Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

Witaj Salamandro ;-) Już myślałam,że zniknęłaś na dobre. Trzymam za Ciebie kciuki ;-) Ja się pogubiłam ździebko, ale wracam do diety :-) Na śniadanko 2 kr razowca z serkiem topionym i pomidorkiem. Na drugie jakiś jogurt pitny. Potem muszę coś wymyśleć, bo w lodówce tylko światło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sceri:) Ja też trzymam za Ciebie kciuki no i za wszystkie wytrwałe :) Nie zniknę! nie ma mowy:D a teraz do pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i ja sie w koncu melduje musze przyznać ze i mi od czwartku zamiast zmiejszyc sie paśnik to w druga strone poszło wekend mozna porównać do wielkiego obżarstwa i siedzenia na 4 literach ale z objadaniem sie koniec za to literki me jeszcze trzeba przysi.ąść w koncu skonczyłam robić zaproszenia weselne i w następny wekend znowu ( już nie mam siły )jechać do rodziców juz nie pamietam kiedy mielismy wekend tylko dla siebie bez wyjazdu bez jakiegos załatwiania juz chce być po tym całym weselu\\ a tu całe okropne dwa miechy zostały no to sie pożaliłam\\ a teraz do rzeczy dziś kawa z melkiem 2x 3 kromki razowca z pomidorem i ogórkiem zupa- kapusniak a potem to nie mam pojecia pozdrawiam i tez witam was wszystkie dobrze że wracamy do klikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiadek nic ciekawego nie wymyśliłam, bo nie miałam czasu. Właśnie wróciłam do domu i usmażyłam sobie 3 jajka ze szczypiorkiem i do tego 2 kr razowca. Zostało mi 230 kcal do wykorzystania do końca dnia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam, Salamandro ciesze sie ze zmiany na dobre u Ciebie i 3mam kciuki.Wogóle fajnie ze powrociłyscie bez was było na prawde cięzko. U mnie na sniadanko jajecznica z 2 jaj Na obiad zupa pieczarkowa,pieczen z indyka i surówka Na kolacje sałatka warzywna z odroina sosou czosnkowego. U mnie doszedł jeszcze KUbuś soczek Trzymajmy sie razem dziewczyny i juz nie odchodzcie ode mnie bo na prawde zleeee i brak motywacji. Acha zapomniałam dodac ze byłam dzis na soiłowniiii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pracy:) Dzisiaj wyszło tak: 2 kromki kołodzieja z dżemem malinowym, kanapka z dżemem w pracy, 2 kabanosy drobiowe, 150 gram daktyli :) Pewnie jeszcze jabłko dojdzie:) Jutro postaram się coś lepszego wykombinowac:) Tez przyznam się,że lepiej mi z Wami:) Sama to na manowce ciągnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski:) Na śniadanko wciągnę 2 berlinki z kromką kołodzieja, w pracy zjem jogurt ,albo kanapkę jeszcze się zastanawiam, a na obiad ryż z warzywami. Na kolację owocek:) Dzisiaj w ramach porannych cwiczonek zrobiłam rozciaganie i brzuszki:) Odrazu wiecej energii jak się pocwiczy:) Jednak faktycznie sport to zdrowie:) Muszę się gruntownie zabarac za brzuch...sezon bikini goni:) Pozdrawiam Was kobitki i lece się pięknic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam, U mnie na sniadanko był 2 kromki razowca i serek wiejski z pomidorem. Na obiad nie wiem jeszcze co bedzie prawdopodobnie cos na szybko.Bede sie odzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja w ten wilgotny chłodny dzień ( w koncu i u mnie popadało:) dizs kromka razowca z twarożkiem rozmieszanym z łyżką smietany+ poł poiomidorka+ 1/3 ogórka i szczypiorkiem kawa z mlekiem potem moze jeszcze zjem musli fitt zupa ogórkowa + mięsko duszone w winie z warzywami jabłko i aerobik zmykam i odezwe sie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :-) Siłownia zaliczona ;-) Na śniadanko był twarożek z rzodkiewkami. Na drugie 2 kr razowca z serkiem topionym i pomidorkiem. Na obiad zjem dorsza zapiekanego w folii. Potem się zobaczy co na kolację. Miłego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
na 2 sniadanie była kanapka z warzywami i wedlina. na obiad makaron z sosem napoli. no i niestety 7 days dziewczynby miałam taka ogromna ochote i pomyslałam ze sie skusze zjadłąm patrze na opakowanie i pisze ze ma 374 kalorie................... Masakra duzo;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) U mnie dzisiaj 2 kromki razowca z pastella,co dalej jeszcze nie wiem.Jak skonsumuję to zamelduję:) Za to cwiczonka poranne zrobione na pucuś-glancuś;) Ładny dzionek także zakładam spódniczkę :) a co! :D pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Na śniadanko bułka razowa ze słonecznikiem z serkiem topionym i pomidorkiem. Potem jabłko wciągnę. Na obiad jakąś zupkę warzywną na bulionie, bo długo nie jadłam ;-) Na kolację jogurt naturalny ze zbożami i wafle ryżowe. To tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
