jeżeli już wyciągnęliście daleko idące wnioski, to nawet niech będzie że w łóżku leżę jak kłoda :P a nawet niech będzie że spokojna, koniec końców nie będzie wam dane tego zweryfikować. Mnie wystarczą narzekania byłego pt."pięć razy dziennie to nawet królik nie może" i that's it :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
no i teraz nie wiem czy mam się oburzyć że się ze mnie śmiejesz :P czy stwierdzić, że "tak, wiem, dziękuję" :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byloby dobrze ale
maly ten twoj biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
mi w pełni wystarcza :P zresztą jestem bardzo szczupła więc ja wiem czy taki mały ;) proporcjonalny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byloby dobrze ale
male jest piekne ale duzy moze wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
byloby dobrze ale - jak to mówią De gustibus non est disputandum ;) Alter, więc wyobraź sobie, że ja dla mojego byłego byłam "udręką" gdyż się biedaczyna wyspać porządnie nie mógł przeze mnie, no jeśli w ogóle nie był akurat tak zmęczony pracą zawodową, że nie pozwalał mi się tknąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
i nie wiem ile Ty akurat masz lat, ale on 24 więc trochę za wcześnie na kryzys męskości :P więc trochę to frustrujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
wiesz, co to tego kto kogo, to ja zawsze jestem otwarta i można się ze mną dogadać :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale podczas, to już nie będziemy gadać. Chyba, że jakieś zwierzęce dźwięki z siebie wydawać :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
o i widzisz, poruszyłeś inną ważną dla mnie kwestię ;) gdyż słyszałam notoryczne: "ciiiii", "ciszej", "nie tak głośno!" bardzo się przejmował współlokatorami i sąsiadami, a mnie to tak wkurzałoooo :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett24
AlterEgo -> to musisz poszukać takiej, którą naprawdę będziesz kręcił. Prawda jest taka, że jeśli jest chemia to obie strony - facet czy kobieta- mają ochotę non stop i wszędzie. Czasami tak jest. Jeśli jesteś z kimś, bo lubisz tą osobę, ale nie pasuje ci w 100% w łóżku - i chęć spada. Sprawdzone i przetestowane. Zfantazją_21 -> Warszawa? Świetnie, ja też tu mieszkam. Miałaś dać maila ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o i widzisz, poruszyłeś inną ważną dla mnie kwestię gdyż słyszałam notoryczne: "ciiiii", "ciszej", "nie tak głośno!" bardzo się przejmował współlokatorami i sąsiadami, a mnie to tak wkurzałoooo" Zbliżasz się do mojego ideału, dalej proszę o więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
facett24 mam maila na gmailu aczkolwiek z pełnym imieniem i nazwiskiem, a to nie miejsce żeby je ujawniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
oj Alter, Alter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett24
nie musisz umieszczać go przecież na forum :> wystarczy, że się odezwiesz. Fakt faktem, cichy seks to nie seks. Jak Twój były wstydził się współlokatorów, zawsze mógł włączyć muzykę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
co do głośnych jęków, stękania, wzdychania i tym podobnych w trakcie, co mam zrobić jak facetowi to nie odpowiada, że jestem "głośna", chociaż gdyby mi zakneblował usta to mogłoby być nawet podniecające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
no ale o to mi chodzi że się odezwę, po czym Ty wrzucisz dane w google, a że się udzielam na spotkaniach warszawskiej society ;) to mnie masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
Alter Ego- no ba :D pytanie retoryczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett24
Ciche kobiety same robią sobie krzywdę -> niby skąd ten biedny facet ma wiedzieć, czy dziewczyna doszła i trzeba dać jej 20sekund, żeby doszła do siebie, czy odwrotnie - właśnie jeszcze tych 20sekund jej jeszcze brakuje. Niestety, wiele kobiet jest wychowanych tak, jakby seks był tematem tabu i trzeba się było go wstydzić. Nienawidzę bojów o wyłączenie światła... Skoro chcę je zapalić, to znaczy że bardzo podoba mi się ciało kobiety i ją akceptuję, więc nie wiem czego tu się wstydzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×