Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

dobranoc wszystkim chudnijmy przez sen bo jutro rano wazonko ;-) i mam nadzieje miła niespodzianka ide spać bo sie głodna robie pomału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIEWCZYNKI SPORO JUŻ NAS JES I TO BARDZO DOBRZE IM WIĘCEJ TYM LEPIEJ:) A JA JUZ PO SNIADANKU 4 ŁYŻKI BIGOSU I KROMKA CHLEBA RAZOWEGO;)A CO DALEJ TO SIĘ OKAŻE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIFIII
NICK-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA Kuleczka86-------------96kg---............96kg------- --- ------..65kg Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 FraniaMaj32-------....90kg---...........90kg------- --------...70kg Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg Taka jedna kobitka...65kg-----........65kg-----------------55kg ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg FIFIII.......................106kg..............106kg...................75kg Witam!! Jezeli mozna do bardzo chetnie przylacze sie do Was:))Mam 24 lata 178cm wzrostu i niestety 106 kg wagi:(((Cale zycie wazylam maksymalnie 65-70kg po urodzeniu corki przytylam potem schudlam ...potem przytylam:(((3 lata temu powiedzialam sobie dosc i w 4, 5 miesiaca schudlam prawie 30 kg(przewaznie dieta kopenhadzka , norweska , kopenhadzka zmodyfikowana) zaczynalam w kwietniu i w sierpniu bylam juz super laska....i sama nie wiem ale po kilku miesiacach zaczelam sobie fologowac, zaprzestalam cwiczen i tak oto mam na dzien dzisiejszy wynik.Ale wcale sie nie zalamuje bo jak raz mi sie udalo to dlaczego ma sie nie udac i za drugim razem prawda?Zamierzam na poczatek wystartowac ze zmodyfikowana dieta kopenhadzka- potem dieta 1000kalorii.Dodatkowo cwiczenia na orbitreku i cwiczenia areobowe- zaopatrzylam sie poprzednio w spodenki z neopranu ktore pomagaja w spalaniu ykanki tluszczowej sa REWEWLACYJNE!!!Tak wiec moj START 4 STYCZNIA 2009 ROKU!!:))))Bede tu BARDZO CZESTO zagladala bo razem razniej:))Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam chumoru od samego rana dostałam okres i wiem ze jak wejde na wage to przez to pokaze sie jeszcze więkrza cyfra, zawsze jak mam okres to waze więcej zaraz ide na sniadanie, zrobie sobie jakąs dobrą kanapeczkę na poprawe humoru i ciekawe kiedy sie mój facet odezwie... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny:) Jestem już po śniadanku:) Dzisiaj była bułka pełnoziarnista pół z dżemem porzeczkowym nisko słodzonym,a pół z żółtym serem:) Na obiad planuje zjeśc miseczkę zupy jarzynowej (brukselka,fasolka szparagowa,marchewka,por,ziemniaki,groszek niezabielana) Bardzo smaczne,a nie bomba kaloryczna:) teraz lecę zrobic kilka cwiczonek:) Fajnie,że coraz więcej osób się przyłącza - będziemy miec większą motywację:) A! i jeszcze jedno pogoda jest piękna także zapraszam na spacerki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsultantkaa a ja jestem zła bo od 2 miesięcy musze brać tabletki anty i przypuszczam że to przez nie moja waga teraz tak skacze. Baby mają ciężkie życie... Co do spaceru to też przeszedł mi ten pomysł przez myśl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsultantkaa przed okresem i w czasie to nawet nie zbliżam się do wagi. Nie martw się na zapas facet się odezwie,okres minie także uszy do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na tabletkach anty już 1,5 roku i wszystko wróciło do normy także trzeba dac trochę czasu organizmowi na ogarnięcie nowej sytuacji:) Nie będzie mnie kilka dni na forum bo ruszam dzisiaj wieczorem na obóz narciarski także nie wykreślajcie mnie z tabelki bo odchudzania nie przerywam w żadnym wypadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna kobitka - a jaie tabletki bierzesz?? ja brałam przez długi czas rigewidon i moja wagaa bardzo sie podniosła, poszłam do ginegologa bo słyszałam wiele opini ze tabletki mogą powodować tycie, i pan ginekolog mi powedział ze te zeczywiście mogą powodowac przybieranie na masie bo zawierają duzo " czegotam" :-) i przepisał mi yasmin fakt sa troszke drozsze ale one nie zatrzymują wody w organizmie, czy cos takiego ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też biorę yasmin od samego poczatku i jestem bardzo zadowolona:) Ginekolog tez mi powiedział,że nie będą powodowac tycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore cyprest (ma dużą dawkę hormonów) przepisała mi go p. dermatolog :o kończę drugie opakowanie a przede mną jeszcze kolejne dwa :( zmiana nie ma sensu bo albo te albo żadne. zreszta na ulotce pisze że stosować wyłącznie w celach leczenia trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dziś po śniadanku- 3 kromki razowego chleba i kiełbaska na ciepło. Teraz jem drugie śniadanie bardziej dietetyczne- grapefruit. Na obiad zjem ziemniaczki, sos z paczki i de vollay. Na koniec lekką kolację ok 18:00. Raz w tygodniu pozwalam sobie na nie liczenie kcal ( w granicach rozsądku) i nie zaszkodziło to nigdy mojej wadze. Podobno taki jeden dzień powoduje, ze człowiek nie rzuca się na jedzenie po zaprzestaniu odchudzania.Pozatym pocieszam się, że w weekend zjem coś ekstra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sceri masz rację :) powinno się robić jeden dzień z większą ilością kc :) szczególnie jak niedzielny obiad tak kusi :) ja już jestem po: szklanka barszczu+2 ziemniaki+biała kapusta+udko z kurczaka bez skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE NOWE DZIEWCZYNKI :)WIDZĘ ŻE OBRE WAM IDZIE:) MI TEZ NIE NAJGOŻEJ :) taka jedna kodieta a co masz problem z trądzikiem???? właśnie czytałam że cebula jest dobra ale nie wiem czy wto wieżyć co o tym sądzici:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to przykro mi nie wiem co ci doradzić może ta cebula?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna kobitka- strasznie szybko obiadek jesz, ja w niedziele fakt tez troszke wczesniej, ale to i tak nie szybciej niz 14 ale pewnie tez duuuzo wczesniej wstajesz i jesz sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam :-) Jeżeli pozwolicie, to będę się przyglądać Waszym zmaganiom Dziewczyny! Pozdrawiam i życzę Wam sukcesów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena2525
Witam:)mogę dołączyć?Mam 162 cm i waze 58, mam 25 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna kobitka - z twarzą vichy normaderm próbowałaś ? u mnie tylko ten krem się sprawdza, zresztą uzywam calej serii, a solarium? mi w znacznym stopniu kilka lat temu pomogło z wypryskami na plecach własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA JUŻ JESTEM PO OBIADKU:) 1 SCHABOWY (NAJMNIEJSZY ) 3ŁYŻKI ZIMNIAKÓW I SAŁATKA Z KAPUSTY MAM NADZIEJE ŻE NIE PRZESADZIŁAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×