Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Gosiu ale są też tańsze u nas po 99zł więc myślę że warto dać bo to zawsze posłuchasz bicia serduszka i śpisz spokojnie a ja nie wytrzymam później jak będę musiała czekać miesiąc na kolejne USG.A zawsze później można odsprzedać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja jak bylam u gienkologa w 5 tc to był pusty pecherzyk i z bety mi wychodził 3 tydzień.... a ja byłam 13 dni pozniej to juz był płod w srodku miał 4 mm czyli ja faktycznie zaszłam pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam to siostrze mojej i była bardzo zadowolona ale już sprzedała koleżance bo nie wiedziała że ja zafasolkuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty zebys mnie widziala jak szłam do gienologa jak na skazanie tak sie bałam a jeszcze załatwiałam sie na poczekalni a jak weszłam do niej to juz miałam peny oecherz ze strachu:((( i musiałam isc sie załatwić dopiero badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek czyli jak miałaś usg to bylaś w 3tyg. dlatego pęcherzyk był pusty. Asiulka no w sumie tak warto dać nawet takie pieniążki dla takiej przyjemności i własnego spokoju że serduszko bije i wszystko oi. Ja z każdą wizytą sie cięsze że idę ale też troche niepokoję czy wszystko oki. Ale przecież musi być oki. Musimy być cały czas dobrej myśli. Ja już się nie mogę doczekać ruchów. Ale pewnie jeszcze z 5tyg.jak nie więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja powiedziałam ze jak minie 20 tc odrazu jade na zakupowe salenstwo dla maluszka:))) wczesniej nic nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z michałem tez zawsze sie bałam przed izyta u lekarza b o mi sie z nim ciagle jakies krwiaki na macicy robiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek a ja ostatnio kupiłam kilka ciuszków bo nie mogłam się powstrzymać ale ja miałam jeszcze te co kiedyś kupiłam.Ale co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od pierwszego usg kiedy pecherzyk miał 5 mm do nasteponego urosł do 23 mm, wiec rozwija sie... ciekawe jak teraz bedzie... we wtorek o 9 mam wizyte, ale napisze wam dopiero po pracy co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo podobno sie wykonuje te badania genetyczne miedzy 11-14tc,tez uwazam,że jest to nie potrzebne ale tak lekarze robią kazdej pacjentce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak co ma byc to bedzie ale ja narazie nie kupuje, bo my rodzimy w sierpniu a teraz wiekszosc ciuchów zimowych, po drugie niewiem co bedzie a traz sa rozne ladne ubranka.... w lutym chcem pojechac na 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek a to drugie USG w którym tygodniu mialaś robione? Jak fasolka miała już 23mm? Ja byłam w 10 tyg. i fasolka miała 46mm. A teraz po miesiącu będe szła ciekawa też jestem ile urosło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ci chodzi o pomiar przyziernosci..... bo ja jestem w 3 ciazy tzn drugi porod moj bedzie i ja z michałem nie miałam zadnych badan genetycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te USG 4d to mój lekarz prowadzący mówil że wykonuje dopiero po 24tyg. więc ja dopiero w marcu bede mogła zrobić. Ale na pewno zrobię. Widziałam fotki i filmik z tego USG - świetne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku ale u nas robią prywatnie jak się chodzi takie badania.Gin mi o tym też mówiła.A u was nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kupowania ciuszków to chcialam zacząć od połowy lutego to będe w 18tc. Myślicie że można już? Też się trochę boję żeby nie zapeszyć ale i tak już ledwo co się owstrzymuję żeby czegoś nie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę prywatnie do lekarza. I tam nie ma 3d tylko jest USG 4d. Czym się to róznie to nie wiem. Ale będe musiała trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu moja siostra urodziła 2 mies. temu ale rok temu urodziła dziecko pod koniec 5 mies. i się udusiło i też już wszystko kupowała bo nawet nie myślała że coś będzie nie tak także ja myślę że nie ma reguły. A ja też będę robić 4D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak z tym kupowaniem ciuszków to tylko zabobony. Moja bratowa jak tylko dowiedziała się że jest kupowała. Od 7 tyg. kolekcjonowała ciuszki a pod koniec 6msc miała już całą wyprawkę. Urodziła dzidzię miesiąc wcześniej. Mała wazyła trochę ponad 2,5kg ale wszystko było oki i do dziś jest zdrowiuteńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu nie każdego stać żeby tak od razu kupić wszystko i większość kupuje już wcześniej.To prawda że to zabobony i nie bardzo powinno się to brać do serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek bo ty juz byłaś w ciązy powiedz mi w którym tygodniu poczułaś ruchy? Bo niby sie mówi ze przy 1wszej ciązy po 20tyg. a moja kumpela poczuła w 16tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×