Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

Ale tu fajnie;) Dużo ciężaróweczek;) Lece zrobić kawusie;) I zaraz potem na obiad do teściów;) Także udanego popołudnia i wieczorku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
NICK..........WIEK....skąd.....ilość cykli starań.....tydz/termin Asiula83.. ...25........Łódź.............5 lat............tak. 7tydz....? koteczek....25....świętoszów...........8......... tak..8 tc..13.08.09 Stefcia...... 25...Białystok...............5.........tak ..32tydz.8 marzec Agutexxx...29....Gdańsk.................1.........tak... 3 tydz Lokulek.....23....Lodz(Walia)............8.........tak.. ...7-8 tydzien Monika.....26.....koło...................3-4.........tak ......3-4 tydz. Kasia.......30.....Łódź....................6..........ta k......18tydz...11.06.09 Anka80......28....Krakow................9..........tak.......17tydz....16.06.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
hej Kasiulka30 :D fajnie ze juz jestes z nami.Super...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka;)dzięki;) teskniłam za Wami,ale normlanie ostatnio od kompa to mnie odrzuca i rzaaaaadko kiedy dochodze i odpalam;) Jak sie czujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
dobrze Kasienko tylko zatrzely mnie meczyc zaparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu.niedobrze... Stosujesz te metody, o których dziewczęta tu pisaly? a może trzeba lekarza sie poradzić jesli one zawiodą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
musze isc jutro do gin zeby mi cos polecil na te zaparcia bo naprawde sa nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
tak probowalam Ale Stefcia mowila ze jej siostra tez miala i nie bylo za dobrze, wiec wole isc do gin niech on co doradzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
Aty jak sie czujesz :D fajnie bedziemy mialy fasoleczki w tych samych latkach :) Wiesz co juz jest w twoim brzusiu jaka plec fasolki :) ja bylam na usg lekarz chcial mi powiedziec ale jakos tak nie chcialam wiedziec :D mam jeszcze troche czasu moze zmienie jeszcze zdanie i przy nastepnym usg sie dowiem :D co taam jest jaka plec fasolinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
widze ze nie ma nikogo.Szkoda bo ja mam teraz na chwilke komp dla siebie bo maz poszedl cos przy aucie robic jak wroci to ja juz nie dopcham sie do komp bo on bedzie gral w ta swoja beznadziejna gre 😠 Chyba kupie sobie laptopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
noi wrocil i juz nie zgania 😠 to juz mam popisane 😠 😠 Musze isc jak uda mi sie jeszcze dostac wieczorkiem do komp to zagladne do was.A teraz zycze wszystkim milusiej niedzielki :D 🖐️ paa,paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloefix
NICK..........WIEK....skąd.....ilość cykli starań.....tydz/termin Asiula83.. ...25........Łódź.............5 lat............tak. 7tydz....? koteczek....25....świętoszów...........8......... tak..8 tc..13.08.09 Stefcia...... 25...Białystok...............5.........tak ..32tydz.8 marzec Agutexxx...29....Gdańsk.................1.........tak... 3 tydz Lokulek.....23....Lodz(Walia)............8.........tak.. ...7-8 tydzien Monika.....26.....koło...................3-4.........tak ......3-4 tydz. Kasia.......30.....Łódź....................6..........ta k......18tydz...11.06.09 Anka80......28....Krakow................9..........tak.. .....17tydz....16.06.09 aloefix....22....Tarnow.......8......tak.....8tydz......14.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi82
witam wszystkie przyszle i obecne mamy.... mieszkam w Łodzi i jestem w 13 tyg. ciazy, jest to moja pierwsza ciaza wiec uwazam bardzo i oczywiscie bardzo sie tez boje. fajnie ze jest to forum bo zawsze to jakies wsparcie i dodatkowe info zawsze sie przydadza. pozdrawiam wszystkich..... paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak ladnie poprosily o wpisanie na liste i co? nikt im nie pomogl- nieladnie :) NICK..........WIEK....skąd.....ilość cykli starań.....tydz/termin Asiula83.. ...25........Łódź.............5 lat............tak. 7tydz....? koteczek....25....świętoszów...........8......... tak..8 tc..13.08.09 Stefcia...... 25...Białystok...............5.........tak ..32tydz.8 marzec Agutexxx...29....Gdańsk.................1.........tak... 3 tydz Lokulek.....23....Lodz(Walia)............8.........tak.. ...7-8 tydzien Monika.....26.....koło...................3-4.........tak ......3-4 tydz. Kasia.......30.....Łódź....................6..........ta k......18tydz...11.06.09 Anka80......28....Krakow................9..........tak.. .....17tydz....16.06.09 aloefix....22....Tarnow.......8......tak.....8tydz...... 14.08.09 Magda .....18, Częstochowa ...3 .....tak .....12 tc. Shila........30...Kraków....????......tak/12 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moze mi ktos tutaj odpowiedziec na wczesniej zadane pytanie czy ja juz na odpowiedz nie zasluguje bo sie w waszych kryteriach nie mieszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
madziulkaaa1 Ja zmila ochota bym ci cos doradzila i odpowiedziala na twoje pytanie ale niestety nie wiem.I nie moge ci pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
madziulkaaa1 mysle na swoj rozsadek ze jesli jestes przeziebiona to te badania moga nie wyjsc dobrze i moze lepiej by bylo jak bys zostala w domku i dopiero po poszla na te badania.Kurcze nie wiem do konca.Moze jeszcze ktoras z dziewczyn bedzie wiedziala cos wiecej na ten temat to ci powiedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik, nie panikuj, niedziela rano- wszystkie jeszcze spia, sa w kosciele, obiady gotuja- jak przyjda to cie pewnie powiedza-:) a co na ten temat mowi ulotka twojego leku? i jakk sie on nazywal????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka,moj krasnalek sie rusza coraz częściej;)uaktywnia sie głownie wieczorami;) i tańczy i łaskocze;)i taaaaaaakie to fajne;) Płci jeszcze nie znam.Mam nastepną wizyte na 20 i wtedy dostane skierowanie na USG połówkowei może wtedy sie dowiem czy Bartus czy Alicja siedzi w brzuchu;) Aleofix ;)a jak Ty sie czujesz?;) Edi;) witamy;)kolejna Łodzianka;) Ewag:D Madziulk,a z co to za testy genetyczne?I najlepiej to chyba lekarza sie pytac... A teraz to przeziebiona jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeziebiona i tak mysle,że skoro w mojej rodzinie no i oczywiscie ojca dziecka nie bylo zadnych wad genetycznych to nie wiem czy jest to niezbedne.O antybiotykach tez czytalam zeby nie brac,ale moja gin mi powiedziala ze jak dojdzie temperatura to zeby brac amotax.Troche sie martwie tym przeziebieniem,moja ciocia tez byla przeziebiona i urodzila dziecko z wadami i bez podniebienia..zylo 7 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
Fajne imionka Kasiu :D u mnie jak bedzie dziewczynka to Laura a jak chlopiec to Mateusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka,jeśli można przełożyć te testy to chyba dobrze by było... Bo mimo wszystko choroba to i stan jakiś zapalny w organiźmie zrobil i mogą być inne wyniki ... Pa;) trudno od Was odejść;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
Ciekawe czy nasza Asiulka juz wstala.Biedactwo pewnie lezy w loziu ah to przeziebienie ja meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
Koteczek moja babunia ma na imie Emilka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×