Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

wiecie co ktos bardzo mnie lubi a nawet kocha dreczyć bo wiecznie mnie ktos zaczepia... jak mozna powiedziec o wpadce skoro to byla moja druga ciaza, jak brałam slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam wynik.Beta pięknie rośnie i jestem taka szczęśliwa:D A teraz muszę poczytać co naskrobałyście ale do godz. 20 z wami posiedzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki Koteczek ciesze się że u Ciebie dobre wieści. Widzę że się naszą klasą wymieniacie może mnie też zaprosicie do swojego grona?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek ale u Ciebie jakie wspaniałe wiadomości:D Cudownie. Koteczku a ja mam do ciebie pytanie.Jak masz tę torbiel to cię bardziej boli ten jajnik.Bo mnie ten lewy tak boli i myślę czy to od tego.A masz może zdjęcie tego torbiela.Jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agutexxxx przykro mi tak strasznie bo już myślałam że jest jakaś nadzieja.Ale główka do góry bo niedługo znowu się uda.Buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja nie mam konta na NK ale jak chcesz to możemy sobie wysłać zdjęcia na e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula zdjecia torbiela dalej nie mam, ale ubłagałam zdjecie dzidzi:) karte ciazy zalozy mi za tydzien i mam skirowanie na badania... asiula mnie jajnik tak napierdzielal ze myslalam ze padne, nospa nie pomagagala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia, Koteczek ale z Was laseczki, normalnie super wyglądacie. Tobie Stefciu slicznie z brzusiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek to podaj mejla wysle Ci moją fotke a potem Ty mi :)) mój mejl jest widoczny. A ja znowu jem - tym razem parówki, mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak to wiesz ten brzusio tam to taki sobie teraz dopiero wywaliło. Ale i tak nie mam aż takiego dużego. nie wiem gdzie ta waga ponad 2 kilo się mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek to przestaję się już martwić bo mnie tak pobolewa ale dopiero za 3 tyg. będę pewna na 100% że to nie pozamaciczna ale na razie cieszę się z dzidzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka kochanie napewno masz torbiela tak jak ja,,,, a sluchajcie mi dzisiaj ginekolog powiedziala ze mam zylaki na lewym jajniku jest cos takiego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×