Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

to podobnie jak ja bo ja też jestem chyba w 5 a miałas już robione usg Justyska ? tak mis sie nie chce ubrac i wyjsc na temn mróz bo w domciu tak cieplusio a na dworze brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie ma spania ale mężulek poprawił mi trochę humorek bo zadzwonił że mebelki już nasze przyszły i dzisiaj przywiozą. kasia dzidzia juz teraz cały czas prawie buszuje a szczególnie jak leżę. to juz 8 miesiąc to juz teraz nie daje spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie będziesz miałą ładne nowe mebelki na przyjscie na swiat baby sweet a baby będzie miał miała swój pokoik czy razem z Wami na razie ? wygon mnie Stefcia od tego kompa bo muszę wyjsc na miasto a ciężko mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam po kąpieli, piękna i pachnąca, hihi Kasiu dziękuje za tego linka.. Monia nie dziwie Ci się że nie chcę Ci się wychodzić na ten mróz, ja tylko spojrzę przez okno i już mi zimno, dobrze że w domu ciepełko. Stefciu to super, że już humorek lepszy, jednak nie będzie taki dzień straszny jak myślałaś, bo mebelki przyjdą... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oddzielny pokój. puki co to ja będę z dzidziusiem spała. monia jeszcze zdążysz wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no musze isc teraz pózniej mróz i tak się nie zmniejszy a ja musze isc do banku a teraz może będzie mniej ludzi bo zbliza się pora obiadowa papapa będe pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA też niestety muszę wyjść na ten mróz.. pędzę do sklepu po jedzonko dla pieska, bo głodny.. Będe potem, papa::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki👄 Muszę nadrobić zaległości:D Ja dopiero jem śniadanie bo właśnie wróciłam z zakupów.Miałam iść dzisiaj na betę ale pójdę jutro bo trzeba robić co 48 godz. a jakbym dzisiaj zrobiła i mało by wzrosła to niepotrzebne tylko nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asiulka. z tamtego forum madziulka urodziła Jagódke. Ale prześliczna jet normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki złóżcie Madzi gratulacje ode mnie:D Ale super.A mówiła jak było podczas porodu? A wiecie że ja odkąd jestem w ciąży to jestem oazą spokoju na co dzień.Aż mój mąż się zdziwił bo myślał że będę krzyczeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka pisałam z Madziula,pisala mi,ze nie wiedziala,ze porod bedzie az tak bolesny!!!w tym szpotalu co rodzila,nie bylo znieczulenia zewnatrzoponowego,bo gdyby wiedziala wczesnsiej do innego by pojechala,dochodzi do siebie,tylko jeszcze krocze ja boli,ale mowi,ze jest sukces bo juz siedzi!!! Mala urodzila sie 28.12 o 19.25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj szkoda że ja nie mam jak zobaczyć Jagódki:-( Ale jak Madzia dała radę bez znieczulenia to i my damy co nie kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam... brrr ale tam zimnoo, cała skostniałam, a to niby tylko pare kroczków.. Ja jestem nie w temacie, bo Madzi nie znam, ale ciesze się że wszystko i też z całego serduszka gratuluję.. a z tym porodem to mnie przeraża, u nas w szpitalu też nie podają znieczulenia.. ale wlaśnie tak jak Asiulek mówi, tyle kobiet daje rady to i my musimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wczoraj czytałam w gazecie że kwas foliowy najlepiej brać jak się idzie spać bo w tedy dziecko najwięcej z niego korzysta.Piszę to do dziewczyn we wczesnej ciąży jako ciekawostkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×