Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

nie mozna przeciez tak bez konca sie glodzic. a jesli teraz pozwolimy sobie na MAŁE (zaznaczam małe!:) ) co nieco to łatwiej bedzie nam trzymac diete i po dietce sie nie rzucimy na zakazane rzeczy:) bo jak wszystko ograniczamy to mozemy dlugo nie wytrzymac. przeciez jestesmy tylko ludzmi.. ja sobie pozwalam na jakies ciasteczko czy cukiereczka jak mam ochote. i mimo to chudne:) dzis od rana dietkowo - musli z jogurtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki no dzis cały czas trzymam dietkowanie dzis Sniadaneie: sok pysio (mały) obiad : kurczak z worka + ziemniaczki 2 pieczone w piekarniku i marchewka z groszkiem zielonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej taka jedna:D to jedziemy na tym samym wózku z tymi slubami tylko ty masz troszke pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) U mnie dzisiaj małe przegięcie... Rano: 2 kanapki z serem Obiad: frytki,schabowy z serem i trochę surówki Byłam zmuszona jeść w restauracji ... do jutra już niczego nie wsadzę do buzi ;) Waga jest 61 więc nie ma co się załamywać w końcu niedziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ja wczoraj tez przegiełąm bo zjadłam hod doga wieczorem ale co tam dzis znów siedze w pracy i brak mi tu pomysłów na dobre, zdrowe, i dietetyczne jedzonko wiec jest jak jest sniadanie: jajecznica z kromką hleba ( to jeszcze w domku) 2 sniadanie: aktivia obiad: zupka chinska i na kolacje ma byc jogurt o ile mnie móje kochanie nie wyciągnie do miasta na jakies jedzonko bo podobno steskniony jest :-P he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam tutaj, że dziś wszystkie pofolgowałyśmy sobie. Ja również... Zjadłam 3 tortille z kurczakiem i warzywami takie małe robione w domu, ale jednak... Od jutra z pełną determinacją z powrotem na dietce ;-))) Myślę,że taki jeden dzień w tygodniu nie wpłynie na wzrost wagi ;-))) Już niebawem się zważę ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sceri pewnie że nie wpłynie :) jak dla mnie to takie dni są wskazane ;) przecież od czasu do czasu możemy sobie pozwolić na coś pożywnego :) nie piszę tutaj o pustych kaloriach typu chipsy czy słodycze :p bo tego bym sobie nie wybaczyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna kobitka - a ja własnie wczoraj miałam taką wielką ochote na chipsyy ale sie powstrzymałam całę szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Kuleczka86-------------96kg---............96kg------- --- ------..65kg 2. Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg 3. irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 4. FraniaMaj32-------....90kg---...........88kg------- --------...70kg 5. Aniiiaaaa22-------......67kg--............55kg------ - ---------45kg 6. Taka jedna kobitka...64kg-----........61kg-----------------55kg 7. ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg 8. complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg 9. Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg 10. Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg 11. Salamandra_22.........63kg.............62kg........ ..........55kg 12. stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg 13. rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg 14. Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg 15. Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg 16. PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg 17. FIFIII. .................106kg..............106kg... ................75kg 18. aanulla..................69kg..............66,7kg...... ................59kg 19. TITTIO...................62kg.............62kg.............. .........53kg 21.misiowamyszka.........75kg.............73,5kg:):),.................67kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) u mnie było dzisiaj tak: bułka z twarogiem i dżemem wisniowym bułka z powidłami ziemniak,kapusta i jakieś 4 cm kiełbaski jabłko Same bułki dzisiaj praktycznie,ale byłam w szkole pół dnia,a taką bułę najwygodniej zabrac:) Dzisiaj zaliczyłam spacerek całkiem długi i rajd po sklepach w poszukiwaniu spodni:) Co do takich małych przyjemności typu ciasteczko czy cukierek od czasu do czasu to tez jestem za:)Byleby tylko nie przesadzic z iloscia:P W końcu jesteśmy ludzmi i należa nam się takie małe ludzkie grzeszki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiiaaaa22
Witajcie kobietki:) U mnie -1,2kg ;) Dużo ćwiczę, jem głównie produkty bogate w białko, ostatni posiłek ok. 16.30, dużo piję herbat + 1 lub 2 kawy/dziennie. Węglowodany ograniczyłam do minimum tzn. nie jem słodyczy, a gdy czuję, że mam niski poziom glukozy we krwi to zjadam kilka rodzynek, albo morelę suszoną ;P Nie piszę codziennie raportów tak jak Wy, bo niestety studia mnie całkowicie pochłaniają, że w tygodniu jestem nieosiągalna, ale jestem z Wami kobietki duszą i coraz mniejszym ciałem :) TRZYMAJCIE SIĘ I WALCZCIE O SWOJĄ PIĘKNĄ SYLWETKĘ!! :) :* L.P. NICK-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Kuleczka86-------------96kg---............96kg------- --- ------..65kg 2. Gunia222....---------...94..................94....... ..............75kg 3. irony---------------...--80kg---........--.-80kg----- ---- --------..60 4. FraniaMaj32-------....90kg---...........88kg------- --------...70kg 5. Aniiiaaaa22-------......67kg--............53,8kg------ - ---------45kg 6. Taka jedna kobitka...64kg-----........61kg-----------------55kg 7. ALEXI----------..........70kg-----.......