Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

rozmary - moja skóra jest taka: w kilku miejscach tłusta/w kilku sucha/w kilku skłonna do popękanych naczyniek krwionośnych/ w kilku tak sucha że robią się suche plamy tzw. liszaje/a w kilkunastu trądzikowa Więc rozwiązania którym innym pomagają u mnie w większości się nie sprawdzają :( Nie mogę się myć mydłem ani zwykłą wodą . Czuje się jak pokemon i jedyne co mi pomogło to była dieta no ale przeciez nie będę na niej przez całe zycie... Ale i tak dziękuję wszystkim za rady :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanulla
NICK-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA Kuleczka86-------------96kg---............96kg------- --- ------..65kg Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 FraniaMaj32-------....90kg---...........90kg------- --------...70kg Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg Taka jedna kobitka...65kg-----........65kg-----------------55kg ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg FIFIII.......................106kg..............106kg... ................75kg aanulla.....................69kg..............69kg......................59kg witam i dołączam sie bo ciężko sie mi robi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna kobitka - to pewnie juz probowałas wielu rzeczy - ja może nie miałam az takich problemów ale miałam i to długo, ciagle mi cos wyskakiwało albo miałam obsypaną całą twarz, byłam wkurzona jak niewiem - zawsze myłam żelem twarz tonik, krem wszystko jak trzeba, a moja skóra swoje, niejestem nastolatką żeby wciąż mieć trądzik, ale nawet gwiazdy z nim walczą np. Cameron Diaz - mimo swoich milionów nie może się go pozbyć. Mi dopiero vichy pomógł, mam cały zestaw łacznie z mikrodermabrazją co jakiś czas, w tygoniu zawsze 2-3 razy piling i maseczki oczyszczające i inne, algi i wogóle. Muszę dbać 5 razy bardziej niż inni bo w przeciwnym wypadku zaraz mam problemy. Zyczę żeby tobie wkońcu to się skończyło i wystarczyła odpowiednia pielęgnacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanulla
do taka jedna mi pni dermatolog przepisała na moje syfki i pomogło a męczyłam sie dość długo z tym takie mazidełko o nazwie Akneroxid L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antijaa
Czesc dziewczyny nie ma mnie tu bo przygotowuje sie psychicznie do jutrzejszego startu dietki:-) nie trak na serio jestem troszke zalatana. zajrze tu wieczorkiem papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby na dietce,a czuje się najedzona...nawet do 1200kcal nie dobiłam:) Dzisiaj zjadłam jeszcze zupkę i jabłko. Teraz będzie gorzej na wyjeździe dlatego,że nie będę mogła sama sobie gotowac:( Najwyżej będę malutko jadła:P Pierwsze ważenie chcę zrobic w niedziele 11.01 mam nadzieję ,że chociaż 0,5 kg zniknie do tego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA Kuleczka86-------------96kg---............96kg------- --- ------..65kg Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 FraniaMaj32-------....90kg---...........88kg------- --------...70kg Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg Taka jedna kobitka...65kg-----........65kg-----------------55kg ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg FIFIII.......................106kg..............106kg... ................75kg aanulla.....................69kg..............69kg...... ................59kg Ja już 2kg straciłam. Hura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zjadłam rano: barszczyk z uszkami obiad : rosół z kołdunkami potem ryż z warzywami+ gotowane mięso z rosołu 1 grapefruit pestki dyni 1 herbata czerwona i duużo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna kobietka...ciężka sprawa. Mój brat pił drożdże rozpuszczone w wodzie(nie można zalewac wrzątkiem,najlepiej jak woda ma jakieś 70stopni).Coś tam mu pomogło wtedy ,niestety nic więcej nie wiem na ten temat:( Ale na pocieszenie koleżanka ze szkoły też miała ten problem i wyleczyła się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie należą się gratulacje! Bo dziś była pizza a ja nie zjadłam nawet kawałeczka :)! Muszę sie trzymać. Kiedy