Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Ok :) To będę zerkać i czasem popisywać :) Ja się na wszystkim znam, bo mature z biologii pisałam i ten temat jakoś wyjątkowo mnie ciekawił :):):) A lubię o tym rozmawiać, bo napawa mnie to nadzieją, ze i mi sie uda :) Ta, więc od czasu do czasu powymadrzam się i u Was :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitaanita witaj. fajnie że do nas dołączyłaś. Ja sie starałam 5 cykli i jestem już 32 tygodniu ciąży. u mnie brzuszek był późno zauważalny i teraz tez nie mam az tak bardzo ogromnego no ale już wiadomo że w ciąży. wszyscy mi mówią że wyglądam na 6 miesiąc. fajnie że będziesz miała bliźniaki pewnie Ci brzuch szybko urośnie bo to dwie fasolki. Asiulka odpoczywaj sobie. zazanna zaglądaj ile tylko wlezie do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu ja to się boję że przytyję ze 30kg bo moja siostra przytyła 25kg a my podobne jesteśmy z wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu zmykam naprawdę bo coś za mocno mnie brzuch boli jak siedzę.Ale później zajrzę i fajnie że topik się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ledź pewnie, musisz dbac o siebie i fasolki. Moja szwagierka tez około 30 przytyła ale u Ciebie to wiesz dwie fasolki to na pewno przytyjesz dużo. Ale co tam spalimy se potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutkaaa, my też założylismy sobie ze przerywamy starania i jak dostane prace to znow bedziemy próbować :) i tak stosowaliśmy stos. przerywany w grudniu .. okazało się ze takim sposobem zostaliśmy rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups... :) to nie tu... Chcialam napisać ze bardzomilo tu u Was.. i będę zaglądac tu codziennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć dziewczynki- jestem w ciąży na 100. Między 2 a r tyg. Dzwoniłam do mojej ginekolog i powiedział że mogę spokojnie poczekać do wtorku, ponieważ są to plamienia sporadyczne. Jakby zaczęło plamić mocno- to wtedy jak najszybciej, Nie wiem, chyba się posłucham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agutek jeżeli Ci gin tak mówi to tak jest dobrze, przecież to lekarz. tylko do wtorku oszczędzaj się kochana i jeszcze raz wielkie gratulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek a Ty tak bardzo sie źle czujesz? a może przysnęłaś sobie. U mnie teraz siostrzyczka była i śmietankę i serek przywiozła. jutro jedziemy meble oglądać i jak nic nie znajdziemy to mąż u siebie w pracy zamów tylko trzeba będzie tak do 2 tygodni czekać. Szokda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agutek masz prawo każda z nas jest prze szczęśliwa. A jak twój m/ pewnie tez szczęśliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello babeczki, można sie dołączyć? Podczytuje was od dłuższego czasu ale nie miałam odwagi napisać... Jestem w 12 tygodniu :) Starałam sie w sumie krótko ale bardzo treściwie, bo po odstawieniu Cilestu i przebytej anoreksji nie miałam okresu ponad rok, trafiłam w końcu do super lekarza i udało się! Miałam stumulacje Clostilbegytem i zastrzykami Menopuru, urosło mi zaledwie 1 jajo ale za to jakże konkretne bo wystarczyło aby pojawiła sie tak wyczekiwana upragniona fasolka... Płakałam jak bóbr, jak ujrzałam bladą drugą kreseczkę ( w 12 dni po zapłodnieniu)... Potem jak na usg gin pokazał mi bijące serduszko mojego Szkrabika to ryczałam jeszcze bardziej... W pon ide na kolejne usg, będzie już zapewne widać małego człowieczka :) nie moge sie doczekać!!! Brzuszek juz zaczyna mi być lekko widać, zwłaszcza wieczorkiem jak jestem pojedzona :) ale nie moge sie doczekać jak zdejmę płaszcze, kurtki na wiosne i będę mogła dumnie pokazywa spory juz brzusio :) Jako że jestem raczej szczupła to pewnie szybko mi urośnie... Rok 2008 był totalnie przełomowy w moim życiu, spełniły się moje największe marzenia - pokonałam anoreksję, przeżyłam wakacje życia, zafasolkowałam no i teraz staję na ślubnym kobiercu z moim ukochanym :) Pozdrawiam serdecznie, będę zaglądała do Was... Asiula - podziwiam cie za ogrooooomny chart ducha...po tym co przeżyłas należy Ci się NOBEL!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jakim innym topiku pisaly
scie? bo ja sie dopiero staram i chcetnie bym tamdolaczyla?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj shila fajnie ze jesteś z nami zawsze to weselej. my pisałyśmy na kafeteria co pomaga zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... lekko zestresowana z pewną nieśmiałością zapytuję czy i mnie przyjmiecie? :D nie jestem często na kafeterii ale i brakuje mi rozmów z innymi kobietami i chciałabym do Kogoś przynależeć...hihhihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, czytałam was na tamtym forum w sumie długo bo od czasu jak ja sie starałam, jak zaczęłam brać zastrzyki na owulację, więc ponad 3 miesiące :) starałam się po cichu...hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przyszle mamusie:)!!czy ja tez moge sie dopisac? Jestem w 15 tygodniu i to moja juz druga niunia, a staralismy sie ponad 9 miesiecy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleksja witaj. o to juz parkę będziesz miała fajnie. Dziewczyny a jak sie wogóle czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa czy wykonywałyscie betę hcg i jakie miałyscie wyniki i którym tyg. ja mialam 202 w 2 tyg. wydaje mi sie ze coś mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, ja jestem poza granicami kraju i tu swoich wynikow na oczy nie widze jak sa dobre wiec nie podziele sie:),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 32 tygodniu zaraz w 33 wchodzę. Ja też robiłam bete w stanach i ale już nie wiem jaki był wtedy przyrost. Oleksja a ty w którym tygodniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×