Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

koteczek moja siostra miała na odbycie podczas ciąży a o jajnikach nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek nie dziw sie bo przystojniak a jeszcze i w mundurze. sama tak zerknęłam spod oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia haha... no wlasnie ja tez pierwsze slysze a ta piekna mi tak powiedziala, ale nic wiecej.... najwazniejsze ze serce bije 5 razy sie jej pytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek to normalne że u kobiet w ciąży dzieje się więcej w organizmie nic na to nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie jem już drugiego napoleonka.Oj będę się później turlać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek ale ślicznotka z Ciebie, super!! Maż też niczego sobie:D a psinka jaka kochana super!! Zafaz wyśle Ci moją fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia:D A zapomniałam wam wczoraj powiedzieć.Ta głupia lekarka robiła mi wczoraj też USG przez brzuch i myślałam że padnę tam z nerwów i jej powiedziałam co ona tam chce ujrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek poslłałam fotke:) Przez brzuch.. dziwne, nie za szybko, jakaś niepoważna.. to ja jeszcze nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dotarłam do domku ale oczywiście nie bez niespodzianek:) Dobrze że mam mężczyzn w pracy to pomogli mi odpalić autko. Asiula cieszę się że wyniki ok. A teraz ide do mężusia bo zmarznięty wrócił :) i tzreba wygrzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu wyglądasz super:D Taka sympatyczna jesteś. Ale wy dziewczyny jesteście szczuplutkie.My z Koteczkiem to chyba podobne figury mamy. Koteczek popatrz kto by pomyślał że razem tutaj na forum się znajdziemy prawda? Lokulek dziękuję ci 👄 za pomoc i gdybym potrzebowała zmienić gina to na pewno zgłoszę się do ciebie:D Stawiam Inke/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika26z
Koteczek wysłałam Ci zaproszenie na nk zaakceptuj mnie pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia:D Gosiu no pewnie że wcześnie.Robiła dopochwowe i przez brzuch też więc teraz mogę wszystko poskładać do kupy i na pewno nie była pewna co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i asiula udalo nam sie w tym samym czasie zaciazyc.... ja nigdy nie byłam chudzielcem.... zawsze sobie przy kosci.... wiecie co u mojej lekarki jak wqaza to wszystkie pacjetki slysza i tak glupio bo wszystkie patyki a ja najgrubsza, ale dobrze ze mnie dzis nie wazyli:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika26z
Gosiak Ja równierz wysłałam ci zaproszenie na nk zaakceptuj mnie pliss Asiula strasznie się ciesze że Beta rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic kobitki ja uciekam bo mój luby przyszedł i ide mu obiadek odgrzać, zajrzę tu jeszcze póżniej, Buziaczki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika26z
Asiulka ja też bym chciała jakąs twoją fotkę przeslij mi na emaila ja Ci też pózniej cos wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika26z
nie masz mnie Kalpus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to mój e-mail j.li83@wp.pl Agutexxxx i Monia przyślijcie mi swoje zdjęcie a ja wam swoje bo nie mam waszych adresów a ja konta na NK nie mam a fajnie widzieć z kim się pisze. O Kalpuś zawitałaś do nas👄 jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka dzis sie wymarzłam za wszystkie czasy,o 2 jechalam z mezem w nocy do rodzicow,bo mezus jezdzi na piekarnie,a nie mialam czym jechac,wiec musialam z nim,a dzis nie chcialo mi autko odpalic u Mamy:( Ogolnie dobrze sie czuje,nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpuś oj te mrozy każdemu dają w kość ale w domkach mamy cieplutko i to najważniejsze.Bardzo się cieszę że humorek już lepszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika26z
wysłałam Ci Asiulka fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×