widzę siebie w mini w lato to od razu jeść mi się nie chce :P Dziś: śniadanie: standardowo :D musli z otrebami :) obiad: 1,5 pyzy :D kolacja: 2 mandarynki, jabłko, zilona herbata. I oczywiście poranne i wieczorne gimnastykowanie się :) Skończyło się :P Jutro wracam do pracy, jeść bedzie mi się chciało. No, ale bedzie odpowiednia ilośc posiłków bo 5 :) Wstaję o 6 :? Trzymam kciuki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za rady :) Jelśli chodzi o vichy to musze to \"obadać\" może faktycznie pomoże zwłaszcza że to algi :) U mnie dzisiaj tak: Rano:2 kanapki ciemnego pieczywa Obiad: szklanka barszczu + 2 ziemniaki+kurczak+kapusta Kolacja: 2 kanapki z serkiem hohland szczypiorkowym (nie wiedziałam że to takie pyszne!) A w międzyczasie pomarańcza i sok z kawałkami owoców tymbark (taki mały miał chyba ze 100kc :) ) I uwaga uwaga moja waga pokazuje 62 kg :) Chyba woda ze mnie spłynęła i wszystkie lekarstwa które w ostatnim tygodniu musiałam jeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za rady :) Jelśli chodzi o vichy to musze to \"obadać\" może faktycznie pomoże zwłaszcza że to algi :) U mnie dzisiaj tak: Rano:2 kanapki ciemnego pieczywa Obiad: szklanka barszczu + 2 ziemniaki+kurczak+kapusta Kolacja: 2 kanapki z serkiem hohland szczypiorkowym (nie wiedziałam że to takie pyszne!) A w międzyczasie pomarańcza i sok z kawałkami owoców tymbark (taki mały miał chyba ze 100kc :) ) I uwaga uwaga moja waga pokazuje 62 kg :) Chyba woda ze mnie spłynęła i wszystkie lekarstwa które w ostatnim tygodniu musiałam jeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprzec się pizzy to nie lada wyzwanie;) Gratuluje spadku wagi i życzę udanej walki z kg:) Uciekam i do zobaczonka 11-stego:) papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Kuleczka86-------------96kg---............96kg------- --- ------..65kg 2. Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg 3. irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 4. FraniaMaj32-------....90kg---...........88kg------- --------...70kg 5. Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg 6. Taka jedna kobitka...65kg-----........65kg-----------------55kg 7. ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg 8. complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg 9. Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg 10. Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg 11. Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg 12. stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg 13. rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg 14. Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg 15. Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg 16. PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg 17. FIFIII. .................106kg..............106kg... ................75kg 18. aanulla..................69kg..............69kg...... ................59kg 19. TITTIO...................62kg.............62kg.......................53kg Zaczerniłam się!!! ;) Najpierw dopiszę się do tabelki, dodałam LP, żebyśmy wiedziały jak dużo nas jest ;) Mam nadzieję że nikomu to nie przeszkadza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz trochę o mnie... Mam 32 lata, wystartowałam 2 stycznia z wagą 62kg, marzy mi się jakieś 53kg, 50 to szczyt marzeń ;) Ogólne zasady mojej diety to: 1. 4-5 posiłków dziennie, ostatni nie później niż na 4 godz przed snem 2. Posiłki wg zasady mż, najwyżej połowa tego co dotychczas, staram się nie łączyć białek z węglowodanami, ale od tego robię czasami odstępstwa, zwracam uwagę na kaloryczność 3. Minimum 1,5 l wody niegazowanej 4. Dwa razy w tygodniu godzina aerobiku 5. W pozostałe dni godzina na rowerku stacjonarnym - godzina docelowo, jak narazie 35 min i zwiększam o 5 min dziennie Tyle "mądrości" teoretycznych, w praktyce zobaczymy, rok temu mi się udało, nawet z małymi odstępstwami. Teraz też wierzę w sukces, ale tylko z Waszą pomocą. Jestem przekonana że bez forum nie dam rady ;) I jeszcze dwie cenne wg mnie rady: Jeśli ściska was z głodu, wieczorkiem, pomaga umycie zębów. Jeśli zdarzy się dzień szaleństw