U mnie na sniadanko były 2 kromki razowca i serek wiejski. co poźniej okaze sie:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie doszły : jabłko,banan, mały jogurt,zupa amino pomidorowa, garśc orzechów i bananów suszonych, 2 kromki razowca z pastella. To tyle na dzisiaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie masakra z tą dietą. W ogóle nic mi nie wychodzi ostatnio :-( Przez to nie chce mi się nawet trzymać diety... Jutro na szczęście też jest dzień dobry na odchudzanie to wezmę się w garść. Nie chcę zaprzepaścić mojej ciężkiej pracy nad sylwetką. Proszę Was trzymajcie kciuki i piszcie często ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Sceri uwierz ,że nie tylko Ty masz problem z dietą . Ja mam chyba jakieś załamanie - wcześniej jakoś potrafiłam nad wszystkim zapanowac,a teraz wciąż coś robie nie tak. Nie pozostaje nic innego jak zmobilizowac sie na powrót. Trzeba znaleźc jakąś dobra motywację! u mnie bedzie to chyba plaża ;) W planie mam 2 kromki razowca z zółtym serem, w pracy :jabłko i banan,jogurt naturalny, jajko sadzone i 2 ziemniaki w ramach obiadu. a teraz cwiczonka! :) pozdrawiam i rowniez apeluję o częste pisane ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salamandro masz rację tu potrzebna jest dobra motywacja ;-) Na śniadanko były 2 kr razowca z serkiem topionym i pomidorkiem. Potem jabłko. Na obiadek będzie chyba dorsz pieczony w folii. Odezwę się potem, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po obiadku, pyszna mi wyszła rybka ;-) Trzymam się dzielnie dziś i nie jem nic poza jadłospisem umieszczonym wcześniej :-) Kawkę wypiłam, ale to się nie liczy. Na kolację planuję 2 kr razowca i sałatkę z fety, pomidorka, ogórka i pekinki- jest mało kaloryczna i bardzo syta. Okropnie mnie brzuch boli na okres :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sceri to masz już wytłumaczenie skąd ta niesubordynacja dietkowa - okres. Ja to stresy zażeram niestety,ale teraz wolę się wyładowac cwiczac.Przynajmniej to zdrowsze i wiekszą korzyśc przynosi:) U mnie po śniadanku doszło: jabłko,banan,mały jogurt śliwkowy, 2 małe jabłka, pól paczki ryżu z warzywami podduszonymi i duuużą ilością zół:) Myślę,że źle nie jest. Rano zaliczyłam 100 brzuszków i rozciąganie.Jak w końcu uda mi się zmobilizowac to będę biegac(lipa tylko,że nie mam z kim - samej to cięzko) A gdzie się podziewa reszta dziewczyn? no kochane,nie ma to tamto:) Trzeba działac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) U mnie na śniadanko 2 kromki razowca sojowego z paprykarzem, do pracy wezmę jabłko,banana i mały jogurt, a na obiad to co wczoraj czyli warzywka w postaci smacznej;) 100 brzuszków i rozciaganie zrobione:) Udanego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Na śniadanko dziś twarożek z rzodkiewką i 2 kr razowca. Na drugie jajko. Na obiad- filet z kurczaka pieczony w folii. Potem się zobaczy co dalej..., bo wybieram się do rodziców z synkiem. Zamierzam się opalać, kiedy mały będzie się bawił w piaskownicy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dzis twarożek z ogórkiem szczupiorkiem urobiony ze śmietaną + kromka chcleba+ kawa z mlekiem wczoraj kupiłam sobie kiecke na wesele a ktore idziemy za 2 tyg( nareszcie znalazłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień zaliczam do udanych:) Ponad normę zjadłam tylko jabłko:) Ogólnie bardzo dobrze się czuję od kiedy wróciłam do normy - czyli do racjonalnego odżywiania:) W końcu udało mi się opanowac głód słodyczowy:) Mobilizuja mnie też codzienne cwiczonka:) Będzie dobrze!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Śniadanko wciągnięte : 2 kromki chlebka sojowego z paprykarzem. Do pracy idę dzisiaj tylko na 4 godzinki także zadowolę się jabłkiem,ale na obiad wymyśliłam sobie ryż na mleku z cynamonem:) mniam:) chodzi to już za mną od wczoraj:) Dzisiaj ide jeszcze pobuszowac w ciuchach:) Wyczaiłam już kilka naprawdę fajnych przecen - oczywiście skorzystałam:P Cwiczonka też już mam za sobą:) 100 brzuszków + rozciąganie. W poniedziałek na basen śmigam...jakbym się chciała wymigac to mi kopa dajcie:P pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrine
Witam no i ja do was powracam. Niestetyu u mnie tez jakos ciezko z dieta;/ ciagle wchodzi cos z pozamenu;(:( Mam nadzieje ze od dzis bedzie inaczej bo w soboite ide na wesee i chce sie dobvrze czuc!! Na sniadanko 2 kromki razowca z pasztetem pozneij sie okaze. Dzis ide na siłownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
U mnie na obiad była pieczen z indyka i surówki oraz zupka gulaszowa troszke:P pożniej jogurt a na kolacje parówka i kromka. Poćwiczyłam dzis intensywnie na siłowni wiec jestem z siebie zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) U mnie było tak: 2 kromki z serkiem naturalnym i dżemem, banan,jogurt mały truskawkowy, 2 jabłka, 2 berlinki z wody z 2 kromkami razowca z żółtym serem, cwierc opakowania sera feta. do tego brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×