-66kg---- -------------55kg 8. complete---------.......76kg-------......76kg------ --- --------60kg 9. Blanka122-----------....96kg--------.....96kg---- ----- -------70kg 10. Karoolajnka------------60kg--------......60kg------ ------ ---- 54kg 11. Salamandra_22.........63kg.............62kg........ ..........55kg 12. stulipanek----...........65kg.........--..65kg.. .............---55kg 13. rozmary35..............87kg.............83kg............ .......65kg 14. Antijaa...................89kg.............89kg......... ..........79kg 15. Sceri......................77kg.............70kg........ ............64kg 16. PERVERA.................62kg...............62kg......... ...........50kg 17. FIFIII. .................106kg..............106kg... ................75kg 18. aanulla..................69kg..............66,7kg...... ................59kg 19. TITTIO...................62kg.............62kg.............. .........53kg 20. misiowamyszka.........75kg.............73,5kg ,.................67kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ależ puściutko dzisiaj:( Śniadanko juz zjedzone : bułka z twarożkiem i dżemem. Do pracy zabieram activie i jabłko.Obiad będzie dopiero jak wrócę,ale jeszcze nie wymyśliłam co to ma byc dokładnie:) Coś z pieczarkami mi chodzi po głowie:) Postanowiłam ograniczyc pieczywo do tego ,które zjadam na śniadanie bo za duzo go było w moim jadłospisie. Skorzystam z rady Aniiaaaa22 na zdrowa przekąske:) Dzisiaj kupię sobie też troszkę suszonych moreli, śliwek,a do tego troszkę migdałów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) U mnie dzisiaj na śniadanie kiełbaska drobiowa i kawałek chlebka na drugie śniadanie planuję banana a na obiad udko z kurczaka bez skóry i ziemniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkie koleżanki:D ja dzis zaczęlam od soku bo na i jednej chrupkiej kanapeczki z dzemem truskawkowym niskoslodzonym - bo mam straszna ochote a potem na obiad beda pierożki z srerem i na kolacje jeszcze nie zdazyłamwymyslic ale chyba brokuł z makaronem i pieczarkami ( jak wczoraj) pozdrawiam i sukcesów życze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wreszcie wolne i staram sie wrócic do diety i znów wskoczyc na orbitrek bo miałam dwa dni przerwy na sniadanie: 2 paróweczki + kietchup he he potem kawka i musze znów zaczac pic czerwoną herbate wiec tez sobie zrobie potem napisze co wymysliłam na reszte dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymysliłam he he a więc drugie sniadanie: kromka chleba z drzemem obiad: znów dwie parówki z jakimiś wazywami chyba z marchewką kolacja: kisiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jeśli mozna to tez chętnie sie do Was przyłacze. Niestety moja silna wola jest bardzo słaba i od jakiegos czasu próbuje schudnąc i tylko na próbach pozostaje. Ale teraz musi sie udać. Gratuluje wyników i zycze dalszych sukcesów w odchudzaniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna kobitka - te witaminki to chyba dobry pomysł, bo juz czuje małe braki i z tad te złe samopoczucie w weekend u mnie w pracy a jakie pijesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis na sniadanie musli obiad zupa warzywna pozniej zjem jeszcze jogurcik no i jakies owoce (manaryny,anans z puszki) troche jestem zla bo przez ta pogada sie przeziebilam, ale caly czas staram sie nie objadac:) a i wiecie jesli chodzi o slodycze to ja wczoraj skusilam sie na 4 herbatniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie z czego najbardziej sie ciesze, a mianowicie z tego, ze moj facet tez chce troche zgubic kg:):) wiec nie mamy w domu zadnych slodyczo oprocz herbatnikow i kremu czekoladowego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mój weekend to porażka, nie jakaś ogromna, ale nie będę się nad nim rozczulać tylko puszczam w niepamięć i od poniedziałku grzecznie ;) Dzisiaj: 1/ Poł bułki wieloziarnistej z serkiem Turek + kilka łyków jogurtu 2/ Activia do picia 3/ Pół grahamki z masłem i jedna parówka drobiowa z ketchupem W planach: 4/ Pierś z kurczaka /mały filet/ smażona bez panierki i warzywa na parze 5/ Kawałek rybki po grecku Do tego napewno 1 godz aerobiku i może się zmuszę do rowerka, w zależności ile mi synuś pośpi. Ja też muszę się wspomóc witaminami, gdyż pewnie mam jakieś niedobory. Kupiłam VITAMINER, gdyż rozpuszczalnych nie znoszę ;). U nas piękne słońce, tylko wieje okropnie. Nie mogę się doczekać wiosnyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam w szafie stary magnez, dwie tabletki wiec jedną sobie od razu rozpusciłam strasznie mnie dzis łowa boli ale to chyba przemęczenie 2 dni pracy po 12 godzin, facet mi nie dał spać w nocy i jeszcze musiałąm wstać o 8 chciałam sie zmusić do orbitreka ale jescze bardziej mnie głowa rozbolała po 2 minutach więc moze spróbuje po obiedzie jeszcze raz aha, zamiast paróweczek zjem sobie na obiad gołąbka bo akurat mama robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis tez tu baardzo cichutko ja juro musze znów cały dzien w pracy ale tym razem sobie przygotuje jedzonko juz mam plan, na rano duzy jogurt i banan obiad: sałatka z 2 jajek kapusty pekinskiej, ogórka i pomidora, i pokrojonego plasterka szyneczki i kolacja tez duuuuzy jogurt z płatkami mysle ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×