kulinarnych..... nie szkodzi, każda z nas jest człowiekiem, ważne by z nowym dniem powrócić do diety a nie zaprzepaszczać wszystkiego. Ważę się zawsze w piątek rano, na czczo i po oddaniu moczu, wtedy waga jest podobno najwiarygodniejsza. I mam nadzieję że w piątek będę mogła się pochwalić pierwszym sukcesem, chociaż ... troszkę grzeszę ;( Ale i tak nie jem połowy tego co przed dietą, więc jestem dobrej myśli ;) Pozdrawiam Was serdecznie i piszcie dziewczyny jak najwięcej bo to bardzo pomaga w chudnięciu i niesamowicie motywuje! Ja będę się starała, pewnie najczęściej wieczorami, bo moje dziecko dostaje białej gorączki jak mnie widzi przy kompie ;) To tyle na teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie koleżanki przepraszam że się nie odzywałam ale niemiałam internetu bo była awaria:(u mnie narazie bez zmian mam małe problemy i zapycham się z nerwów tak mam i niewiem jak sobie z tym poradzić:(macie dla mnie jakąs radę??jest dziś 4 stycznia za 2,5 miesiąca chce miec 15 kg mniej a potem powoli do czerwca pozostałe 15 wierzę ,że dam radę ale muszę się uspokoić i nieprzejmować wszystkim zanadto właśnie przeglądam diety są ciekawe ale czy skuteczne zastanawiam się czy sprawdzić o diecie 1000kcal słyszałam wiele opninii jak o niektórych dietach także muszę znaleźć taką na której wytrzymam.Niemam zabardzo czasu na gimnastyke narazie jak myślicie czy brzuszki ,skłony,i lekka gimnastyka wystarczy?proszę o wszelkie rady życzę wam i sobie powodzenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Kuleczka86-------------96kg---............96kg------- --- ------..65kg 2. Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg 3. irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 4. FraniaMaj32-------....90kg---...........88kg------- --------...70kg 5. Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg 6. Taka jedna kobitka...65kg-----........65kg-----------------55kg 7. ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg 8. complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg 9. Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg 10. Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg 11. Salamandra_22.........63kg.............63kg........ ..........55kg 12. stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg 13. rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg 14. Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg 15. Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg 16. PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg 17. FIFIII. .................106kg..............106kg... ................75kg 18. aanulla..................69kg..............69kg...... ................59kg 19. TITTIO...................62kg.............62kg.............. .........53kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama nie wiem jak mi dzis poszło cały dzien poza domem więc nie bardzo mogłam wybierac sniadanie: kromka chleba ciemnego z pastą jajeszczno rybną ze szczypiorkiem pycha + kawka pół szklaneszki barszczu czerwonego zupka hińska = ser w ziołach heh :-( kolacja: 2 kromeczki chlebka z serem zółtym i szyneczką co o tym sądzicie he he?? widze ze tu wszystkim ładnie idzie ja tez sie zwaze w nastepną niedziele buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ NIE MIAŁAM INTENETU NIE WIEM CZEMU:( ALE TEŻ SIĘ JAKOŚ 3MAM NAWET NIE ŻLE:) WIDZĘ PO SOBIE ŻE JUŻ POWOLI SIĘ KURCZE hehe:) a dziś zjadłam: śniadaie:1chleba razowego i 4 łyżki bigosu obiad: 1 schabowy:( ale mały:) 3 średnie ziemniaki i dużo sałatki ale bez oliwki kolacja 2 kanapeczki z ciemnym chlebkiem i wędlinka kakao 1 szkl.i kawałek bułki cieszę się że wam też obrze idzie i gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHE Z KĄDJA TO ZNAM MÓJ TEŻ NIE CHCE ŻEBYM SIĘ ODCHUDZAŁA:) ALE CO TAM NAPEWNO WOLAŁ BY GDYBYM BYŁA ZGRABNIEJSZA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsultantkaa myślę że jest ok aczkolwiek ta zupka :D ... kuleczko ja radzę Ci zacząć od diety 1500 a potem stopniowo schodzić do 1000kc. Tak będzie najlepiej skoro masz skłonność do zajadania problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×