Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Stefciu ja wiem tylko ciężko mi w to uwierzyć że jestem w ciąży.A jutro idę na Betę bo do Środy to zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj rano się warzyłam i przytyłam 5kg a nie jem więcej niż przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych upławów to ja miałam biały gęsty taki jakby twarożek no i jak byłam 18 grudnia to się okazało że mam lekkie zapalenie grzybicze i zazywalam teraz Nystatynę i teraz jak pójdę to się okaże co i jak. Trochę się martwie ale lekarz kazał się nie martwić bo grzybica nie jest groźna dla dziecka i da się wyleczyć a w ciązy często się przytrafia bo wszystko jest bardziej wrażliwe i podatne na infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula Ty to masz prawo utyc bo 2 fasolki nosisz, to jest normalne. Gosiak ja mam taką wydzielinę białawo-żółta i nie wiem czy ona jest groźna. Zapytam jutro gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no to dobrze. Ja miałam mieć robioną na ostatniej wizycie ale ze względu na tą grzybice nie robił mi i teraz w zalezności czy będzie lepiej ... nie wiem czy zrobi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ! :) ja niedawno wróciłam z pracy i piję sobie soczek marchwiowy ale żeście naskrobały od wczoraj ponad pół godziny czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak ja to do tej pory jakos nie miałam tych upławów teraz jakos tak zauważyłam dużo ale może nie sa groźne. u mnie wogóle na poczatku drożdże wykrył ale nic nie dawała bo ja swędzenia nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może nie jest grożny ten śluz.Wiesz ja mam niby te zapalenie grzybicze ale nie mam ani swędzenia ani piczenia które niby występuje przy niej także może też nie mam takiej poważnej.. Mam taką nadzieję...i oby teraz było lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak to sie zdarza w ciąży. mój gin powiedział że jak będe miała swędzenia lub pieczenie to żeby powiedzieć. Ale już 32 tydzień i nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja teraz przez 3tyg. brałam te globulki dopochwowe i już tych upławów nie widzę.. może coś pomogły.. Stefciu a Ty od kiedy zaczęlaś kupować coś dla maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem Koteczku ale wolę tak się dowiedzieć mniej więcej od kiedy kupują inni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak ja wogóle w Ameryce zaszłam w ciążę i wracałam stamtąd w 4 miesiącu i tam dużo kupiłam rzeczy bo tam taniej mi było, nawet wózek tam kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha rozumiem. Dobra nic dziewczynki ja zmykam bo przyjaciółka przyszła na ploteczki:)) może jakiś filmik:) papa zajrzę tu wieczokiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ja będe miała cytologie teraz 15stycznia to się okaże jaki wynik będe miała.. Jak sie czujecie kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×